FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1161718192029»
Stanici29.07.2010 06:45
Care mai tii minte berile Craiova si Malbera? Mama, mi se facu gura apa.

 

albema, cred

Maye29.07.2010 06:51
maine iarasi mor.

zau ca asa-i.

 

futu-i perele....

RobYnho29.07.2010 08:57
de ATHOS n-ati auzit?

 

Merge mizeria asta. Mai ales ca-i ieftina.

MoWeed29.07.2010 08:58

La tine merge orice mah

Daniel-Ionut29.07.2010 09:01

Unirea si Arad ba ca sunt mai ieftine :D

AG29.07.2010 09:30

tuica nu va mai place, ordinarilor

Maye29.07.2010 09:40

Pai aia e ba AG.

 

Sa mor de imi e asa rau dupa ea, ca dupa o betie cu bere.

 

Cred ca au fost prea bune perele.

AG29.07.2010 09:54

plm.. combin'o la o cola.. cva..

Maye29.07.2010 09:56

cola numa` rau face.

am stins cu bere

Ronnie29.07.2010 09:57

Cu bere si manele se stinge cel mai bine.

Maye29.07.2010 09:58

fara manele :(

Ronnie29.07.2010 09:58

atunci degeaba... e ca si cum ai bea sec.

AG29.07.2010 10:00

moldoveanu, numai la manele ii sta mintea

Maye29.07.2010 10:00

l-am pus pe connect-r sa cante si a mers

gio_stgloria03.08.2010 18:09

Robbie Savage jucator in Premier League la cluburi precum Manchester , Birmingham sau Blackburn Rovers a dat un interviu care probabil ca l-ar speria si pe Tamas, dar si pe unii bautori care mai scriu pe topicul asta.

 

 

"În fiecare miercuri seară consumam intre opt si 12 sticle de vin, alaturi de câțiva prieteni. Nu mă intrebati cum Dumnezeu mă puteam antrena a doua zi, dar eram 'proaspat ca o margaretă', iar sambata eram omul meciului.

 

Vinerea 'serveam' cateva pahare acasa sau, dacă eram in deplasare, ascundeam o sticla in geanta cu echipamentul si o consumam in secret in camera mea. La inceput beam un pahar, apoi jumatate de sticlă si după o sticla Și am câștigat premiul pentru cel mai bun jucator al sezonului!

 

Știu că era o prostie, dar sunt superstitios si sufar de anxietate si mi-era frică să schimb acest obicei. Nici macar nu-mi facea mare placere să beau.

 

Într-o seară cineva a sunat la club. Antrenorul m-a chemat in biroul lui a doua zi si m-a intrebat: "Te-ai imbatat aseara". Mi-a spus chiar si numele localului, după care a continuat: 'cineva care a fost acolo a sunat si mi-a spus că erai praf'.

 

Am negat, dar chiar asa se intamplase. În urmatoarea zi am fost din nou omul meciului. E jenant să recunosc acum. Partea amuzantă e că nu aș fi mers atat de departe dacă era neplacut atunci cand am facut asta prima data

 

Chiar dacă am fi câștigat, mă opream. Pană la urma după două meciuri slabe pe care le-am facut, mi-am spus: 'ce-ar fi să incerc si fară vin?'. Și a functionat, am inceput să joc bine din nou", a povestit Savage.

 

 

sursa: prosport

iNsTiGaToR03.08.2010 18:17

ia uite ba...daca nu ma scotea antrenoru din echipa ca puteam a bautura ieseam si io omu meciului :)) (volei)

razvan2804.08.2010 19:43

Cred ca te-a scos din echipa ca nu ai baut cu el :))

AG04.08.2010 19:51

voi face'ti blaturi

iNsTiGaToR05.08.2010 12:15

intr-un meci cu crapidu sa facem blat? :))

AG23.08.2010 14:27

45561_142740662433448_100000925454753_21

 

=))))))))b saniutzaaa

razvan2823.08.2010 19:23

Le place la fete cu Saniuta :D

AG23.08.2010 20:03

le cunosc pe toate, aia din mijloc, mare bagaboanta :))

gio_stgloria23.08.2010 20:08

In poza aia de mai sus seamana cu asta din harry potter . Ori transforma saniuta in whiskey ? :))

 

 

emma-watson.jpg

razvan2824.08.2010 12:48

Nu-mi transforma si mie 50 de mii in vreo 50 de mii de euro ? :))

 

 

Bai , stiti vreunul unde gasesc si eu sa cumpar Ouzo ?

iNsTiGaToR24.08.2010 13:45

Import din Grecia :))

«1161718192029»