Cred ca acest subiect a degenerat si degenereaza la fiecare 2-3 luni. MSomanescu trebuie sa inteleaga ca este in inferioritate cu opiniile lui despre Laca ... asta nu inseamna ca nu trebuie sa-si exprime opiniile, parerea mea este totusi ca exagereaza.
In al doilea rand ce se doreste de la Lacatus? Este si el om ca toti altii si un antrenor, cu siguranta nu cel mai bun, dar nici cel mai prost pe care il putea avea Steaua. Cred ca lumea asteapta mult prea mult de la acest idol pentru ca indiferent ce se spune Laca este un IDOL in Ghencea - cred ca 90% din juniorii din fotbal viseaza un stadion care sa le scandeze numele asa cum este scandat numele lui Laca.
Poate este incult, zgarcit sau cum vreti voi dar asta nu cred ca este treaba noastra sa judecam (draga Gica).Nici unul din marii stelisti nu cred ca este puritatea intruchipata si lipsit de defecte.
Noi insa vrem sa vedem fotbalisti, antrenori de fotbal nu prezentatori la "din dragoste".
Cred ca acest om trebuie lasat macar sa termine acest sezon competitional dupa care sa ne dam cu parerea, ca niste specialisti ce suntem.
In rest cred ca ar fi mai bine sa ne "delectam" cu afirmatiile tzancului lui il muce care se agita ca si un gay la bara la meci. Oricum a avut o primire in Ghencea exact asa cum merita taranul care acum cativa ani dedica o victorie a sportului studentesc cu Steaua tuturor antistelistilor.
Si care provoaca pe toata lumea si apoi se retrage ca un pervers ... care a injurat o femeie (fie ea si arbitru) pentru ca i-a stricat lui ploile la un meci de divizia B.
Cred ca pe astia ar trebui sa-i luam in colimator nu valorile noastre.