FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1202122232429»
Omdrem02.10.2010 17:40
:)))...Dar din pacate eu sunt "obligat" sa dau la Medicina, deci la facultatea asta trebuie sa merg...dar nu-i nici o problema ca se mai pot da chef-uri :))
Alex88pl02.10.2010 19:26

am dat-o pe bere.nu mai e vodka:((((

Robert Aeroth02.10.2010 20:49

Berea inseamna sanatate !

DelPiero1003.10.2010 03:52

BAH,eu am inventat topicul asta.La fel si ala cu mariaioana,deci sunt un geniu!;) Sunt pilit bine,drogat si mai bine,ma simt foarte bine.Baieti(si fete,va astept,ca arat oricum foarte bine,nu ma laud,dar chiar arat,cine vrea,o demonstrez),asa ca tot ce trebuie sa faceti e sa fiti cat de cat ametiti de alcool si atinsi putin de mari,si o sa va simtiti bine.Bat campii,dar macar pentru cumva zeci de minute o sa uitati de criza mondiala.Merita.;)

P.S.Pe langa faptul ca arat bine si sunt si interesant,mai sunt si destept.Cand vreau.

Ronnie03.10.2010 08:01

Pacat de burtica aia si cosurile de pe frunte :)

razvan2803.10.2010 18:43

Ce dur a fost Ronnie :))))

Omdrem05.10.2010 06:29

Da...DelPiero isi facea reclama si Ronnie i-a stricat-o :))) V-a trebui sa-ti cer scuze Ronnie :D

razvan2806.10.2010 17:10

A zis Ronnie ca se revanseaza....sambata la 8 seara da o petrecere si le cheama pe Eva Angelina si Jayden James :drunk:

AG06.10.2010 17:21

vi'o trageti intre voi burtosilor !? mirositi a bautura porcilor :))))

razvan2807.10.2010 12:59

Burtosi ? Noi suntem idolii femeilor ! Intre noi ? Nu..ti-am zis vine Eva Angelina , pe care o ia Ronnie si eu o ard pe Jayden James.Bautura o aduce AG..

AG07.10.2010 19:02

ba da ce sunt eu aici, distilerie?

razvan2807.10.2010 19:48

Da

David09.10.2010 11:26

mona-alcool-sanitar-150x150.jpg

 

Mama lor! :wub:

razvan2809.10.2010 14:05

Spirt ma ? :))

Omdrem09.10.2010 14:15

Ia sa vad care sare cu bautura baietii...astept!

Adrian09.10.2010 14:17

Omdrem tu esti minor. Ce bautura iti trebuie tie?! :))

razvan2809.10.2010 15:23

Asa e..minorii n-au voie sa bea :))

Alex88pl09.10.2010 15:44

cu ocazia meciului de diseara voi fi cel mai roman patriot. daca batem beau de fericire, daca pierdem beau de suparare. si daca facem egal beau oricum ca voi fi in oras. sticla sus!

S.S.Lazio09.10.2010 16:43

berea dupa vin e un chin ....

Steaua1947^09.10.2010 22:01

s-a facut vinu de tara... bun al dreaq..am dormit dus :D

Alex88pl10.10.2010 09:33

macar pe mine m-a prins in off-side vodka aseara..nu ca pe remy ala

Omdrem10.10.2010 12:54

Adriane si ce daca sunt minor? Imi interzice cineva sa pun botu pe bautura? :)) Cel care spune ca berea dupa vin e un chin...incearca vin dupa bere ca e o placere :))

AG10.10.2010 13:47
berea dupa vin e un chin ....

ai aflat abea acuma ?!

razvan2810.10.2010 18:46

Berea dupa vin e un chin dar ciclul bere - narghilea - bere - vin - bere - tigari e si mai chin...

Bombonel9410.10.2010 21:12

FRATIORI MEI..DUPA VODKA..NU BETI CAMPARI=)) O SA STATI A DOUA ZI LA PAT..:))

«1202122232429»