FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Steaua București - FC Brașov. Oaspeți nedoriți.

«12347»
il_capitano03.08.2008 11:27

Ma scuzati ca repet aceasta intrebare si aici in acest articol, dar nu as vrea sa fac drumul de la Pitesti pana in Ghencea diseara si sa aflu' ca nu pot intra la meci ! Am un prieten care are abonament si nu poate veni la meci ! Pot eu sa intru cu abonamentul lui ? Daca stiti cele noi au poza posesorului :( ! Se poate ?

Dragoshel03.08.2008 11:30

ma nu stiu ce sa iti spun, tinand cont ca au si pozele pe ele, nu prea cred.

 

incearca si tu cu un mail la t***@*** iti raspund destul de repede.

George Stan03.08.2008 11:34
Ma scuzati ca repet aceasta intrebare si aici in acest articol, dar nu as vrea sa fac drumul de la Pitesti pana in Ghencea diseara si sa aflu' ca nu pot intra la meci ! Am un prieten care are abonament si nu poate veni la meci ! Pot eu sa intru cu abonamentul lui ? Daca stiti cele noi au poza posesorului :( ! Se poate ?

90% intri.

ros-albastru4ever03.08.2008 11:35
nu stiu cum voi putea sa ma uit la meci deseara pentru ca nu prind GSP TV.............pe DOLCE inca nu este :wall: .............pe net nu va putea fi vazut??? :unsure:

www.cool-TV.net

 

 

Nu mere man cool-TV asta :|...nu mi-a mers deloc niciodata :|

 

Dragoshel03.08.2008 11:36

doar cu IE merge(internet explorer) trebuie s aai instalat w media player 10 si sopcast.

ros-albastru4ever03.08.2008 11:40

oameni buni,am si eu o intrebare...cine ma poate lamuri si pe mine cum sta treaba cu sopcastul asta? ... chiar este util si se pot viziona meciurile pe el?...am luat si eu unul dar habar n-am de ce nu imi apare ceva,dau pe un canal dar nimik :|:|...iar cool-TV ala e o prostie :| ... va rog mult sa ma ajutati si pe mine si sa-mi spuneti care e treaba cu programul asta :( ... FORZA Steaua!! :steag_cruce_invers:forzateaua

 

doar cu IE merge(internet explorer) trebuie s aai instalat w media player 10 si sopcast.

 

le am pe amandoua dar degeaba :(...dau acolo sa vad si imi apare fereastra aia in care zice ca nu merge ca ori nu am sopcastul instalat ori nu mai stiu ce...dar imagini,nimik :(

champion703.08.2008 11:42

Am incercat sa vizionez postul GSP TV pe www.cool-TV.net, dar dupa aproximativ 2 minute apare o eroare de la Internet Explorer , apas "Dont send", iar apoi se inchide fereastra. Mentionez ca am instalat programele Windows Media Player 10 si Sopcast. Va rog mult daca ma poate ajuta cineva sa rezolv problema pentru ca vreau neaparat sa vad meciul Stelei de diseara.

AdrianUltras2503.08.2008 11:43

e destul sa instalezi sopcastul si sa il pornesti

e foarte usor.

o sa iti dai seama imediat ce si cum.

il_capitano03.08.2008 12:01
ma nu stiu ce sa iti spun, tinand cont ca au si pozele pe ele, nu prea cred.

 

incearca si tu cu un mail la t***@*** iti raspund destul de repede.

Mersi mult ! Deja am incercat dar vad ca nu primesc raspuns si se apropie ora meciului :D

shack3r03.08.2008 12:06

Zilele trecute am vazut gsptv pe www.cool-TV.net . Dar acum ,cand intru,apare "the channel is offline now " . Voua va merge?

danimarcu03.08.2008 12:08
Am incercat sa vizionez postul GSP TV pe www.cool-TV.net, dar dupa aproximativ 2 minute apare o eroare de la Internet Explorer , apas "Dont send", iar apoi se inchide fereastra. Mentionez ca am instalat programele Windows Media Player 10 si Sopcast. Va rog mult daca ma poate ajuta cineva sa rezolv problema pentru ca vreau neaparat sa vad meciul Stelei de diseara.

Urmareste discutiile de pe topicul http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=13639

sunt aici destule detalii,sper sa reusesti pana la urma.

kosmyn_a47v03.08.2008 12:13
ma nu stiu ce sa iti spun, tinand cont ca au si pozele pe ele, nu prea cred.

 

incearca si tu cu un mail la t***@*** iti raspund destul de repede.

Mersi mult ! Deja am incercat dar vad ca nu primesc raspuns si se apropie ora meciului :D

 

 

cred ca merge nu mai stau aiea sa s uite la poza :-j daca nu vino si tu 5 ron pregatiti pt bilet :)

eddie the 'ead03.08.2008 12:16
Zilele trecute am vazut gsptv pe www.cool-TV.net . Dar acum ,cand intru,apare "the channel is offline now " . Voua va merge?

 

nu, nici la mine nu mai merge, desi pina ieri nu aveam batai de cap. nu stiu care e programul lor, cind emit si cind nu, dar cred ca duminica, la ora 3 ar trebui sa fie "in aer". pare sa fie alta problema...

rossazuri_rm03.08.2008 12:22

Citesc comentariile postate si nu inteleg pe voi va preocupa meciul cu Brasovul? Pai se vede de la o posta ca la ce lot avem maximum prindem locul 3, caci numai un prost poate sa zica ca avem un lot mai bun decit CFR sau Rapid. Mai ales la ce atac avem... In plus Zapata a inceput sa gafeze si nu la meciul cu Vaslui ci la cel cu Roma cind mai era putin si scapa printre picioare mingea sutata de Cicinho. Nu stiu daca ati vazut meciul Chelsea - Lokomotiv Moscova(echipa la care joaca Cocis) la Cupa Cailor Ferate. Ce portar a cumparat Lokomotiv pentru 3 mln - Ivan Pelazzoli, asta-i portar, ce mingi a scos... Parca era Buffon de la penalti cu Mutu. Nu ma convinge Zapata ci doar daca joaca fundas:). In plus Goian este tinut pe banca pentru a i se putea face reclama lui Radoi ca sa faca profit Jovanni. Acesta pe la ce cluburi a trecut numai pagube in urma sa a lasat. Cite goluri a dat Goian sezonul trecut si acuma e rezerva. El ne scoatea cind Dica dormea pe teren. Ati vazut cel mai zgircit patron(Copos) a cheltuit pe transferuri 8 milioane da Becali cit a cheltuit? Da de CFR nici nu vorbesc ca Andone nu stie pe cine sa-l bage in prima echipa ii fug ochii de citi jucatori are. Aproape cel mai bogat om din Romania el nu numai ca nu baga zeci de milioane asa din dragoste pentru fotbal si pentru Steaua el inca cauta sa nu ramina in paguba. Asta dupa ce sa asociat abuziv si foloseste in continuare cu numele si gloria Stelei. Nu numai ca nu aduce jucatori de valoare mai aduce si antrenori care antreneaza numai din dragoste pentru Steaua si la urma ii lasa si salariul cistigat lui Becali. E mai ieftin sa faci blat sau sa premiezi jucatorii altei echipe decit sa aduci jucatori si antrenori de valoare. Inca un lucru grav e acela ca pentru a iesi in evidenta el se mai baga peste antrenori. Zice el ca ii spune si bucatarului sa puie mai mult marari pai daca bucatarul pregateste desertul??? Ce repede ati uitat ca sa nu piarda milionele din Champions League a pus pina si fularul lui Dinamo tare isi mai batea capul de rusinea adusa Stelei si suporterilor ei. Becali ii sapa groapa Stelei si l-a mai chemat pe varsu sa-l ajute. Noi ce facem? Nu cumva casa arde iar baba se piaptana?

AdrianUltras2503.08.2008 12:31

Bai voi intelegeti greu?

 

Lasati naiba cool TV-ul!

 

Asta e mai bun:

 

myp2p

floroflores03.08.2008 12:39
Ma scuzati ca repet aceasta intrebare si aici in acest articol, dar nu as vrea sa fac drumul de la Pitesti pana in Ghencea diseara si sa aflu' ca nu pot intra la meci ! Am un prieten care are abonament si nu poate veni la meci ! Pot eu sa intru cu abonamentul lui ? Daca stiti cele noi au poza posesorului :( ! Se poate ?

frate...pana la urma...daca nu poti e 5 lei peluza...ce dreaq...iti iei bilet in cel mai rau caz...

 

 

Ma scuzati ca repet aceasta intrebare si aici in acest articol, dar nu as vrea sa fac drumul de la Pitesti pana in Ghencea diseara si sa aflu' ca nu pot intra la meci ! Am un prieten care are abonament si nu poate veni la meci ! Pot eu sa intru cu abonamentul lui ? Daca stiti cele noi au poza posesorului :( ! Se poate ?

frate...pana la urma...daca nu poti e 5 lei peluza...ce dreaq...iti iei bilet in cel mai rau caz...

 

SSK03.08.2008 12:44

@rosazzuri_rm

 

Bine ca te-ai trezit si tu sa-l critici pe Zapata, la prima greseala. Vorba aia, la fotbal ne pricepem toti.

il_capitano03.08.2008 13:08
ma nu stiu ce sa iti spun, tinand cont ca au si pozele pe ele, nu prea cred.

 

incearca si tu cu un mail la t***@*** iti raspund destul de repede.

Mersi mult ! Deja am incercat dar vad ca nu primesc raspuns si se apropie ora meciului :D

 

 

cred ca merge nu mai stau aiea sa s uite la poza :-j daca nu vino si tu 5 ron pregatiti pt bilet :)

Mersi mult de ajutor !

 

Ma scuzati ca repet aceasta intrebare si aici in acest articol, dar nu as vrea sa fac drumul de la Pitesti pana in Ghencea diseara si sa aflu' ca nu pot intra la meci ! Am un prieten care are abonament si nu poate veni la meci ! Pot eu sa intru cu abonamentul lui ? Daca stiti cele noi au poza posesorului :( ! Se poate ?

frate...pana la urma...daca nu poti e 5 lei peluza...ce dreaq...iti iei bilet in cel mai rau caz...

 

 

Ma scuzati ca repet aceasta intrebare si aici in acest articol, dar nu as vrea sa fac drumul de la Pitesti pana in Ghencea diseara si sa aflu' ca nu pot intra la meci ! Am un prieten care are abonament si nu poate veni la meci ! Pot eu sa intru cu abonamentul lui ? Daca stiti cele noi au poza posesorului :( ! Se poate ?

frate...pana la urma...daca nu poti e 5 lei peluza...ce dreaq...iti iei bilet in cel mai rau caz...

Da frate stiu, dar eu am abonamentul lui tot sezonu' ca omu' a plecat ma intelegi ? Adica ma gandesc pe termen lung !

steaua_andrei_9703.08.2008 13:23

mia nu mia mers niciodata cand am intrat pe gsptv.ro

 

 

:ce_oameni::thumbdown:

eddie the 'ead03.08.2008 13:29

Bai voi intelegeti greu?

 

Lasati naiba cool TV-ul!

 

Asta e mai bun:

 

myp2p

 

Nu te contrazic, dar nu vad de ce ar fi mai bun, iar in lista lor de meciuri nu e si cel al Stelei. e posibil sa ma fi uitat eu aiurea, dar nu l-am gasit.

 

@shack3r - intre timp a pornit si cool-TV (sau, mai bine spus, a pornit GSPTV) si merge f. bine.

s_and8903.08.2008 14:23

Azi nu ma astept la un meci mare. Brasovul o sa joace cu tot efectivul in poarta, in stilul caracteristic de echipa de provincie. E important sa nu primim gol si sa inscriem repede.

1on03.08.2008 14:39

Bai voi intelegeti greu?

 

Lasati naiba cool TV-ul!

 

Asta e mai bun:

 

myp2p

 

Nu te contrazic, dar nu vad de ce ar fi mai bun, iar in lista lor de meciuri nu e si cel al Stelei. e posibil sa ma fi uitat eu aiurea, dar nu l-am gasit.

 

@shack3r - intre timp a pornit si cool-TV (sau, mai bine spus, a pornit GSPTV) si merge f. bine.

 

DAR, ști sigur cã va porni și în timpul meciului?

Alex88pl03.08.2008 14:49

pe care gsp e dat meciu;?ca de bilet n-am avut parte:((....

 

eddie the 'ead03.08.2008 15:14

 

DAR, ști sigur cã va porni și în timpul meciului?

 

asta nu stiu, dar cred ca da, probabil si in functie de citi vor accesa site-ul.

 

meciul e pe GSPTV 1.

laur_2303.08.2008 16:05

Nu e chiar atat de usor de instalat cool TV...am intampinat multe dificultati, ex:Done, but with errors etc.; asta, desi am si Media Player10...

Noroc meu ca m-a ajutat in aceasta problema un prieten, care se descurca mult mai bine in astfel de situatii!

Mult noroc tuturor in vizionarea meciului...desi, la cati utilizatori ar putea fi la acea ora pe gesepe1, e posibil sa mearga destul de greu!

«12347»