GoooooooooooooooooooooooooooL
GoooooooooooooooooooooooooooL
gool dayrooooooooooooooo. speram sa mai dam inca vreo 4 sa le aratam ca la Vaslui a fost o greseala.
Foarte slab!
Steaua sufera.
Am dat un gol din noroc.
Daca brasovul iasa la joc putem chiar si pierde!
IMPORTANT
Pe myp2p acolo unde scrie meciul lui dinam0 cu gazu.
Acolo sa intrati.
Mie imi merge perfect.
Apasati play acolo la unul din cele 2 optiuni de sopcast.
A zis oierul ca nu mai vrea mingi pe sus asa s-a inatmplat. A zis ca nu-l mai vrea pe Banel , nu mai e!
GG Laca! ![]()
Jucam jalnic,sa nu ne ascundem dupa deget.Golul lui Dayro a fost primul sut spre poarta.Ma gandesc oare unde ajungea mingea aia daca ajungea la Lovin sau O.Petre?...
Nu pot sa inteleg de ce nu poate Lacatus sa faca o echipa alcatuita din jucatori valorosi sa joace fotbal?
L-ai scos pe Banel si l-ai bagat pe Neaga...in loc de Ochirosii care are viteza si tehnica mai buna.
L-ai scos pe Tiago,care macar verticaliza jocul si l-ai bagat pe Lovin care stie sa fuga doar inspre poarta noastra...
Ma rog,ma inmoi de fiecare data cand il vad pe Laca cat de mare stelist este,cat de mult traieste fiecare moment al jocului...
Tot nu si-a dat seama Lacatus cat de inutil este Nicolita?Ce cauta in primul 11 nu stiu....
GSP TV? ....................................... CLAR.
Oare isi ia aceeashi bani Steaua din drepturile de televiziune? :-j
ma uitativas pe http://www.cool-TV.net/TV-channels/ro/gsp-...-online-s1.html
si mai lasati caterinca ca i batem:))
Forta Steaua!!!Mereu Campionii!!!
dak nu intrati cu atat mai bine ca merge si mai bine
super gol.......... ![]()
![]()
am o intrebare !! nu cred ca sunt off topic deloc !! stie cineva daca banerele de la triada si desant sunt pe gard la meciul asta??
ii dominam, tre sa invingem , imi pare rau ca au egalat astia la prima faza din repriza a 2-a
parca simt ultimele 5 minute cum vor centra in continuu:(
Lovin trebuia schimbat...e varza si nervos..poate ia rosu.....
Foarte slab!Steaua sufera.
Am dat un gol din noroc.
Daca brasovul iasa la joc putem chiar si pierde!
IMPORTANT
Pe myp2p acolo unde scrie meciul lui dinam0 cu gazu.
Acolo sa intrati.
Mie imi merge perfect.
Apasati play acolo la unul din cele 2 optiuni de sopcast.
jucam dezastru....jalnic. cred ca ciobanul le-a dat un bonus celor de la roma sa ne lase sa ii batem altfel nu imi explic ce e asta!!!! apropo cine e mai oamenilor arthuro asta si de ce l-a luat Steaua?
daca nu scotea stelea in 1-a repriza sau dadea din apropiere ce ziceai????
e la al 2-lea meci oficial si vrea, parerea mea ca si stie cu "varza"
e minutul 72 acum, e 1-1... dar indiferent de scorul final, de data asta nu voi da vina pentru Lacatus... se spune ca antrenorul poate duce echipa doar pana la 25 de metri de poarta adversarului, iar de acolo valoarea jucatorilor decide... eu zic ca pana la 25 de metri am ajuns foarte usor azi...
L a scos pe Ovidiu Petre care a jucat foarte bine astazi si la tinut pe Lovin in teren.....ramai masca....iar Neaga a fost varza astazi....ce o fi in sufletul lui Ochirosii
asa nu se poate.......sper intr-un gol ,dar va fi imposibil....
iata si supertehnicul Badea, aoleo doamne da-mi un pahar cu apa ca lesin pe loc
badeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa du-te ma de aici
haideti toti care il vroiati pe Badea titular...... hai sa va aud.....
arthuro = 0!!pepe moreno 11111111111111 clase peste el!!!
am crezut ca Badea ar face ceva... arthuro asta e varza in fata portii sa .. of doamne
sarmanu' Dayro.... imi pare rau sincer ca in ataca el sclipeste doar:(
hehehe, arbitrajul ne-a ajutat 2 etape nu putem castiga pe arbitri dar nici sa isi bata ei joc de noi ca pe timpu lu' Meme si Oli
Doamne,ce joc mizerabil...cum am ajuns sa jucam ma frate ![]()
problema e la finalizare!! atacant de valoare de careu nu avem arthuro, kapetanos , Badea sunt niste varze
asa nu se poate.......sper intr-un gol ,dar va fi imposibil....
![]()
mai tin eu minte un campionat in care aveam vreo 7 pincte dupa vreo 5 etape - poate gresesc numerele si scapam de Oli pt intoarcerea lui piti - sa fie coincidenta?..de data asta sa fie Oli in locul lui piti?
![]()
in sfarsit!!!gol arthuro....
mariusmihet.......ARTHUROOOOOO
2-1 dar suntem penibili. Noroc cu Dayro.
Laca du-te tare
GOLLLL!!!!Steaua 2-1 Brasov arthuro inscrie cu capu din 6 metri