WTF......Hail satan, die god
Cu Toate ca nu este locul aici, are careva idee cand canta Snoop Dog in Romania?????
WTF......Hail satan, die god
Cu Toate ca nu este locul aici, are careva idee cand canta Snoop Dog in Romania?????
WTF......Hail satan, die god
acum vreo 3 ani am fost la Bucuresti, la un concert Therion ,iar la final ne-au resuscitat cu un "hail satan" . Asta incerci sa faci si tu acum,cu topicul? ![]()
WTF......Hail satan, die god
acum vreo 3 ani am fost la Bucuresti, la un concert Therion ,iar la final ne-au resuscitat cu un "hail satan" . Asta incerci sa faci si tu acum,cu topicul?
Era replica la una din postarile de mai sus, nimic mai mult
Cu Toate ca nu este locul aici, are careva idee cand canta Snoop Dog in Romania?????
Credeam ca intrebi si tu cand este concertul Haggard de la Cluj,din 18 noiembrie.
BLACK ICE album. 20 oct.
Track Listing:
1. Rock 'n Roll Train
2. Skies On Fire
3. Big Jack
4. Anything Goes
5. War Machine
6. Smash N Grab
7. Spoilin' For A Fight
8. Wheels
9. Decibel
10. Stormy May Day
11. She Likes Rock N Roll
12. Money Made
13. Rock N Roll Dream
14. Rocking All The Way
15. Black Ice
Eu zic ca daca ar asculta Led Zeppelin - Stairway to Heaven , ar face pe el de frica.
chiar acum o sa o iau de pe odc sa vad dak e asa agresiva....
mai am luat-o si am ascultat-o acum.cred ca nu ati scris bine titlul sau am io odc stricat
am gasit mel...are 8 min si ceva dar nu e agresiva deloc,e rock lent
mai am luat-o si am ascultat-o acum.cred ca nu ati scris bine titlul sau am io odc stricatam gasit mel...are 8 min si ceva dar nu e agresiva deloc,e rock lent
Pai nu e agresiva,dar ce impresie ti-a lasat?
@EternalK
Back in Black,bun si videoclipul.
nici un 'Back in Black'. ![]()
Black Ice album is set to be released on October 20, 2008.
mai am luat-o si am ascultat-o acum.cred ca nu ati scris bine titlul sau am io odc stricatam gasit mel...are 8 min si ceva dar nu e agresiva deloc,e rock lent
Caut-o acum pe youtube dar cauta varianta inversa.
nici un 'Back in Black'.
Black Ice album is set to be released on October 20, 2008.
Am inteles de prima data ca e vorba de un nou album.
Credeam ca intrebi si tu cand este concertul Haggard de la Cluj,din 18 noiembrie.
Sunt simpatici dar prea linistit
La inceput canta si Haggard death metal dar a luat-o spre taramuri mai simfonice.
Oricum imi place "Awaking the Centuries".
La inceput canta si Haggard death metal dar a luat-o spre taramuri mai simfonice.Oricum imi place "Awaking the Centuries".
Am descoperit o formatie super tare....cand o gasesc si pe net...o pun si aici poate va place si voua
La inceput canta si Haggard death metal dar a luat-o spre taramuri mai simfonice.Oricum imi place "Awaking the Centuries".
Am descoperit o formatie super tare....cand o gasesc si pe net...o pun si aici poate va place si voua
Si cum se cheama formatia?
La inceput canta si Haggard death metal dar a luat-o spre taramuri mai simfonice.Oricum imi place "Awaking the Centuries".
Am descoperit o formatie super tare....cand o gasesc si pe net...o pun si aici poate va place si voua
Si cum se cheama formatia?
Ete aici ca i-am luat de pe net:
103_ayreon_liquid_eternity.mp3
104_ayreon_connect_the_dots.mp3
105_ayreon_beneath_the_waves.mp3
201_ayreon_the_earth_extinction.mp3
203_ayreon_the_truth_is_here.mp3
Destul de interesanta formatia.
Destul de interesanta formatia.
Eu o ascult de vreo 4 zile in continu
Remediez postul asta sa va spun inca ceva despre conspiratiile despre Roakeri, cum ca am fi violenti sau jegosi....
Ieri am mers cu-n bun prieten sa achizitionez piesele pentru noul meu PC, si bineinteles, am decis sa mergem cu motoru lui, toate bune si frumoase , insa cand ne-am intors din zona unirii, am decis sa mergem pe la eroii revolutiei, sa mai scapam de aglomeratia de pe vacaresti,toate au mers struna pana cand ne trezim in dreptul benzinariei OMV de la City Mall, cu-n destept pe jumatate de drum ,a iesit si el linistit cica de la benzinarie, cred ca a fost o fractiune de secunda si cam un milimetru care au decis soarta noastra, aveam deja vreo 70km/H....si toata lumea stie ca pe motocicleta nu poti frana fara emotii, am depasit cu bine pe desteptul acela, nu ne-am dat jos sa-l luam la omor, doar am oprit dupa intersectie , am fumat o tigara , se linistise si prietenul meu si ne-am reluat drumul.
Apoi peste vreo 20 min, am plecat sa cumparam si niste adeziv pentru BCA, la Aparatorii Patriei, facem dreapta sa intram sa mergem la Metro, cand un om care parea serios, cu-n WW Passat ultimul model , om imbracat la camasa etc, a vrut sa intre pe acea strada, noi normal fiind deja pe acea banda aveam prioritate, asta deschide geamul, ne injura ca la usa cortului, ne-am vazut de drum , la primul semafor omul iar nervos se uita la noi si ne injura de morti, atunci a luat foc si Tovarasul meu si ia ar un picior in usa soferului si apoi ne vedem de drum, in concluzie, rockery, mai gandesc , fata de alti oameni , care cel putin in traficul bucurestean se comporta ca maimute retardata si la fiecare frana brusca, sau claxon auzi injuraturi de mama si iese cu bata dupa tine, dar pot spune ca acum se vad "roadele"
faptului ca la examenul de conducere multi au dat 100 de euro la politist si fara probleme au trecut traseul, avand in vedere faptul ca-n fiecare saptamana minim 3-4 motociclisti sufera rani grave din cauza ca soferii autoturismelor nu se uita in oglinzile laterale sau pur si simplu ies de pe strazi secundare cum ar iesi la ei in casa din baie.....Concluzia o puteti trage voi
Soselele patriei sunt pline de nebuni.
Soselele patriei sunt pline de nebuni.
Dap dar inainte se face un test psihologic ,care in Romania se cumpara cu 150 ron...,
huuuuããã ![]()
huuuuããã![]()
Au navalit tatarii la noi pe topic, .........
Oameni la harpoane!!!!!
:laugh:
![]()
Artista germana Natascha Stellmach a declarat ca este in posesia cenusii lui Kurt Cobain, si ca o va fuma intr-un joint, la deschiderea unei expozitii de arta.
Courtney Love a declarat in luna mai ca cenusa fostului sau sot a fost furata din locuinta ei.
Artista germana, care este o fana declarata a trupei Nirvana, nu a vrut sa recunoasca daca a furat cenusa, spunand doar ca a intrat in posesia urnei.
Fumatul cenusii va avea loc la sfarsitul expozitiei, pe 11 octombrie, publicului permitandu-i-se sa asiste la ceremonie.
Natascha Stellmach spune ca aceasta ceremonie va fi punctul culminnant al expozitiei.
Credeam ca cenusa a fost deja fumata de catre Courtney Love,dar se vedea ca ea sarmana o pastra pentru vremurile cand ar fi ramas fara alte prafuri.
Oricum artista asta din Germania s-a inspirat dupa Keith Richards.
Sunt curios ce tematica au lucrarile artistei Natascha Stellmach.