FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Steaua București - FC Brașov. Oaspeți nedoriți.

«1234567»
Basarabia_e_ros_albastra03.08.2008 18:53

GoooooooooooooooooooooooooooL

Gabyc03.08.2008 18:55

gool dayrooooooooooooooo. speram sa mai dam inca vreo 4 sa le aratam ca la Vaslui a fost o greseala.

AdrianUltras2503.08.2008 19:01

Foarte slab!

Steaua sufera.

Am dat un gol din noroc.

Daca brasovul iasa la joc putem chiar si pierde!

 

 

 

IMPORTANT

 

Pe myp2p acolo unde scrie meciul lui dinam0 cu gazu.

Acolo sa intrati.

Mie imi merge perfect.

Steaua - Brasov

 

Apasati play acolo la unul din cele 2 optiuni de sopcast.

il_scorpio03.08.2008 19:01

A zis oierul ca nu mai vrea mingi pe sus asa s-a inatmplat. A zis ca nu-l mai vrea pe Banel , nu mai e!

 

 

 

GG Laca! :worthy:

danimarcu03.08.2008 19:02

Jucam jalnic,sa nu ne ascundem dupa deget.Golul lui Dayro a fost primul sut spre poarta.Ma gandesc oare unde ajungea mingea aia daca ajungea la Lovin sau O.Petre?...

Nu pot sa inteleg de ce nu poate Lacatus sa faca o echipa alcatuita din jucatori valorosi sa joace fotbal?

L-ai scos pe Banel si l-ai bagat pe Neaga...in loc de Ochirosii care are viteza si tehnica mai buna.

L-ai scos pe Tiago,care macar verticaliza jocul si l-ai bagat pe Lovin care stie sa fuga doar inspre poarta noastra...

Ma rog,ma inmoi de fiecare data cand il vad pe Laca cat de mare stelist este,cat de mult traieste fiecare moment al jocului...

Alynel03.08.2008 19:06
Tot nu si-a dat seama Lacatus cat de inutil este Nicolita? :| Ce cauta in primul 11 nu stiu....

GSP TV? ....................................... CLAR.

Oare isi ia aceeashi bani Steaua din drepturile de televiziune? :-j

 

 

ma uitativas pe http://www.cool-TV.net/TV-channels/ro/gsp-...-online-s1.html

 

 

si mai lasati caterinca ca i batem:))

 

 

Forta Steaua!!!Mereu Campionii!!!

 

dak nu intrati cu atat mai bine ca merge si mai bine

oana todor03.08.2008 19:11

super gol.......... :steag_cruce_invers::hai_steaua:

LUPANU03.08.2008 19:21

am o intrebare !! nu cred ca sunt off topic deloc !! stie cineva daca banerele de la triada si desant sunt pe gard la meciul asta??

stelist24/2403.08.2008 19:35

ii dominam, tre sa invingem , imi pare rau ca au egalat astia la prima faza din repriza a 2-a

 

parca simt ultimele 5 minute cum vor centra in continuu:(

eduardo_stelist03.08.2008 19:40

Lovin trebuia schimbat...e varza si nervos..poate ia rosu.....

 

Foarte slab!

Steaua sufera.

Am dat un gol din noroc.

Daca brasovul iasa la joc putem chiar si pierde!

 

 

 

IMPORTANT

 

Pe myp2p acolo unde scrie meciul lui dinam0 cu gazu.

Acolo sa intrati.

Mie imi merge perfect.

Steaua - Brasov

 

Apasati play acolo la unul din cele 2 optiuni de sopcast.

 

jucam dezastru....jalnic. cred ca ciobanul le-a dat un bonus celor de la roma sa ne lase sa ii batem altfel nu imi explic ce e asta!!!! apropo cine e mai oamenilor arthuro asta si de ce l-a luat Steaua?

 

 

daca nu scotea stelea in 1-a repriza sau dadea din apropiere ce ziceai????

 

e la al 2-lea meci oficial si vrea, parerea mea ca si stie cu "varza"

 

endorama03.08.2008 19:41

e minutul 72 acum, e 1-1... dar indiferent de scorul final, de data asta nu voi da vina pentru Lacatus... se spune ca antrenorul poate duce echipa doar pana la 25 de metri de poarta adversarului, iar de acolo valoarea jucatorilor decide... eu zic ca pana la 25 de metri am ajuns foarte usor azi...

greenyes03.08.2008 19:41

L a scos pe Ovidiu Petre care a jucat foarte bine astazi si la tinut pe Lovin in teren.....ramai masca....iar Neaga a fost varza astazi....ce o fi in sufletul lui Ochirosii

eduardo_stelist03.08.2008 19:44
:)))))))) foarfeca????? Badea???? ce gluma proasta
SzabiStelistu03.08.2008 19:44

asa nu se poate.......sper intr-un gol ,dar va fi imposibil....

stelist24/2403.08.2008 19:46

iata si supertehnicul Badea, aoleo doamne da-mi un pahar cu apa ca lesin pe loc

 

 

 

 

 

 

badeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa du-te ma de aici

eduardo_stelist03.08.2008 19:47

haideti toti care il vroiati pe Badea titular...... hai sa va aud.....

SzabiStelistu03.08.2008 19:47

arthuro = 0!!pepe moreno 11111111111111 clase peste el!!!

stelist24/2403.08.2008 19:48

am crezut ca Badea ar face ceva... arthuro asta e varza in fata portii sa .. of doamne

 

sarmanu' Dayro.... imi pare rau sincer ca in ataca el sclipeste doar:(

 

hehehe, arbitrajul ne-a ajutat 2 etape nu putem castiga pe arbitri dar nici sa isi bata ei joc de noi ca pe timpu lu' Meme si Oli

ros-albastru4ever03.08.2008 19:51

Doamne,ce joc mizerabil...cum am ajuns sa jucam ma frate :(

stelist24/2403.08.2008 19:53

problema e la finalizare!! atacant de valoare de careu nu avem arthuro, kapetanos , Badea sunt niste varze

akebono03.08.2008 19:56
asa nu se poate.......sper intr-un gol ,dar va fi imposibil....

 

 

:steag_cruce_invers:

 

mai tin eu minte un campionat in care aveam vreo 7 pincte dupa vreo 5 etape - poate gresesc numerele si scapam de Oli pt intoarcerea lui piti - sa fie coincidenta?..de data asta sa fie Oli in locul lui piti?

 

fular-campionii

 

 

SzabiStelistu03.08.2008 19:57

in sfarsit!!!gol arthuro....

eduardo_stelist03.08.2008 19:57

mariusmihet.......ARTHUROOOOOO

fiara703.08.2008 19:57

2-1 dar suntem penibili. Noroc cu Dayro.

Laca du-te tare

Inteleptul03.08.2008 19:58

GOLLLL!!!!Steaua 2-1 Brasov arthuro inscrie cu capu din 6 metri

«1234567»