aia cu piciorul am aplicat'o , dar asta cu sarea, nu o stiam ![]()
aia cu piciorul am aplicat'o , dar asta cu sarea, nu o stiam ![]()
aia cu piciorul am aplicat'o , dar asta cu sarea, nu o stiam![]()
important ca apa sa fie calda..tehnica asta o aplica si rahatii de la antidrog pentru a face dealerii sa vomeze ![]()
Alea cat timp le-ai strans mah? In 10 ani?
4 nopti, tarane.
In 20 de insi
Cioban din fundul Brasovului...
5 jebeleuri si 2 jedane = 2 ore cu ai mei
7 sticle in 4 nopti.. sunteti slabi moldovenilor.. aveam pretentii
Haideti prapaditilor in ardeal sa vedeti bautori fruntasi.....60 de grade.....300 de grame peste Kil .
Te dai cu Adidas tarane? Si ala alb ce e? Leidispidstic?
Adidas pentru restul baietilor, leidispidstic pentru el.. ce nu te-ai prins
Sa va moara ficatul.
Nu era camera mea. Nici macar nu stiu cum a aparut poza in telefon.
Da macar mai stii ce ti-au aaaaaaaa asta... ce ati facut dupa? ![]()
Eu cred ca nici macar nu stii cum a aparut poza pe site.
Taran de capitala, ce sa-i ceri?!
Taran de capitala, ce sa-i ceri?!
vorbea ala care fierbe stiuletii de porumb sa spuna k bea bere.. hua
Alo se gaseste prin Buc,Amsteel beer sa beau si eu sambata inainte de meci
prin nici un bar,pub,restaurant,terasa,disco,club,chiosc,magazin,market,supermarket,hypermark
et nu am gasit deloc in CONSTANTA !!! Vorba aia traim in Romania
:wall:
Ce sa gasesti ma in Bucuresti? Cea mai buna bere e in Moldova. Margineniul e tata lor.
Care mai tii minte berile Craiova si Malbera? Mama, mi se facu gura apa.
vai ce de banii ati avut la mare ma... de bitter sau de ATHOS n-ati auzit?
am stat la mare 3 zile, cu 2 milioane, beat mort si fumat .. daca stii sa fii econom,traiesi bine
o noapte cu rachiu de 55 de grade.
aoleuuu
maine iarasi mor.
Daca stii sa te abtii de la mancare poti sa bei la mare pana crapi... Cand te trezesti la ora 14, 15 mai mananci maxim odata pe zi.
Pe langa alea 7 sticle din poza au mai urmat 5 (Ballentines 2, Teachers 3).