FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1232425262729»
Alex88pl15.01.2011 10:33

a 3a seara la rand in care m-am imbatat:|

AG15.01.2011 11:16

si urmeaza a4a , ca e sambata :))

gio_stgloria15.01.2011 11:37

bravo ba, ca voi nu luati antibiotice.

axl15.01.2011 12:06
167210_179680818731819_100000697058297_486337_7045413_n.jpg

Daca dupa 3 shot-uri si-o bericica aia se transforma in halul ala atunci, baieti, habar n-aveti sa beti.

 

Rima e accidentala.

AG16.01.2011 14:28

astia au venit aseara la meci .. morti.. puteau a distilerie

Lari20.01.2011 17:37

Doar pentru cei cu stomacu' tare, plus alte bonusuri, daca rezistati:

 

party_fails_hes_been_there_for_days.jpg

party_fails_i_like_his_name.jpg

party_fails_that_will_hurt_when_he_wakes.jpg

party_fails_tummy_angry.jpg

party_fails_until_he_wakes_up.jpg

party_fails_wee.jpg

party_fails_wow_he_shaved.jpg

party_fails_woah_eww.jpg

Alex88pl21.01.2011 01:25

in seara asta mi-am luat interdictie in majoritatea cluburilor din centru vechi. de maine trebuie sa merg in bambu cu tanase

Steaua1947^21.01.2011 15:26

diseara..petrecere..mort /

Dragos_G22.01.2011 00:43

imagine008.jpg

 

Acum astept umbrele de pe pereti.. :look:

AG22.01.2011 09:06

milky ?

Dragos_G22.01.2011 10:24

Ce milky?

Am avut acolo niste Absinth. Bine, nu l-am preparat ca la carte ca nu am avut tot ce imi trebuia, dar a fost bun oricum.

suporterbetiv22.01.2011 12:19

@Lari

bonusurile sunt nimic pe langa ala din filmulet,e prea de tot :)))) e genial,mai ales cand amesteca cu degetu :)) TARE!

Alex88pl23.01.2011 04:01

din nou beat..o fi bine n-o fi bine pentru palmares????

razvan2823.01.2011 20:58

Joi seara majoratul meu...ca de fiecare data promit ca nu o sa beau mult :D

gio_stgloria23.01.2011 22:36

sa faci poze in caz ca n-o sa -ti mai amintesti mare lucru.

AG24.01.2011 21:23
Joi seara majoratul meu...ca de fiecare data promit ca nu o sa beau mult :D

ziceai ca stai pe ferdinand ?

razvan2824.01.2011 22:56

Cam pe acolo...dar nu il fac acasa :))

gio_stgloria25.01.2011 11:31

mai pe scurt..nu te invita

Steaua1947^25.01.2011 12:26

@Razvan

 

la ce ora si unde tre' sa ajungem mai exact ? :))

razvan2825.01.2011 20:30

Nu ca nu il invit dar nu il fac acasa il fac la un prieten...acasa sunt ai mei daca vreti va dau adresa sa beti un vin cu tata :D

pytycrys25.01.2011 20:39

Pacatosule, esti nascut in aceeasi zi ca mine. :))

AG25.01.2011 21:43
Pacatosule, esti nascut in aceeasi zi ca mine. :))

i-auzi.. beau mai aproape de casa

pytycrys25.01.2011 22:01

Bei, da' tre' sa cumperi cadou.

razvan2826.01.2011 23:26

Whisky , vodka , vin , Angelli Cherry , sampanie... :wub:

leoSUD26.01.2011 23:35

Razvan, tu dai vodka si eu vin :D merge ?

«1232425262729»