La asta scurgerea e pe direct ![]()
La asta scurgerea e pe direct ![]()
Am avut acum balu' bobocilor in Jukebox
, hai sa enumar:
-Absolut;
-J&B+Red Bull;
-un gin ca sa ma spal pe stomac:));
-o bere ca imi era cald;
Rezultat: ma simt mai bine ca niciodata:)) spre mirarea mea...
Ar trebui sa ma culc , nu? ![]()
..mai mult ca sigur !
nu ti s a facut ma rau ? ..ficat de fier ce ai.
nu mai instigati,nu mai instigati
)))
ce-s topicele astea???
@ trucaj!!! ![]()
... in schimb nu inteleg combinatiile exotice gen vin rosu cu Pepsi,bere cu Sprite, samd.
Palinca cu slana,vin rosu cu o pastrama de berbec,samd. Nici eu nu inteleg combinatiile astea.
bere cu sprite ? voi vorbiti serios ?
Poate as avea nevoie de pastila cand rup tare stilu, de obicei la diferite show-uri sau in excursii ![]()
inchid tot ca sunteti prea betivi
Stai sa vina Craciunu' si Revelionu', sa vezi atunci ciroze ![]()
Mai bine facem Revelionu direct la spital
Apa oxigenata rulez. ![]()
nu ca ma laud, dar am baut o bere in 2 insi
dau o vodka pentru un ficat bun
am fost aseara in space la o petrecere privata.. si am turnat vodka in mine ca rusii
totul s-a terminat cu bine pe la 6 azi dimineata
dau o vodka pentru un ficat bun
Dau un ficat pentru o vodka. ![]()
- consumat in cantitati mari si pentru perioade lungi de timp, alcoolul poate provoca impotenta sau disfunctii erectile, sau pierderea permanenta a apetitului sexual;
- la fel ca in cazul barbatilor, studii realizate recent au relevat faptul ca alcoolul constituie o posibila cauza a scaderii apetitului sexual.
pai normal.. k la bautura totate ti se par printese ![]()
ba baiatule, lasa-te de citit
Eu vreau sa va ajut pe voi sa va lasati de bautura. De acum inainte cine are bani si vrea sa ii bea in loc sa isi faca rau propriesi persoane sa ma sune pe mine sa beau otrava aia pentru el ca un camarad bun ce sunt ![]()
sunt beat mort. vodka bat-o vina
De pe 1 ian pana pe 1 februarie numai beau , ii las timp ficatului sa se regenereze...Pana acum m-am tinut bine , sa vedem de acum incolo.
Oare ce era in sticla aia
?
http://postimage.org/image/2kn6c7nj8/
P.S In dimineata zilei de 25 decembrie
in sticla era apa sfintita
Bem d-aia si ne facem ingerasi. =))
pai normal.. k la bautura totate ti se par printese
ba baiatule, lasa-te de citit
Practica e baza ![]()