FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1171819202129»
razvan2824.08.2010 19:04

Nu am pe nimeni care sa se duca prin Grecia pe acum si nici eu nu prea am ce cauta in Grecia , cel putin pana la anul...

Ma refer la Carrefour , Cora , Auchan ceva.Sau vreun magazin cu specific grecesc...

RaMs3s24.08.2010 19:25

ba , Saniuta e chiar buna ! :unsure:

TURKU24.08.2010 19:41

e buna cu suc de rosii :yes:

gio_stgloria24.08.2010 19:44

drojdieri de cea mai joasa speta !

razvan2825.08.2010 12:29

Asa e , cum poti sa bei saniuta cand exista Captain Morgan ? :wub:

iNsTiGaToR25.08.2010 18:18

Cand exista Sapanta...

razvan2825.08.2010 18:23

Sapanta ? :dry:

iNsTiGaToR25.08.2010 18:24

Palinca?

suna ceva cunoscut? :D

AG25.08.2010 20:02

bai copii, fiti seriosi :)) Unirea, Arad, polar, scandic, palica de rieni, muscatel,grasa,gambrinus... astea au fost bauturile copilariei.. tigari la bucata, apoi pachetede de pall mall cu 10 tigari.. ehe.. ce vremuri

TeASeR25.08.2010 22:40
Nu-mi transforma si mie 50 de mii in vreo 50 de mii de euro ? :))

 

 

Bai , stiti vreunul unde gasesc si eu sa cumpar Ouzo ?

 

 

Mai am eu juma de sticla , am venit de o saptamana din Grecia :D , daca vrei imi zici :D

razvan2826.08.2010 21:00

Doar jumate ?

Una intreaga nu ai ? :(

Alex88pl28.08.2010 03:22

abia ce m-am intors din oras..si sunt beat mort. sa traiasca vodka!!

waliazar28.08.2010 05:24
abia ce m-am intors din oras..si sunt beat mort. sa traiasca vodka!!

 

 

Votca..pe caldurile astea ..esti ruda cu ...Tamas..????

..care e ala frate de-l vinde Steaua ..cine stie despre ce jucator e vorba..???? :steag_cruce_invers:

Ronnie28.08.2010 06:50

Ba, cu ce drq pot sa sterg urmele de betie de pe balconu' lu' vecinu'?:D

P280810_01.23.JPG

 

RobYnho28.08.2010 07:09
Ba, cu ce drq pot sa sterg urmele de betie de pe balconu' lu' vecinu'?:D

 

Ai dat la rate, depravatule ? :))

razvan2828.08.2010 18:19

Ia vezi cu niste clor :))

Ronnie29.08.2010 07:47

A rezolvat furtuna tot :D

razvan2829.08.2010 18:57

Ah e bine atunci :))

pytycrys29.08.2010 20:44

Ahaha, era azi unu' rupt la Sud, s-a rupt un rand de scaune cu el. GREAT! =))

razvan2829.08.2010 21:11

Nu e asa rau sa vii beat la meci parca canti mai cu spor :))

 

Am experimentat si eu asta la meciu cu Craiova...

pytycrys29.08.2010 21:29

Nu canta mah. Sarea pe acolo pe scaune, la gol, l-a placat pe un prieten si s-a rupt tot randu' de scaune cu ei =))

razvan2830.08.2010 13:00

Inseamna ca a venit incalzit la meci :))

Steaua1947^06.09.2010 22:15

am baut in saera asta 10 l de vin d tara in 3 pers i sunt caput =) adbic

AG06.09.2010 22:43

eu 2.. si sunt pilaf..

gio_stgloria07.09.2010 10:47
am baut in saera asta 10 l de vin d tara in 3 pers i sunt caput =) adbic

 

omu chiar era rupt, nu mai vedea tastatura :))

«1171819202129»