Care mai tii minte berile Craiova si Malbera? Mama, mi se facu gura apa.
albema, cred
Care mai tii minte berile Craiova si Malbera? Mama, mi se facu gura apa.
albema, cred
maine iarasi mor.
zau ca asa-i.
futu-i perele....
de ATHOS n-ati auzit?
Merge mizeria asta. Mai ales ca-i ieftina.
La tine merge orice mah
Unirea si Arad ba ca sunt mai ieftine ![]()
tuica nu va mai place, ordinarilor
Pai aia e ba AG.
Sa mor de imi e asa rau dupa ea, ca dupa o betie cu bere.
Cred ca au fost prea bune perele.
plm.. combin'o la o cola.. cva..
cola numa` rau face.
am stins cu bere
Cu bere si manele se stinge cel mai bine.
fara manele ![]()
atunci degeaba... e ca si cum ai bea sec.
moldoveanu, numai la manele ii sta mintea
l-am pus pe connect-r sa cante si a mers
Robbie Savage jucator in Premier League la cluburi precum Manchester , Birmingham sau Blackburn Rovers a dat un interviu care probabil ca l-ar speria si pe Tamas, dar si pe unii bautori care mai scriu pe topicul asta.
"În fiecare miercuri seară consumam intre opt si 12 sticle de vin, alaturi de câțiva prieteni. Nu mă intrebati cum Dumnezeu mă puteam antrena a doua zi, dar eram 'proaspat ca o margaretă', iar sambata eram omul meciului.
Vinerea 'serveam' cateva pahare acasa sau, dacă eram in deplasare, ascundeam o sticla in geanta cu echipamentul si o consumam in secret in camera mea. La inceput beam un pahar, apoi jumatate de sticlă si după o sticla Și am câștigat premiul pentru cel mai bun jucator al sezonului!
Știu că era o prostie, dar sunt superstitios si sufar de anxietate si mi-era frică să schimb acest obicei. Nici macar nu-mi facea mare placere să beau.
Într-o seară cineva a sunat la club. Antrenorul m-a chemat in biroul lui a doua zi si m-a intrebat: "Te-ai imbatat aseara". Mi-a spus chiar si numele localului, după care a continuat: 'cineva care a fost acolo a sunat si mi-a spus că erai praf'.
Am negat, dar chiar asa se intamplase. În urmatoarea zi am fost din nou omul meciului. E jenant să recunosc acum. Partea amuzantă e că nu aș fi mers atat de departe dacă era neplacut atunci cand am facut asta prima data
Chiar dacă am fi câștigat, mă opream. Pană la urma după două meciuri slabe pe care le-am facut, mi-am spus: 'ce-ar fi să incerc si fară vin?'. Și a functionat, am inceput să joc bine din nou", a povestit Savage.
sursa: prosport
ia uite ba...daca nu ma scotea antrenoru din echipa ca puteam a bautura ieseam si io omu meciului
(volei)
Cred ca te-a scos din echipa ca nu ai baut cu el ![]()
voi face'ti blaturi
intr-un meci cu crapidu sa facem blat? ![]()

=))))))))b saniutzaaa
Le place la fete cu Saniuta ![]()
le cunosc pe toate, aia din mijloc, mare bagaboanta ![]()
In poza aia de mai sus seamana cu asta din harry potter . Ori transforma saniuta in whiskey ? ![]()

Nu-mi transforma si mie 50 de mii in vreo 50 de mii de euro ? ![]()
Bai , stiti vreunul unde gasesc si eu sa cumpar Ouzo ?
Import din Grecia ![]()