Nu am pe nimeni care sa se duca prin Grecia pe acum si nici eu nu prea am ce cauta in Grecia , cel putin pana la anul...
Ma refer la Carrefour , Cora , Auchan ceva.Sau vreun magazin cu specific grecesc...
Nu am pe nimeni care sa se duca prin Grecia pe acum si nici eu nu prea am ce cauta in Grecia , cel putin pana la anul...
Ma refer la Carrefour , Cora , Auchan ceva.Sau vreun magazin cu specific grecesc...
ba , Saniuta e chiar buna ! ![]()
e buna cu suc de rosii ![]()
drojdieri de cea mai joasa speta !
Asa e , cum poti sa bei saniuta cand exista Captain Morgan ? ![]()
Cand exista Sapanta...
Sapanta ? ![]()
Palinca?
suna ceva cunoscut? ![]()
bai copii, fiti seriosi
Unirea, Arad, polar, scandic, palica de rieni, muscatel,grasa,gambrinus... astea au fost bauturile copilariei.. tigari la bucata, apoi pachetede de pall mall cu 10 tigari.. ehe.. ce vremuri
Nu-mi transforma si mie 50 de mii in vreo 50 de mii de euro ?
Bai , stiti vreunul unde gasesc si eu sa cumpar Ouzo ?
Mai am eu juma de sticla , am venit de o saptamana din Grecia
, daca vrei imi zici ![]()
Doar jumate ?
Una intreaga nu ai ? ![]()
abia ce m-am intors din oras..si sunt beat mort. sa traiasca vodka!!
abia ce m-am intors din oras..si sunt beat mort. sa traiasca vodka!!
Votca..pe caldurile astea ..esti ruda cu ...Tamas..????
..care e ala frate de-l vinde Steaua ..cine stie despre ce jucator e vorba..???? ![]()
Ba, cu ce drq pot sa sterg urmele de betie de pe balconu' lu' vecinu'?![]()
Ai dat la rate, depravatule ? ![]()
Ia vezi cu niste clor ![]()
A rezolvat furtuna tot ![]()
Ah e bine atunci ![]()
Ahaha, era azi unu' rupt la Sud, s-a rupt un rand de scaune cu el. GREAT! =))
Nu e asa rau sa vii beat la meci parca canti mai cu spor ![]()
Am experimentat si eu asta la meciu cu Craiova...
Nu canta mah. Sarea pe acolo pe scaune, la gol, l-a placat pe un prieten si s-a rupt tot randu' de scaune cu ei =))
Inseamna ca a venit incalzit la meci ![]()
am baut in saera asta 10 l de vin d tara in 3 pers i sunt caput =) adbic
eu 2.. si sunt pilaf..
am baut in saera asta 10 l de vin d tara in 3 pers i sunt caput =) adbic
omu chiar era rupt, nu mai vedea tastatura ![]()