FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«12526272829»
iNsTiGaToR08.02.2011 21:23

Daca-ti dau si eu un pm imi dai de baut? :D

Iti dau si mai multe daca vrei :))

leoSUD08.02.2011 21:46

bai, ma am 47 de lei..dintre care 12 lei tigari :D mai raman 35.. cat era vodka aia discovery cu suc la promotie ?

gio_stgloria08.02.2011 22:20

25 imi pare

leoSUD08.02.2011 22:48

aia e :)))

gio_stgloria08.02.2011 22:58

cine stie stie :))

leoSUD08.02.2011 23:02

sariti cu pm. primu venit, primu servit :D

Lari17.02.2011 21:12

Din 1919:

Clipboard02.jpg

pytycrys18.02.2011 18:36

Huaaaaaaa. Prohibitia :finger:

Sud194718.02.2011 21:18

Mi-e sete de o bere rece pe plaja...

razvan2818.02.2011 22:42

Mi-e sete de o vodka cu mere bauta la 4 dimineata pe dig in Eforie Nord..

Alex88pl27.02.2011 04:56

noapte crunta de betie..absolut m-a rapus

Sud194727.02.2011 09:40

Nu te-a rapus asa rau daca la 7 erai pe forum :)).

AG27.02.2011 20:11

pai daca atunci a ajuns aks

Sud194705.03.2011 17:29

50 de Johnny Walker , 20 de Wembley cu Schweppes si o Jack Daniels Cola ma asteapta , ma imbrac si am plecat :)). O viata avem...

iNsTiGaToR06.03.2011 07:10
50 de Johnny Walker , 20 de Wembley cu Schweppes si o Jack Daniels Cola ma asteapta , ma imbrac si am plecat :)). O viata avem...

Te invidiez :dry:

Lari30.03.2011 21:14
leoSUD31.03.2011 02:03

n-am voie sa beau 2 saptamani..

Astia azi beau bere si eu cola.. odriste :|

Lari31.03.2011 08:38

E cam ciudat sa postezi asta, dupa filmuletu' ala de deasupra. E vreo legatura? :whistle:

leoSUD31.03.2011 11:13

Nu are legatura.. dar spuneam si eu ce am pe suflet:)))))

fiecare cu ce-l doare:D

Fane31.03.2011 11:45
pytycrys31.03.2011 12:20

Fum , fum , iese focu', iese focu'! :))

Lari31.03.2011 12:22
Lari11.05.2011 16:06

Prima poza pentru cel/cei ce au reusit ce e in a doua poza. :thumbup:

beercase_1_1.jpg

cancan.jpg

Lari11.07.2011 00:34

De 2 luni n-a mai postat nimeni p-aci... :banned::tomato::finger::ce_oameni:

Clipboard02.jpg

Dragoshel03.08.2011 19:52

hac... am fost la fotbal....:D

«12526272829»