FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1151617181929»
AG30.06.2010 11:45

aia cu piciorul am aplicat'o , dar asta cu sarea, nu o stiam :))

weedandweird30.06.2010 11:48
aia cu piciorul am aplicat'o , dar asta cu sarea, nu o stiam :))

 

important ca apa sa fie calda..tehnica asta o aplica si rahatii de la antidrog pentru a face dealerii sa vomeze :angry:

Ronnie27.07.2010 17:45

 

 

25072010060.JPG

MoWeed27.07.2010 17:52

Alea cat timp le-ai strans mah? In 10 ani?

Ronnie27.07.2010 17:54

4 nopti, tarane.

MoWeed27.07.2010 17:56

In 20 de insi

Ronnie27.07.2010 18:21

Cioban din fundul Brasovului...

Daniel-Ionut27.07.2010 18:23
:w00t: ce ma distrez, continuati :D
Maye27.07.2010 19:23

5 jebeleuri si 2 jedane = 2 ore cu ai mei

AG27.07.2010 22:01

7 sticle in 4 nopti.. sunteti slabi moldovenilor.. aveam pretentii

udaradu28.07.2010 05:15

Haideti prapaditilor in ardeal sa vedeti bautori fruntasi.....60 de grade.....300 de grame peste Kil .

axl28.07.2010 14:54

Te dai cu Adidas tarane? Si ala alb ce e? Leidispidstic?

Daniel-Ionut28.07.2010 14:56

Adidas pentru restul baietilor, leidispidstic pentru el.. ce nu te-ai prins

RobYnho28.07.2010 15:58

Sa va moara ficatul.

Ronnie28.07.2010 17:30

Nu era camera mea. Nici macar nu stiu cum a aparut poza in telefon.

Daniel-Ionut28.07.2010 17:42

Da macar mai stii ce ti-au aaaaaaaa asta... ce ati facut dupa? :D

Eu cred ca nici macar nu stii cum a aparut poza pe site.

Ronnie28.07.2010 17:48

Taran de capitala, ce sa-i ceri?!

AG28.07.2010 18:34
Taran de capitala, ce sa-i ceri?!

vorbea ala care fierbe stiuletii de porumb sa spuna k bea bere.. hua

TURKU28.07.2010 18:36

Alo se gaseste prin Buc,Amsteel beer sa beau si eu sambata inainte de meci :beer2: prin nici un bar,pub,restaurant,terasa,disco,club,chiosc,magazin,market,supermarket,hypermark

et nu am gasit deloc in CONSTANTA !!! Vorba aia traim in Romania :wall: :wall:

Ronnie28.07.2010 18:52

Ce sa gasesti ma in Bucuresti? Cea mai buna bere e in Moldova. Margineniul e tata lor.

axl28.07.2010 18:54

Care mai tii minte berile Craiova si Malbera? Mama, mi se facu gura apa.

Dragoshel28.07.2010 18:56

vai ce de banii ati avut la mare ma... de bitter sau de ATHOS n-ati auzit?

AG28.07.2010 19:34

am stat la mare 3 zile, cu 2 milioane, beat mort si fumat .. daca stii sa fii econom,traiesi bine

Maye29.07.2010 00:03

o noapte cu rachiu de 55 de grade.

 

aoleuuu

 

 

maine iarasi mor.

Ronnie29.07.2010 06:08

Daca stii sa te abtii de la mancare poti sa bei la mare pana crapi... Cand te trezesti la ora 14, 15 mai mananci maxim odata pe zi.

 

Pe langa alea 7 sticle din poza au mai urmat 5 (Ballentines 2, Teachers 3).

«1151617181929»