FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1141516171829»
gio_stgloria11.02.2010 22:15

nu-s ma beat, eu o iubesc pe ea in general.

AG17.02.2010 11:36

waaah.. ma bucur de ultima zi libera... si m'a luat.. JB pe zona :D

gio_stgloria19.02.2010 14:09

nu mai beauuuuu :sick:

AG19.02.2010 14:10

pana data viitoare

gio_stgloria19.02.2010 14:13

am avut o noapte grea detot.

MikStelista19.02.2010 14:14
nu mai beauuuuu :sick:

 

Mai stiu eu pe cineva care zice la fel de fiecare data :wall::whistle:

AG19.02.2010 14:33
Mai stiu eu pe cineva care zice la fel de fiecare data :wall::whistle:

ieeu

Dragoshel21.02.2010 23:18

asta este o dezvaluire in direct din familie??

 

 

ps: ma doare capul si vad forumul ca .....nu stiu.

Maye21.02.2010 23:22

Nu mai bea , domnu` cu plaja la avatar.

Dragoshel21.02.2010 23:26

mai taci ma, ca daia se inatmpla atate accidente dalea. am scgimbat poza. ai microfoane pe tine?

Maye21.02.2010 23:34

Cand e nevoie am :D

 

Se invarte casa?:D

Dragoshel22.02.2010 00:03

e ceva suspect....nu se mai opreste,,,

Maye22.02.2010 00:20

Bate un cui in coltul din dreapta jos.

MikStelista22.02.2010 08:20
:))

004_1264419016.jpg

aquilla01.03.2010 22:38

ce investitie are baiatu' acolo

Dragos_G09.04.2010 23:13

sunt mort!!!!!!!!!!

Maye09.04.2010 23:23

Asa ba!

Tre sa bem cate zile mai avem.

Marius10.04.2010 06:20

am ajuns la concluzia ca, exceptand unu'-doi-maxim trei insi, topicul asta ar trebui redenumit in "Topicul celor care beau asa cum face Pinochio K1".

 

 

 

 

 

Poate am sa-l si redenumesc, de ce nu?

AG22.05.2010 11:14

va invit diseara la un poker, 1 lada de bere intrarea :)

Dragos_G30.06.2010 09:10

Pentru prima data cand am vomitat in pat, in somn.

Nu e o experienta prea frumoasa.

 

 

@Marius

Cum sa nu existe un asemenea topic?Pe principiul 'tutunul dauneaza grav sanatatii,alcoolul asa si asa',as vrea sa destainuim aici ce bem,cat bem si experiente cu acest dulce pacat numit bautura... :punk:

 

 

Acum... sa curga bulionul si zeama de varza

AG30.06.2010 11:00
Pentru prima data cand am vomitat in pat, in somn.

Nu e o experienta prea frumoasa.

 

un tovarash a murit acum 3 ani inecat in somn cu propria voma... incearca sa eviti experientele astea

Maye30.06.2010 11:22
Pentru prima data cand am vomitat in pat, in somn.

Nu e o experienta prea frumoasa.

Eu fac altceva de la o vreme.

Borasc langa pat si pun haine deasupra.

Si ma trezesc dupa o zi ca pute in camera si hainele futute.

Dragos_G30.06.2010 11:31
un tovarash a murit acum 3 ani inecat in somn cu propria voma... incearca sa eviti experientele astea

partea buna a fost ca m-am trezit din somn. bine, nu eram prea constient ca aveam impresia ca e bun locul ala si apoi m-am sters cu cearsaful.

nu am baut prea mult dar le-am combinat.

AG30.06.2010 11:34
partea buna a fost ca m-am trezit din somn. bine, nu eram prea constient ca aveam impresia ca e bun locul ala si apoi m-am sters cu cearsaful.

nu am baut prea mult dar le-am combinat.

stim cu totii cum este :D eu cand ma imbat rau, inainte sa ma pun in pat, ma duk la baie si borasc, apoi iau un paracetamol, si 12 ore nu ma mia trezeste nimeni ..

weedandweird30.06.2010 11:43

pentru a evita astfel de momente unice :)) va recomand tehnica mea..un pahar cu apa calda,dizolvati sare la greu,beti o dusca,vomati si apoi

puteti dormi linistit.Daca "se invarte camera" un picior lasat afara din pat(trebuie sa atinga podeaua)va rezolva acest inconvenient.

La mine aceste mici trucuri au functionat intotdeauna. :beer2:

«1141516171829»