Ma scuzati ca repet aceasta intrebare si aici in acest articol, dar nu as vrea sa fac drumul de la Pitesti pana in Ghencea diseara si sa aflu' ca nu pot intra la meci ! Am un prieten care are abonament si nu poate veni la meci ! Pot eu sa intru cu abonamentul lui ? Daca stiti cele noi au poza posesorului
! Se poate ?
