FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1131415161729»
MikStelista20.01.2010 13:53
:))

045_alcool.jpg

Dragoshel20.01.2010 14:36

ahahahahahahahaha aveam si eu cateva dastea prin calculator, stati asa

tarani_betivi.jpg

RobYnho20.01.2010 19:27

Tu care esti ?

Dragoshel20.01.2010 20:33

scaunu ala din mijloc

Dragoshel29.01.2010 21:54

baaa cat va dau pe topicul asta... ???

AG31.01.2010 22:16

de baut, sau ce ?

gio_stgloria05.02.2010 12:12

Am teminat sesiunea ieri si aseara am facut-o lata :alcoholic: . Acum o dam pe suc de portocale.

AG05.02.2010 12:16

welcome to the club :D

gio_stgloria05.02.2010 12:18

ma arde pe gat , tre sa sting cu ceva

AG05.02.2010 12:23

toarna cu bautura

Stanici05.02.2010 12:26

Copii, cea mai buna cale de a evita mahmureala e sa te imbeti de urgent la loc. Adica, dimineata, cum te trezesti si iti dai seama in ce stare nenorocita te afli, pe nepisate, bagi alcool in tine. Merge 100%.

gio_stgloria05.02.2010 12:27

ma am niste bere, da o beau mai pe seara.

 

@stanici

 

vrei sa zac lat 3 zile la rand ?

AG05.02.2010 12:31

asculta bine la stanici k stie ce zice .. iti recomand reteta asta.. baga acuma 3-4 beri in tine sa vezi c fresh esti la urma :|

gio_stgloria05.02.2010 12:32

sunt saturat dreaq, ca buretii aia imbibati cu apa :))

AG05.02.2010 13:40

inseamna k nu ma pui la bautura ::))

Maye05.02.2010 13:43

Eu m-am lasat.

1 singura Silva bruna consumata in 6 zile.

MoWeed05.02.2010 13:45

Vrajeli

Maye05.02.2010 13:51

Vorbesc serios ma.

 

Pacat ca o sa vina seara asta si mi se duce recordul dracului :(

AG05.02.2010 15:42
Eu m-am lasat.

1 singura Silva bruna consumata in 6 zile.

ai gusturi .. black beer rullz:D

Dragoshel05.02.2010 16:09

gio, niciodata nu este prea mult.

Ronnie06.02.2010 12:26

Bai, al dracu sa fiu daca mai beau. Stiu ca acum vorbeste greata din mine, da' nu e posibil sa ma fac **** si stau 2 ore in ninsoare doar in camasa. Sunt distrus psihic.

gio_stgloria11.02.2010 19:31

ba am baut un pahar de vin , si mi s-a deschis pofta , da din pacate sunt acasa. am un chef de sticlarie..

MikStelista11.02.2010 19:50

Betivanilor

gio_stgloria11.02.2010 19:52

te iubiiim

Dragoshel11.02.2010 20:25

deci esti beat gio :))

«1131415161729»