ba ce suparat sunt, ce suparat. si arde si soarele.
ba ce suparat sunt, ce suparat. si arde si soarele.
bea o bere.
Fetele visurilor voastre, sticlishtilor:
Aoleu... De cand n-am mai baut o bere rece, nefiltrata, cu pahar inghetat
. Ce dor imi este de vara!
Oficial: Am lasat-o mai moale cu spritul ca m-a cam luat lesinu'.
Pofta mare va doresc!
al dq. pe nicaieri nu scrii ai aparut aici.
Moare, e clar.
"A murit, a murit! Da ceva de baut!"
Moare, e clar.
Pomanaaaaaa ![]()
ati mai vazut voi drac mort ?!
a zis k o lasa moale cu spritzul .. de bere, si alte tarii nu a zis nimic
)
gat lung! ![]()
Al dracu' .. niciodata nu ma tin de cuvant.
Al dracu' .. niciodata nu ma tin de cuvant.
cuvantul nu te tine precum gardul ![]()
La multi ani baietasi , am plecat la sticlarie ! ![]()
La multi ani sa fie ! ![]()
De ce teava mea iti tiuie urechile dupa ce bei?
De ce teava mea iti tiuie urechile dupa ce bei?
N-am patiti-o. Sau poate nu-mi aduc aminte...
De ce teava mea iti tiuie urechile dupa ce bei?
te-o fi trasnit careva si nu-ti aduci aminte.. ![]()
da' ce-ai baut ? mie nu-mi tiuie, sau s-o fi obisnuit creierul cu sunetul si nu-l mai aud ![]()
In sfarsit Vlade,ai intrat pe topicul preferat?! ![]()
![]()
beat
sa va zic o poveste...prima saptamana de facultate...mi-am luat apartamentul din camin si erau 3 zile libere inainte sa inceapa scoala...deci am avut 2 nopti sa ne cunoastem intre noi...stiti prima impresie...10 baieti 10 fete la etajul meu.
mi-am luat 1.5 L de vodka am baut cam in 3 ore...nu mai tin minte nimic...ma trezesc a doua zi dimineata si ma uitam ca lumea se uita ciudat la mine...am zis plm...aflu ca in seara trecuta am mers in lift si liftul avea culoarea baii si am confundat liftul cu baia si am apasat pe butonul de open elevator ca credeam ca o sa trag apa eu ma credeam in baie...cand se deschide usa...securitatea de la campus...au ras aia cica amenda 300 $ "urinat in public" Dupa ce am platit amenda, toti de la etajul meu au mancat o masa pe gratis cu banii aia
)
si in ziua de azi pe holul ala e scrisa povestea...crazy european guy
))