vodka & martini ![]()
vodka & martini ![]()
vodka&santal ![]()
na ma care ziceam ca avem utilizatori model pe forum?
vodka&santal![]()
same here ![]()
Cred ca aveti ficatu` in voi mare si frumos![]()
Uite akm ma delectez cu ce-a mai ramas de la Revelion.Cate un vin,cate-o sampanie...na,d-astea mai light.Omu-i masochist.Stie ca bautura nu-i face bine,dar ii place. =))
Cum sa iti faca rau bautura ma?Esti nebun?
Mai am 3 din 6...dar se suplimenteaza cu 5.
Beti ma! ![]()
vodka seaca!
Unde-i stanici , mai traieste dupa revelionu asta ? ![]()
eu azi am fost mort la munca, si am borat p-acolo , k sa nu zic k si acum tremura carnea p mine ![]()
minte AG de se topeste zapada ramasa ...
Dupa revelion mi-am revenit repede da n-am baut asa mult...2-3 pahare de votca , 1 de whisky chivas , 2 de vin si 1 de rom captain morgan (oribillllllll prefer havana)...preferata mea ramane berea da nu am avut ![]()
eu cred k ai fost la inmormantare tu
Ce va tot fandositi ba cu whisky si alte tiganii?
Rachiul de cazan e mama lui.
da mie nu imi place wiskeanu , mai bine beau in plm visinata
Bai , deci rachiul e Dumnezeu!
Bai , deci rachiul e Dumnezeu!
Maye,da de o spuma de drojdie ce zici ? ![]()
Ei mamaaaaaaa!
un spritz lejer , asa de reveneala ![]()
preferata mea ramane berea da nu am avut![]()
Sa nu mai bei bere, ca faci burta. ![]()
eu dc nu am burta ma ? si consum in cantitati industriale
Nu consumi destul.
Sunt altii pe aici cu burtile mari ![]()
nu frate, eu ma mentin ![]()
nu-i timpu pierdut . Mai baga ![]()
ma, fac o pauza, sa caut un donator compatibil de ficat, il trec pe lista, asa eventual
si apoi torn
Hai ba cu burta mare.