FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1242526272829»
Steaua1947^27.01.2011 06:54

Szekely , Baciu si Lungu au fost aseara in C.Player :)) Sunt clienti fideli...si ei si aia de la dinamu..am dat si de aia odata p-acolo.

 

E de inteles , a fost un cantonament obositor ..

 

 

p.s Smirnoff rules :x

razvan2828.01.2011 19:47

Smirnoff nu prea imi place mi se pare mai buna Absolut.Dar cu putin suc de mere si Polaru' e bun asa ca nu mai simti diferenta :))

iNsTiGaToR29.01.2011 12:55

Am ajuns aseara in 4 labe acasa..

Lari29.01.2011 13:23

Pozele sau minti! :yes:

pytycrys29.01.2011 13:36
Am ajuns aseara in 4 labe acasa..

Ia-ti o femeie si lasa labele.. :bananadance:

iNsTiGaToR30.01.2011 10:16
Pozele sau minti! :yes:

O sa le arat cand dau de ala care le-a facut :))

gio_stgloria30.01.2011 10:32

De ce intotdeauna trebuie sa fie unu care nu se imbata si face misto de tine a doua zi ?

S.S.Lazio30.01.2011 16:36

5 beri + 5 shot-uri tequilla(3 unele dupa altele) ...

leeemmmmmmmmmmnnn !

leoSUD30.01.2011 18:41

polarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr \m/

pytycrys30.01.2011 18:56

Ce-ai ma, ai citit Fram? :D

AG30.01.2011 19:02
5 beri + 5 shot-uri tequilla(3 unele dupa altele) ...

leeemmmmmmmmmmnnn !

asa slab esti sheriff?

S.S.Lazio30.01.2011 21:29

slab de inger,da.

AG30.01.2011 22:05

tre sa facem un antrenament

 

razvan2830.01.2011 22:40

AG si Lacatus , ambii antreneaza betivi :D

S.S.Lazio30.01.2011 23:34
:)) ..ma antrenez dupa bac pana ajung sa te pun sub masa ma ..
leoSUD31.01.2011 00:50

Dau eu duminica care vine de baut ;;) ma cautati :D

Alex88pl05.02.2011 05:09
Dau eu duminica care vine de baut ;;) ma cautati :D

eu stau pe ferentai,la intersectia cu nasaud

sunt beat mort

gio_stgloria05.02.2011 09:35

ahahaha , cu toate astea stie unde sta :)))

Dragos_G05.02.2011 12:01

cum sa fie, frate, o timisoreana la 2l, 8 lei?

AG05.02.2011 12:28

s-au scumpit cois..

razvan2805.02.2011 20:52

Bai e scump si sa fii betiv in tara asta :dry:

leoSUD06.02.2011 22:13

mi-am gaurit ficatul. Dumnezeu sa-l ierte.

leoSUD08.02.2011 01:36

trezireaaaaaaaaaaaaa baaaaaaaaaaaa!

mult mai dormiti!

HAI SA BEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AG08.02.2011 17:15

unde.. cand.. la cat ?

leoSUD08.02.2011 19:14

Unde vrei si cand vrei :D

da-mi doar un pm.

«1242526272829»