a 3a seara la rand in care m-am imbatat:|
a 3a seara la rand in care m-am imbatat:|
si urmeaza a4a , ca e sambata ![]()
bravo ba, ca voi nu luati antibiotice.
astia au venit aseara la meci .. morti.. puteau a distilerie
in seara asta mi-am luat interdictie in majoritatea cluburilor din centru vechi. de maine trebuie sa merg in bambu cu tanase
diseara..petrecere..mort /

Acum astept umbrele de pe pereti.. ![]()
milky ?
Ce milky?
Am avut acolo niste Absinth. Bine, nu l-am preparat ca la carte ca nu am avut tot ce imi trebuia, dar a fost bun oricum.
@Lari
bonusurile sunt nimic pe langa ala din filmulet,e prea de tot
)) e genial,mai ales cand amesteca cu degetu
TARE!
din nou beat..o fi bine n-o fi bine pentru palmares????
Joi seara majoratul meu...ca de fiecare data promit ca nu o sa beau mult ![]()
sa faci poze in caz ca n-o sa -ti mai amintesti mare lucru.
Joi seara majoratul meu...ca de fiecare data promit ca nu o sa beau mult![]()
ziceai ca stai pe ferdinand ?
Cam pe acolo...dar nu il fac acasa ![]()
mai pe scurt..nu te invita
@Razvan
la ce ora si unde tre' sa ajungem mai exact ? ![]()
Nu ca nu il invit dar nu il fac acasa il fac la un prieten...acasa sunt ai mei daca vreti va dau adresa sa beti un vin cu tata ![]()
Pacatosule, esti nascut in aceeasi zi ca mine. ![]()
Pacatosule, esti nascut in aceeasi zi ca mine.![]()
i-auzi.. beau mai aproape de casa
Bei, da' tre' sa cumperi cadou.
Whisky , vodka , vin , Angelli Cherry , sampanie... ![]()
Razvan, tu dai vodka si eu vin
merge ?