FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1181920212229»
Steaua1947^07.09.2010 11:24

Si-acuma mi-e rau....chiar daca am dat-o pe muraturi

 

N-O SA MAI BEAU NICIODATA !! ( asa zicem toti :)) )

razvan2807.09.2010 11:41

De cate ori crezi ca am zis io ca nu mai pun vodka in gura ? :))

S.S.Lazio07.09.2010 13:13

vodka cu suc de mere ...combinatie orgasmica.

razvan2807.09.2010 17:24

Cu mere si piersici e foarte buna , cu portocale nici nu mai pot sa beau ca m-am saturat pana in gat de vodka cu portocale...

S.S.Lazio07.09.2010 17:45

off topic - sa nu mancat niciodata clatite americane (pancakes) , cele mai oribile ..

on topic - eu m am cam saturat de uischi cu cola sau simplu :)

Steaua1947^07.09.2010 19:59

Mie whisky imi place doar cu cola si cu gheata ...

 

Cel mai bun whisky baut vreodata a fost Crown Royal...o minunatie :D

 

Si..cat despre vodka...S.S.Lazio are perfecta dreptate

AG07.09.2010 23:06

ce plm stricati bautura cu sucuri ma ? nu va sufar

Alex88pl07.09.2010 23:10

bine punctat ag..vodka se bea sec..eventual cu un pic de gheata.

Steaua1947^08.09.2010 05:55

Gusturile nu se discuta :)

AG08.09.2010 06:03

ba ma lasi, ori bei vodka, ori bei suc tonik.. da'o dreq

Steaua1947^08.09.2010 06:29

Am baut vodka simpla de 2 ori si de fiecare data am urcat scarile pana la 3 in genunchi ( asta acum vreo 2-3 ani , cand n-aveam experienta la baut )

AG08.09.2010 07:50

nu mai bea vodka

gio_stgloria08.09.2010 08:19

Nici n-a venit frigu si deja ati dat-o pe vodca. Inca mai merge berea ;)

AG08.09.2010 09:41

ce'ai ma, am bagat un vin fiert..

razvan2808.09.2010 20:17

Mai bine vin fiert decat vodka...de la ala nu :sick: asa rau

iNsTiGaToR08.09.2010 20:18

Depinde cat bei...

S.S.Lazio09.09.2010 13:13

ba,vodka seaca nu pot sa beau,nu duc...asa cu suc de mere,pere , plm , mai merge , parca o bei de placere. Si pana la urma , da , gusturile nu se discuta . AG mare alcoolist ... - keep walkin' !

Ronnie09.09.2010 13:28

incearca alexander lemon. e o vodka care merge asa seaca. nu te rupe-n gura.

AG09.09.2010 13:46
incearca alexander lemon. e o vodka care merge asa seaca. nu te rupe-n gura.

facuta peste prut ?

S.S.Lazio09.09.2010 15:16

eu am incercat absolut sec , finlandia seaca ..si am murit dupa 200 de grame . Adica , mergeam din perete n perete .

razvan2809.09.2010 20:49

Eu dupa 3 sau 4 pahare de Stalinskaya baut goale in 5 minute am cazut pe canapea si am venit la meciu cu prazarii abia la pauza...trotilat :))

gio_stgloria09.09.2010 21:03

Depravati , numa depravati p-aici. Apucati-va ma de munca.

 

ON: Ce-as mai bea o bere, da nu mai e.

AG09.09.2010 21:26

cunosc 2 tipe care au ajuns in coma la spital :D si sunt amicele mele =))

Dragoshel09.09.2010 22:25

vin rosu de casa....AMIN!

STEAUA FOR LIFE09.09.2010 23:36

ce p*l*a mea suntpraf :alcoholic:

«1181920212229»