FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1121314151629»
MoWeed05.01.2010 20:49
Nu consumi destul.

Sunt altii pe aici cu burtile mari :D

Normal. Il cheama Danea

Maye05.01.2010 21:34

Cum ii ghicesti tu bai Toadere :D

MoWeed05.01.2010 21:38

Ce vedeai la avatarul meu pe messanger era un trucaj

 

Dragoshel05.01.2010 21:38

ma Fane, tu i-ai invatat p-astia sa bea???

MoWeed05.01.2010 21:39

Linste Dragos, ca-l vede nevasta :D

Maye05.01.2010 21:47

Aia nu e burta ma...

Ti-o arat la finala :))

Ronnie06.01.2010 12:19

Ciobanilor! Eu nu am mai baut de la revelion si ma simt ca un nou-nascut.

dragos_ghinea10.01.2010 17:56

ce saptamana nebuna am avut. luni, pe 4, ziua mea de nastere, pe 7 Sf Ion, iar ieri am facut petrecerea majoratului. la inceput am zis sa nu beau ca trebuie sa fiu lucid, ca doar sunt organizator, dar pe la final am inceput si eu sa ma simt bine :drunk: .... si azi iar o dadui pe muraturi :dry::sick:

AG10.01.2010 19:00

stai k vine 15 si salariu .. sambata direct REANIMARE , nuj cine a inventat berea dar pentru mine este un zeu

AG17.01.2010 19:52

revin cu detalii .. :))

 

eu cu 2 tovarashi .. aseara direct 2 baxuri .. dar nu am mai gasit o cutie :))

 

172148174b536981efa98.jpg

172152474b536a8fad300.jpg

RaMs3s17.01.2010 19:58

!? ce maaaaa :))

AG17.01.2010 20:06

da frate.. m'am facut pilaf.. dimineata am mai baut 3 sa'mi revin .. a dat cu muia de un fotoliu si am okiu vanat =))

f234567k18.01.2010 07:57

Clar nu duc la bautura cat AG

18072009723.jpg

sabin130718.01.2010 08:29

.,

image001.jpg

image002.jpg

image003.jpg

image004.jpg

image005.jpg

image006.jpg

image007.jpg

image008.jpg

image009.jpg

image010.jpg

image011.jpg

image012.jpg

image013.jpg

image014.jpg

image015.jpg

image016.jpg

image017.jpg

image018.jpg

image019.jpg

image020.jpg

AG18.01.2010 08:45
Clar nu duc la bautura cat AG

asta esti tu ma ? :)) lasa k si eu am patit'o la o petrecere in otopeni , am cazut p masa , eram mort.. aproape coma, si m'am trezit la 1 dimineata, in parcarea aeroportului legat cu lantu de un stalp

MikStelista18.01.2010 08:53

Urat :))))))

f234567k18.01.2010 08:59

Ai niste prieteni foarte de treaba atunci :))

MikStelista18.01.2010 09:01

Totusi...cum ai reactionat cand te-ai vazut acolo? :D

AG18.01.2010 09:03
:)) imi era foarte frig.. desi era august :)) plm .. m'am trezit k veniseu astia sa ma ia :)) iar cand am ajuns inapoi la petrecere, ala cu care am baut de ne'am facut pilaf, era in santz.. dormea
MikStelista18.01.2010 09:07

:)) ))))

Imi aduce aminte de vara-miu.

Eram gasca mare la bunici la tara...hai sa iesim la discoteca satului sa facem si noi paranghelie. A baut vara-miu pana nu a mai putut si a adormit pe capota masinii. La un moment dat a vrut sa se intoarca pe partea cealalta si a cazut in santz. Ma duc la el si il intreb: Cum te simti, mah? El: In Aer! :))

AG18.01.2010 09:13

 

O noapte alba-n fata avem, avem, avem

Ceva rece la gheata avem, avem, avem

Regrete dimineata avem, avem, avem

Doar o singura viata avem, avem, avem

MikStelista18.01.2010 09:18

Ag, bine ca nu ai patit ca asta:

009_alcool.jpg

AG18.01.2010 09:27

holly shit :))

MikStelista18.01.2010 09:33

Masina voastra preferata?

037_alcool.jpg

RobYnho18.01.2010 10:18

Penal. :))

«1121314151629»