Da' nimeni nu da cu noroi in Lacatus.
Eu nu inteleg unde vedeti voi insulte in faptul ca unii oameni zic ca Laca nu e in acest moment antrenor de nivelul Stelei.
De ce e asta o insulta?
De ce murdaresc eu imaginea lui Lacatus doar pt ca declar asta?
Cum?
Singurl lucru pe care eu i-l reprosez lui Laca e ca nu pleaca.
Atat.
E clar ca e depasit de situatie.
Toata lumea o stie.Si el o stie.
Dar sta!
Sta ca sa se umileasca in fata oierului.
Si ne umileste si pe noi odata cu el.
Nimeni nu are nimic cu Lacatus.Nimeni nu ii doreste raul.Nimeni nu ii doreste sa nu faca treaba la Steaua.
Dar pana acum nu a putut. Si demonstreaza ca nu poate in continuare.
Si prin declaratii gen: "cine da in Gigi, da si in minte" sau faze ca :"Acum Gigi, acum!" cu ce ne ajuta pe noi?
Pai cum sa ma duc eu pe stadion sa injur pe cioban cand Lacatus o sa vina imediat si sa zica ca eu nu sunt Stelist?
Pot face asa ceva?
NU!
Ba mai mult, parca vad ca mi-o si iau de la unii care cred ca vor sa ii fac rau lui Laca prin faptul ca dau in cioban.
Metzzz
Si mie mi-ar place sa vad o cupa macar in vitrina.
Ca la cum am inceput campionatul...
Desi e lung, nu prea vad cum am putea sa ne revenim.
Dar in momentul de fata, mancatorul de branza a zis echipei ca singurul lucru care conteaza e CL.
Asa ca Steaua are ca obiectiv locul 2.
Pt ca e mai usor de atins ca locul 1.
Ca pt locul 1 se bat vreo 4 prosti.
In timp ce pt locul 2 nu se bate nimeni.
