Si-acuma mi-e rau....chiar daca am dat-o pe muraturi
N-O SA MAI BEAU NICIODATA !! ( asa zicem toti
)
Si-acuma mi-e rau....chiar daca am dat-o pe muraturi
N-O SA MAI BEAU NICIODATA !! ( asa zicem toti
)
De cate ori crezi ca am zis io ca nu mai pun vodka in gura ? ![]()
vodka cu suc de mere ...combinatie orgasmica.
Cu mere si piersici e foarte buna , cu portocale nici nu mai pot sa beau ca m-am saturat pana in gat de vodka cu portocale...
off topic - sa nu mancat niciodata clatite americane (pancakes) , cele mai oribile ..
on topic - eu m am cam saturat de uischi cu cola sau simplu ![]()
Mie whisky imi place doar cu cola si cu gheata ...
Cel mai bun whisky baut vreodata a fost Crown Royal...o minunatie ![]()
Si..cat despre vodka...S.S.Lazio are perfecta dreptate
ce plm stricati bautura cu sucuri ma ? nu va sufar
bine punctat ag..vodka se bea sec..eventual cu un pic de gheata.
Gusturile nu se discuta ![]()
ba ma lasi, ori bei vodka, ori bei suc tonik.. da'o dreq
Am baut vodka simpla de 2 ori si de fiecare data am urcat scarile pana la 3 in genunchi ( asta acum vreo 2-3 ani , cand n-aveam experienta la baut )
nu mai bea vodka
Nici n-a venit frigu si deja ati dat-o pe vodca. Inca mai merge berea ![]()
ce'ai ma, am bagat un vin fiert..
Mai bine vin fiert decat vodka...de la ala nu
asa rau
Depinde cat bei...
ba,vodka seaca nu pot sa beau,nu duc...asa cu suc de mere,pere , plm , mai merge , parca o bei de placere. Si pana la urma , da , gusturile nu se discuta . AG mare alcoolist ... - keep walkin' !
incearca alexander lemon. e o vodka care merge asa seaca. nu te rupe-n gura.
incearca alexander lemon. e o vodka care merge asa seaca. nu te rupe-n gura.
facuta peste prut ?
eu am incercat absolut sec , finlandia seaca ..si am murit dupa 200 de grame . Adica , mergeam din perete n perete .
Eu dupa 3 sau 4 pahare de Stalinskaya baut goale in 5 minute am cazut pe canapea si am venit la meciu cu prazarii abia la pauza...trotilat ![]()
Depravati , numa depravati p-aici. Apucati-va ma de munca.
ON: Ce-as mai bea o bere, da nu mai e.
cunosc 2 tipe care au ajuns in coma la spital
si sunt amicele mele =))
vin rosu de casa....AMIN!
ce p*l*a mea suntpraf ![]()