FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1111213141529»
sabin130703.01.2010 13:39

vodka & martini :king:

dayra03.01.2010 13:46

vodka&santal :wub:

Dragoshel03.01.2010 14:30

na ma care ziceam ca avem utilizatori model pe forum?

ssilviu_1903.01.2010 15:08
vodka&santal :wub:

same here :D

DelPiero1003.01.2010 15:09
Cred ca aveti ficatu` in voi mare si frumos :yes:

Uite akm ma delectez cu ce-a mai ramas de la Revelion.Cate un vin,cate-o sampanie...na,d-astea mai light.Omu-i masochist.Stie ca bautura nu-i face bine,dar ii place. =))

Maye03.01.2010 15:12

Cum sa iti faca rau bautura ma?Esti nebun?

Mai am 3 din 6...dar se suplimenteaza cu 5.

Beti ma! :D

mihaitza8503.01.2010 16:51

vodka seaca!

gio_stgloria03.01.2010 17:14

Unde-i stanici , mai traieste dupa revelionu asta ? :|

AG03.01.2010 21:50

eu azi am fost mort la munca, si am borat p-acolo , k sa nu zic k si acum tremura carnea p mine :))

S.S.Lazio04.01.2010 17:05

minte AG de se topeste zapada ramasa ...

razvan2804.01.2010 17:39

Dupa revelion mi-am revenit repede da n-am baut asa mult...2-3 pahare de votca , 1 de whisky chivas , 2 de vin si 1 de rom captain morgan (oribillllllll prefer havana)...preferata mea ramane berea da nu am avut :))

AG04.01.2010 17:51

eu cred k ai fost la inmormantare tu

Maye04.01.2010 17:54

Ce va tot fandositi ba cu whisky si alte tiganii?

 

Rachiul de cazan e mama lui.

AG04.01.2010 17:58

da mie nu imi place wiskeanu , mai bine beau in plm visinata

Maye04.01.2010 18:04

Bai , deci rachiul e Dumnezeu!

Fane04.01.2010 18:15
Bai , deci rachiul e Dumnezeu!

 

Maye,da de o spuma de drojdie ce zici ? :alcoholic:

 

Maye04.01.2010 19:03

Ei mamaaaaaaa!

AG04.01.2010 19:37

un spritz lejer , asa de reveneala :))

KERATOCONUS04.01.2010 20:34
preferata mea ramane berea da nu am avut :))

 

Sa nu mai bei bere, ca faci burta. :bananadance:

AG05.01.2010 11:43

eu dc nu am burta ma ? si consum in cantitati industriale

Maye05.01.2010 18:08

Nu consumi destul.

Sunt altii pe aici cu burtile mari :D

AG05.01.2010 18:58

nu frate, eu ma mentin :))

RaMs3s05.01.2010 19:01

nu-i timpu pierdut . Mai baga :))

AG05.01.2010 19:05

ma, fac o pauza, sa caut un donator compatibil de ficat, il trec pe lista, asa eventual :)) si apoi torn

Maye05.01.2010 19:06

Hai ba cu burta mare.

«1111213141529»