Szekely , Baciu si Lungu au fost aseara in C.Player
Sunt clienti fideli...si ei si aia de la dinamu..am dat si de aia odata p-acolo.
E de inteles , a fost un cantonament obositor ..
p.s Smirnoff rules :x
Szekely , Baciu si Lungu au fost aseara in C.Player
Sunt clienti fideli...si ei si aia de la dinamu..am dat si de aia odata p-acolo.
E de inteles , a fost un cantonament obositor ..
p.s Smirnoff rules :x
Smirnoff nu prea imi place mi se pare mai buna Absolut.Dar cu putin suc de mere si Polaru' e bun asa ca nu mai simti diferenta ![]()
Am ajuns aseara in 4 labe acasa..
Pozele sau minti! ![]()
Am ajuns aseara in 4 labe acasa..
Ia-ti o femeie si lasa labele.. ![]()
Pozele sau minti!![]()
O sa le arat cand dau de ala care le-a facut ![]()
De ce intotdeauna trebuie sa fie unu care nu se imbata si face misto de tine a doua zi ?
5 beri + 5 shot-uri tequilla(3 unele dupa altele) ...
leeemmmmmmmmmmnnn !
polarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr \m/
Ce-ai ma, ai citit Fram? ![]()
5 beri + 5 shot-uri tequilla(3 unele dupa altele) ...leeemmmmmmmmmmnnn !
asa slab esti sheriff?
slab de inger,da.
tre sa facem un antrenament
AG si Lacatus , ambii antreneaza betivi ![]()
Dau eu duminica care vine de baut ;
ma cautati ![]()
Dau eu duminica care vine de baut ;ma cautati
![]()
eu stau pe ferentai,la intersectia cu nasaud
sunt beat mort
ahahaha , cu toate astea stie unde sta
)
cum sa fie, frate, o timisoreana la 2l, 8 lei?
s-au scumpit cois..
Bai e scump si sa fii betiv in tara asta ![]()
mi-am gaurit ficatul. Dumnezeu sa-l ierte.
trezireaaaaaaaaaaaaa baaaaaaaaaaaa!
mult mai dormiti!
HAI SA BEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
unde.. cand.. la cat ?
Unde vrei si cand vrei ![]()
da-mi doar un pm.