FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1192021222329»
Steaua1947^10.09.2010 05:45

@AG

 

Daca s-au anturat cu cine nu trebuie :)) ....

razvan2810.09.2010 21:31

Hai ma ce aveti cu AG ca el nu bea..:))

AG11.09.2010 07:18

nu beau daca nu ma imbat, altfel e investitie proasta!

Steaua1947^11.09.2010 07:50

La mine e fix invers , cand vreau sa ma imbat , nu reusesc , nu stiu de ce . Mi s-a intamplat de multe ori . Cele mai dure betii au fost in seri in care nu ma asteptam sa beau , mereu a fost ceva spontan :))

Omdrem29.09.2010 14:40

Eu sunt de acord cu tot ce a spus AG! Daca strici gustul la tarie cu suc...mai bine bei apa e aceeasi chestie. Si inca ceva (tot despre ce a spus AG). Daca vorbesti cu prietenii sa faceti o petrecere cu bautura...daca te duci acolo cu gand sa bei si nu te imbeti, degeaba ai fost. Sunt in clasa a 9-a dar am avut multe experiente.

 

P.S. Daca treceti pe la mine in oras si vreti sa faceti o bauta...sa ma contactati! :D

gio_stgloria29.09.2010 15:29

AG invata copiii la prostii :spank:

DelPiero1029.09.2010 15:58
Eu sunt de acord cu tot ce a spus AG! Daca strici gustul la tarie cu suc...mai bine bei apa e aceeasi chestie. Si inca ceva (tot despre ce a spus AG). Daca vorbesti cu prietenii sa faceti o petrecere cu bautura...daca te duci acolo cu gand sa bei si nu te imbeti, degeaba ai fost. Sunt in clasa a 9-a dar am avut multe experiente.

 

P.S. Daca treceti pe la mine in oras si vreti sa faceti o bauta...sa ma contactati! :D

Mama,eu de abia din a 9-a am inceput sa beau cat de cat serios...voi,copii din ziua de azi,chiar invatati repede. :proud: Sau incep sa imbatranesc... :(

AG29.09.2010 16:07

eu am inceput din a7a :) sunt deja 8 ani de atunci :))

MoWeed29.09.2010 16:11

Degeneratilor

Dragoshel30.09.2010 12:09

as bea un vin pe google ... (www.google.ro/imagini/vin)

Maye30.09.2010 13:06

Eu cred ca ai bea un must.

Omdrem30.09.2010 13:17

Acum sunt a 9-a. Eu am inceput in Octombrie clasa a 6-a, intr-o excursie la Borsa cu diriginta mea. Au venit cei de-a 8-a cu Stalinskaya o sticla si 2 peturi de bere, si noi ( eu si 2 colegi ) am completat cu 3 sticle de vin. Dupa ce am baut, m-am ametit un pic si vroiam la fete :)) si am sarit de la etajul 1 cu un coleg ca sa mergem la fete ca usa de la intrare era incuiata si nu ne-am dus la diriga. In acea noapte am dormit la baietii dintr-a 5-a ca erau langa pensiunea fetelor si am dormit jos inveliti cu un covor :)))). A doua zi ne-a luat diriga la impins vagoane si dupa ce ne-a tinut vreo 20 de minute predica am plecat la telescaun...Atunci am inceput eu sa beau.

Lari30.09.2010 13:42

Omdrem, tu promiti multe, frate! Cand o sa te inscrii in AISS, avem pe mana cui sa te dam, fii pe pace. E chiar prof, din multe puncte de vedere! :))

AG30.09.2010 13:57

d'astia ca noi .. "e" multi si "e" diversi :))

Omdrem30.09.2010 14:19

:)) As vrea sa fiu si eu in Bucuresti...dar din pacate m-am nascut in Botosani. Cand o sa fiu mare poate am sa stau in Bucuresti

si depinde unde imi aleg facultatea...

AG30.09.2010 15:38
si depinde unde imi aleg facultatea...

 

sa fie una din centrul orasului, nu una de la marginea orasului, cu studenti imbracati la fel in sali de curs cu bare de otel :))

Alex88pl30.09.2010 16:41

vii la universitate la limbi straine. femei din plin....baruri la greu in centru

Dragoshel30.09.2010 16:55

adevarat, la marginea orasului..unde e si satu ala buftea parca

sa fie una din centrul orasului, nu una de la marginea orasului, cu studenti imbracati la fel in sali de curs cu bare de otel :))
AG30.09.2010 17:00

nu tre sa faci facultatea pt asta :))

razvan2830.09.2010 18:21

Expert in activitati de golit sticla :))

Dragoshel02.10.2010 10:42

si v-am zis sa nu mai beti ma...

razvan2802.10.2010 15:19

Noi nu bem alcool , el ne bea pe noi :))

Alex88pl02.10.2010 15:22

mi-a murit ficatu! absolut la putere!!

Steaua1947^02.10.2010 16:15

In seara asta pleaca ai mei la o nunta...si am niste ganduri "alcoolice" ...

 

 

o sa revin mai tarziu sau maine cu detalii..

razvan2802.10.2010 17:03
mi-a murit ficatu! absolut la putere!!

 

 

Absolut ? La ce ora e trenu spre Ploiesti ? :))

«1192021222329»