Ma duc sa dorm...ca ma dor toate dupa deplasarea asta...plm...nb
Ma duc sa dorm...ca ma dor toate dupa deplasarea asta...plm...nb
Bah...cine spune ca bucurestenii sunt prost crescuti sa se gandeasca ca pe aici au aterizat toate "plevele" societatii din toata tara asa ca bucurestiul a adunat oameni din toate partile tarii, daca ma intrebati pe mine daca este un lucru bun o sa va raspund ca "am nevoie de un AK47" , in plm ieri am iesit pe strada si pe raza de 2 km mi-au fost cerute bricheta si tigarile de vreo 4 ori...iar zi de zi dau de oameni care ii auzi" n-am avut niciodata o sansa" , "statul are ceva cu noi" "uite cum fura aia ca de aia moare poporul de foame" .
Hai sa fim seriosi.....jumatate din tara asta asteapta sa le pice un sac cu bani din cer sau sa castige la loto,iar cealalta jumatate se mai descurca, si daca vreti un loc mai reprezentativ al Romaniei, unde sa gasiti toate "culturile" si "conceptiile" romanului, Bucurestiul este locul acela, traiesc in el si stiu despre ce vorbesc........THE END ![]()
Am inteles,si eu am fost cam dur cu afirmatia despre ardeleni!Repet,ii respect enorm pe ardeleni,poate cei mai romani dintre romani,si-n special Brasovul!Daca la nastere m-ar fi pus Duymnezeu sa aleg,unde sa stau,Brasovul ar fi fost alegerea mea...cat despre bucurestenii ce vin in Poiana...ii stiu bine,sunt de prin Ferentari sau Ghiulesti...![]()
Mai e o categorie: cei care lucreaza in Parlament ![]()
@CatalinBerceni
Exact, cu adevarat problematici nu sunt bucurestenii nascuti acolo. Cei care-si dau cele mai multe talente sunt aia care au scapat de la sapa si au mers la Bucuresti sa fie "capitalisti".
Mah eu respect Brasovul pentru spiritul medieval pastrat acolo la fel si Sibiul sau Sighisoara, si bineinteles pentru masele mari de Roakery si femeile bune de pe acolo care persista si nu sunt deloc proaste.
Insa in materie de baruri de Rock nu prea ati avut noroc
, pe langa asta orasul este foarte curat , fata de capitala asta jegoasa.
Pe aici sunt multi milogi, multa nesimtire si mizerie. insa nu dau vina pe milogi pt ca vad prin oras o gramada de "romani" care arunca din Bmw-uri tigara pe strada sau vreo sticla sau punga, insa apreciez ca exista oamenii de varsta a III-a si cativa tineri care inca mai au bunul simt sa respecte orasul.
In concluzie peste tot exista "pleve ale societatii" insa depinde cum ii educam, spre exemplu mie cand imi cere unu tigari pe strada il trimit la munca, iar daca vad vreun dobitoc ca urla prin tramvai sau ca arunca ceva pe jos in trimit in originile sale mamare...![]()
rockerite/metaliste EXCLUSIV:
al doilea machiaj mi se pare chiar reusit.
rockerite/metaliste EXCLUSIV:
al doilea machiaj mi se pare chiar reusit.
Ce wow!!!!!
Lu' asta nici nu i-as arata-o!
rockerite/metaliste EXCLUSIV:
al doilea machiaj mi se pare chiar reusit.
Al doilea...poate!Dar overall,e infricosator!Pacat de ea,are trasaturi frumoase,si le strica cu prostia asta...'gothic'!WTF?
Eu pe`ala doua nu le`as **** nici sa ma platesti. ![]()
filmul este strict pentru ochii cu simt estetic ![]()
Eu le-as arde pe amandoua si nici macar n-am vazut filmuletele.
Eu le-as arde pe amandoua si nici macar n-am vazut filmuletele.
e o idee buna, dar sunt roakeritze si ele nu poti sa le omori pur si simplu...mai bine ai omora un tigan decat sa le dai foc la astea doua...
Eu pe`ala doua nu le`as **** nici sa ma platesti.![]()
They could sure suck a dick though!
Cataline, cred ca Axl se referea la altceva cand a zis ca le arde ![]()
sa le dai foc la astea doua...
Le-as arde in sensul ca le-as babardi.
Mda, alea doua sunt una si-aceeasi.
Si uite cum o domnisoara cu 2 linkuri ii face pe toti baietii activi ai forumului sa posteze.
Se pare ca tentatia discutiei asupra goth girls e irezistibila. ![]()
Spor la treaba, tovarasi. Macar am scapat de discutiile pro/contra manele ![]()
Bun,da sunt femei sau emoisti?
Frumusele fetele...si foarte multe! ![]()
Si uite cum o domnisoara cu 2 linkuri ii face pe toti baietii activi ai forumului sa posteze.
Se pare ca tentatia discutiei asupra goth girls e irezistibila.
Spor la treaba, tovarasi. Macar am scapat de discutiile pro/contra manele
Nu neaparat tentatia discutiei despre goth girls,ci doar despre girls in general!Neste desperati! ![]()
Al doilea...poate!Dar overall,e infricosator!Pacat de ea,are trasaturi frumoase,si le strica cu prostia asta...'gothic'!WTF?
dermatograf negru, mascara si un tus negru ti se pare infricosatoare? doamne ... nici macar n-a folosit fard rosu, sa-i dea o tenta mai sadica
. Oricum, filmul era pentru fete ( rockerite/metaliste exclusiv, remember?) nu pentru voi
Ca si compozitie mie mi-a placut in mod deosebit varianta 2, s-a chinuit inclusiv sa-si faca umbre , in fine ... girl stuff.
Neste tarani...
Bah miscati cururile alea grase la stadion si nu mai stati pe forum...![]()
Bah miscati cururile alea grase la stadion si nu mai stati pe forum...![]()
Bah ....n-am spus de tot, doar cat a tinut meciul si sarbatoarea din p-ta Universitatii.
Am petrecut aseara prin universitatii apoi m-am retras in Hanul cu tei , niste rock alternativ, cam de kkt dar la bautura rock sa fie
Videoclip nou Metallica.
Videoclip nou Metallica.
Dragutza melodia si interesant videoclipul metalica mereu a scos piese buna
Videoclip nou Metallica.
Bun,chiar asteptam acest videoclip.