Tu care esti ?
scaunu ala din mijloc
baaa cat va dau pe topicul asta... ???
de baut, sau ce ?
Am teminat sesiunea ieri si aseara am facut-o lata
. Acum o dam pe suc de portocale.
welcome to the club ![]()
ma arde pe gat , tre sa sting cu ceva
toarna cu bautura
Copii, cea mai buna cale de a evita mahmureala e sa te imbeti de urgent la loc. Adica, dimineata, cum te trezesti si iti dai seama in ce stare nenorocita te afli, pe nepisate, bagi alcool in tine. Merge 100%.
ma am niste bere, da o beau mai pe seara.
@stanici
vrei sa zac lat 3 zile la rand ?
asculta bine la stanici k stie ce zice .. iti recomand reteta asta.. baga acuma 3-4 beri in tine sa vezi c fresh esti la urma ![]()
sunt saturat dreaq, ca buretii aia imbibati cu apa ![]()
inseamna k nu ma pui la bautura :![]()
Eu m-am lasat.
1 singura Silva bruna consumata in 6 zile.
Vrajeli
Vorbesc serios ma.
Pacat ca o sa vina seara asta si mi se duce recordul dracului ![]()
Eu m-am lasat.1 singura Silva bruna consumata in 6 zile.
ai gusturi .. black beer rullz:D
gio, niciodata nu este prea mult.
Bai, al dracu sa fiu daca mai beau. Stiu ca acum vorbeste greata din mine, da' nu e posibil sa ma fac **** si stau 2 ore in ninsoare doar in camasa. Sunt distrus psihic.
ba am baut un pahar de vin , si mi s-a deschis pofta , da din pacate sunt acasa. am un chef de sticlarie..
Betivanilor
te iubiiim
deci esti beat gio ![]()