FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Steaua București - FC Brașov. Oaspeți nedoriți.

«1567»
MoWeed03.08.2008 22:30
Cum dracu sa invete si Ochirosii ala ceva daca nu e folosit?

Aici sunt de acord cu tine, cum sa invete daca nu e folosit? Se insista cu anumiti jucatori care ori nu mai pot ori nu mai vor sa joace ca acum cateva sezoane in loc sa se dea credit unui tanar talentat. De aia in ultimii ani nu am mai scos nici un jucator tanar, se merge pe principiul tampit ca nu face faza defensiva. De parca ar conta mai mult sa nu luam gol decat sa dam goluri.....

«1567»