FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«126272829»
Ronnie07.08.2011 15:27

ba ce suparat sunt, ce suparat. si arde si soarele.

S.S.Lazio07.08.2011 18:52

bea o bere.

Lari22.09.2011 12:13

Intru deprimarea "degustatorilor"

beu.jpg

Lari24.09.2011 22:46

Fetele visurilor voastre, sticlishtilor:

 

 

 

 

Sud194725.09.2011 06:38

Aoleu... De cand n-am mai baut o bere rece, nefiltrata, cu pahar inghetat :(. Ce dor imi este de vara!

RobYnho25.09.2011 16:29

Oficial: Am lasat-o mai moale cu spritul ca m-a cam luat lesinu'.

Pofta mare va doresc!

Dragoshel25.09.2011 16:36

al dq. pe nicaieri nu scrii ai aparut aici.

Maye25.09.2011 17:23

Moare, e clar.

RobYnho26.09.2011 06:49

"A murit, a murit! Da ceva de baut!"

iNsTiGaToR26.09.2011 10:54
Moare, e clar.

Pomanaaaaaa :w00t:

AG26.09.2011 16:31

ati mai vazut voi drac mort ?!

a zis k o lasa moale cu spritzul .. de bere, si alte tarii nu a zis nimic :)))

gat lung! :))

RobYnho27.09.2011 09:06

Al dracu' .. niciodata nu ma tin de cuvant.

AG27.09.2011 16:37
Al dracu' .. niciodata nu ma tin de cuvant.

cuvantul nu te tine precum gardul :D

gio_stgloria31.12.2011 17:32

La multi ani baietasi , am plecat la sticlarie ! :drunk:

Al1nn04.01.2012 23:19
Lari27.03.2012 17:05
gio_stgloria15.04.2012 21:04

La multi ani sa fie ! :alcoholic:

Lays19.09.2012 20:47

De ce teava mea iti tiuie urechile dupa ce bei?

ebonyc20.09.2012 07:22
De ce teava mea iti tiuie urechile dupa ce bei?

 

 

N-am patiti-o. Sau poate nu-mi aduc aminte...

gio_stgloria20.09.2012 08:32
De ce teava mea iti tiuie urechile dupa ce bei?

te-o fi trasnit careva si nu-ti aduci aminte.. :))

drvladyk20.09.2012 11:14

da' ce-ai baut ? mie nu-mi tiuie, sau s-o fi obisnuit creierul cu sunetul si nu-l mai aud :))

clausblaus22.09.2012 00:59

In sfarsit Vlade,ai intrat pe topicul preferat?! :))

:drunk:

gio_stgloria29.09.2012 02:05

beat

torontocanada12.10.2012 21:17

sa va zic o poveste...prima saptamana de facultate...mi-am luat apartamentul din camin si erau 3 zile libere inainte sa inceapa scoala...deci am avut 2 nopti sa ne cunoastem intre noi...stiti prima impresie...10 baieti 10 fete la etajul meu.

 

mi-am luat 1.5 L de vodka am baut cam in 3 ore...nu mai tin minte nimic...ma trezesc a doua zi dimineata si ma uitam ca lumea se uita ciudat la mine...am zis plm...aflu ca in seara trecuta am mers in lift si liftul avea culoarea baii si am confundat liftul cu baia si am apasat pe butonul de open elevator ca credeam ca o sa trag apa eu ma credeam in baie...cand se deschide usa...securitatea de la campus...au ras aia cica amenda 300 $ "urinat in public" Dupa ce am platit amenda, toti de la etajul meu au mancat o masa pe gratis cu banii aia :)))

 

si in ziua de azi pe holul ala e scrisa povestea...crazy european guy :))))

gio_stgloria14.10.2012 16:25
«126272829»