FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1212223242529»
iNsTiGaToR10.10.2010 21:27
Berea dupa vin e un chin dar ciclul bere - narghilea - bere - vin - bere - tigari e si mai chin...

Aici ai dreptate :))

AG11.10.2010 07:16

incep sa'mi creez o impresie ciudata despre copii din ziua de azi .... ori mint prea mult, ori sunt niste ordinari :))

pytycrys11.10.2010 12:04
berea dupa vin e un chin ....

 

Dar vinul dupa bere e o placere!

Steaua1947^11.10.2010 13:23

@AG

 

Sincer sa fiu...sunt si ordinari si mint si prea mult ( marea majoritate ) :))

 

 

Omdrem11.10.2010 16:34

nu am aflat de abia acum...dar a spus doar ca berea dupa vin e un chin si eu am spus ca vinul dupa bere e o placere

 

ai aflat abea acuma ?!
AG11.10.2010 19:19
@AG

 

Sincer sa fiu...sunt si ordinari si mint si prea mult ( marea majoritate ) :))

 

nu exista formularea asta, este incorecta gramatical :P

Steaua1947^12.10.2010 12:40

Nu stiam... :confused:

S.S.Lazio12.10.2010 14:30

@ Ag mai bine ne ai mai povesti pe unde ai mai luat wc-ul in brate,ca de aia e topicu' nu sa ne corectezi pe toti .

Alcoolist notoriu ..

AG12.10.2010 15:09

cuvantul cu S tie...sictir bai betivule :)) ultima oara m'a imbatat soacramea sambata seara ..din vin fiert si afinata, nu m'a lasat :))

Omdrem12.10.2010 16:08
:)) uite ce soacra are :)) se mai plang unii ca au soacre nebune...
razvan2812.10.2010 18:43

Asa soacre sa tot ai :))

 

 

Eu am baut azi niste vodka cu energizant si m-a durut burta toata ziua :dry:

S.S.Lazio13.10.2010 08:02

nu mai beti ba energizante,sunt pacatoase baga mi as lupa-n ele .

AG13.10.2010 08:36

cea mai mare prostie, sa combini bautura cu energizante..

axl13.10.2010 08:45

N-o sa spun niciodata nu unui Jagermeister cu Red Bull, in schimb nu inteleg combinatiile exotice gen vin rosu cu Pepsi,bere cu Sprite, samd.

AG13.10.2010 08:47

bere cu sprite ?:))))))))))) asta nu o stiam =))

 

pai ce facem aici, ori suntem betivi ori nu mai suntem ?

RaMs3s13.10.2010 10:44
Asa soacre sa tot ai :))

 

 

Eu am baut azi niste vodka cu energizant si m-a durut burta toata ziua :dry:

 

 

Din cate stiu eu...daca bei tarie cu energizant te imbeti mai repede...energizantele accelereaza pulsul , asa ca alcoolul te " invadeaza" mai repede :)

Alex88pl13.10.2010 11:00
Din cate stiu eu...daca bei tarie cu energizant te imbeti mai repede...energizantele accelereaza pulsul , asa ca alcoolul te " invadeaza" mai repede :)

asa o fi pe hartie. iti spun eu din multe experiente ca de la tarie cu energizant nu te imbeti repede. eu beau vodka cu energizant mai mereu si imi ia destul de mult pana ma imbat. asta daca ma imbat.

Bogdan13.10.2010 12:08

Va omoara ficatul energizantul ala.

razvan2813.10.2010 15:27

Bai eu nu stiu cum accelereaza inima si ma imbat mai repede sau imi distruge ficatu dar am avut o durere de burta...

 

Deci mai bine sec...e mai natural :))

Dragoshel16.10.2010 06:02

mi-e rau baaaaa.....si e abia sambata

Steaua1947^16.10.2010 08:36

Ai racit :)) ??

 

Eu diseara ma duc la un majorat , mie o sa-mi fie rau maine :))

S.S.Lazio16.10.2010 11:49

si n-o sa mai poti arunca cu respecte in stanga si-n dreapta pt cei ce nu fac deplasarea maine,la naiba !

Dragoshel22.10.2010 23:27

ba si-am zis ca n mai beau

AG23.10.2010 16:04

pana data viitoare

Lari29.10.2010 00:30

Beat this, vitejilor!

2.gif

«1212223242529»