Daca-ti dau si eu un pm imi dai de baut? ![]()
Iti dau si mai multe daca vrei ![]()
Daca-ti dau si eu un pm imi dai de baut? ![]()
Iti dau si mai multe daca vrei ![]()
bai, ma am 47 de lei..dintre care 12 lei tigari
mai raman 35.. cat era vodka aia discovery cu suc la promotie ?
25 imi pare
aia e
)
cine stie stie ![]()
sariti cu pm. primu venit, primu servit ![]()
Huaaaaaaa. Prohibitia ![]()
Mi-e sete de o bere rece pe plaja...
Mi-e sete de o vodka cu mere bauta la 4 dimineata pe dig in Eforie Nord..
noapte crunta de betie..absolut m-a rapus
Nu te-a rapus asa rau daca la 7 erai pe forum
.
pai daca atunci a ajuns aks
50 de Johnny Walker , 20 de Wembley cu Schweppes si o Jack Daniels Cola ma asteapta , ma imbrac si am plecat
. O viata avem...
50 de Johnny Walker , 20 de Wembley cu Schweppes si o Jack Daniels Cola ma asteapta , ma imbrac si am plecat. O viata avem...
Te invidiez ![]()
n-am voie sa beau 2 saptamani..
Astia azi beau bere si eu cola.. odriste ![]()
E cam ciudat sa postezi asta, dupa filmuletu' ala de deasupra. E vreo legatura? ![]()
Nu are legatura.. dar spuneam si eu ce am pe suflet:)))))
fiecare cu ce-l doare:D
Fum , fum , iese focu', iese focu'! ![]()
hac... am fost la fotbal....![]()