GSP :"Neaga titular în locul lui Nicolițã"
o prima veste buna ![]()
GSP :"Neaga titular în locul lui Nicolițã"
o prima veste buna ![]()
Zapata - Golanski, Rãdoi, Goian, Petre Marin - Ovidiu Petre, Szekely, Tiago Gomes, Adrian Neaga - Dayro Moreno, Arthuro
BYE BYE Banelinho ![]()
CASTIGAM ![]()
![]()
![]()
era mai bine daca il baga pe Ochirosii
sacastigam sa ne recapatam suflul.FORTA Steaua!!!
Lacatus demonstreaza ca face echipa pe pile si pe cotizatii.
Ce dracu tre sa faca Ochirosii ca sa fie titular?
Sa dea 7 goluri intr-un meci?!
Neaga a mai jucat extrema stanga si a facut-o execrabil.
De ce a fost preferat el in locul lui Ochirosii?
Poate ca sa nu joace Ochirosii prea bine?
Ca sa poata sa revina banelul in etapa urmatoare titular?
Eu cred ca da!
hai ca se poate mie unu mia placut cum sa micat tiago meciu trecut , avand in vedere ca a fost primu meci oficial al lui , oricum a fost peste Ov. Petre .
P.S : sa ma *#$^ in gsptv-ul lor , si in federatie si sa ma *&@#!@!$ mitica
![]()
Ce dracu tre sa faca Ochirosii ca sa fie titular?
Se pare ca Laca e mai fixist chiar si decat Piturca...
On-topic
Raman la parerea ca le dam brasovenilor 4-0.
Sa ma auziti dupa meci daca nu-mi iasa..))
In mod normal trebuie sa invingem fara probleme nou promovata echipa a Brasovului.
In legatura cu afirmatia din titlul articolului, conform careia FC Brasov e o formatie nedorita, mi se pare ca distinsul autor a exagerat.
In primul rand pentru ca nu am avut niciodata cu Brasovul cine stie ce contre. Nu ne-am btut cu ei la titlu. Nu ne-a suflat vreodata un titlu, dimpotriva.
Razvan Lucescu m-a enervat atata timp cat a fost la milogi, acum, la Brasov fiind, pentru mine e cu totul altul. La fel si jucatorii nominalizati.
Echipe nedorite in Templu ar fi, dupa parerea mea, Dinamo, Rapid, CFR. FC Timisoara. Exact in aceasta ordine.
Cu toate ca oaspetii isi doresc un rezultat bun, Steaua va invinge fara drept de apel. Pentru ca e Steaua. Chiar cu Marius la cârma. Carmaciul Marius Lacatus! ![]()
Baietii,intrebare rapida,de unde pot downloada cool TV-ul?Ca gsptv nu prinde aproape nimeni din tara,ce a trebuit federatia sa o vanda chiar lor,si despre meci,eu sunt din Brasov,da' saracii brasoveni au sa o ia pe coaja rau.Eu sunt din Brasov,dar sunt stelist infocat,chiar dupa ce a promovat brasovu!Deci Forza Steaua!!!!
Baietii,intrebare rapida,de unde pot downloada cool TV-ul?Ca gsptv nu prinde aproape nimeni din tara,ce a trebuit federatia sa o vanda chiar lor,si despre meci,eu sunt din Brasov,da' saracii brasoveni au sa o ia pe coaja rau.Eu sunt din Brasov,dar sunt stelist infocat,chiar dupa ce a promovat brasovu!Deci Forza Steaua!!!!
www.cool-TV.net Ce trebuie sa faci ca sa te bucuri de serviciile lor citesti pe site. Daca ai net de calitate nu o sa ai probleme.
Nu te contrazic, dar nu vad de ce ar fi mai bun, iar in lista lor de meciuri nu e si cel al Stelei. e posibil sa ma fi uitat eu aiurea, dar nu l-am gasit.
@shack3r - intre timp a pornit si cool-TV (sau, mai bine spus, a pornit GSPTV) si merge f. bine.
Vezi pe myp2p unde apare "Dinamo" (meciul lor nu e transmis) - eu sunt pe primul link si merge perfect deocamdata
Baietii,intrebare rapida,de unde pot downloada cool TV-ul?Ca gsptv nu prinde aproape nimeni din tara,ce a trebuit federatia sa o vanda chiar lor,si despre meci,eu sunt din Brasov,da' saracii brasoveni au sa o ia pe coaja rau.Eu sunt din Brasov,dar sunt stelist infocat,chiar dupa ce a promovat brasovu!Deci Forza Steaua!!!!
www.cool-TV.net Ce trebuie sa faci ca sa te bucuri de serviciile lor citesti pe site. Daca ai net de calitate nu o sa ai probleme.
Multumesc,raman dator!
cu un asa lot...nu are cum sa nu castigam...FORZA Steaua ![]()
![]()
![]()
![]()
auuuuu
eu fac hay de necaz, dar sunt curios ce cota ar avea la pariuri ca Steaua nu trage niciun sut pe poarta?
Laca poate te retinem
Lovin in teren, Dayro in banda stanga ce mutari sunt astea ???
o sa il strice de tot pa Dayro ![]()
eu fac hay de necaz, dar sunt curios ce cota ar avea la pariuri ca Steaua nu trage niciun sut pe poarta?
Laca poate te retinem
vezi poate ai treaba pe la vreo terasa...lasa`ne....jegule!@!!!!!@@@
Plictis total...comparativ cu meciul de la Vaslui pana acum jucam turca.....Lovin sta numai cu spatele la poarta.....au ras unii de Tiago dar baiatul ala impingea jocul spre poarta lor....Lovin ......da si el cu piciorul in minge.....
Cat de mare sa ai morcovul in c*r sa joci cu doi inchizatori?
Laca,ai distrus tot ce mai era de distrus din echipa asta.Nu jucam nimic.
Daca batem,o facem doar pe talentul jucatorilor.
Plictis total...comparativ cu meciul de la Vaslui pana acum jucam turca.....Lovin sta numai cu spatele la poarta.....au ras uni de Tiago dar baiatul ala impingea jocul spre poarta lor....
plictis nu plictis..tre` sa speram.... oricum castigam..dezamagitor e jocul pe kr il prestam
ce antrenor doamne ,patronu ia ordonat sal scoata pa Banel si ce face Laca? il baga pa Dayro in banda stanga , singuru fotbalist care mai misca e bagat in banda , din varf mijl stanga , urmatoru meci probabil fundas
GOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL
ce gol
cred ca a fost lucrata la antrenamente faza asta :biggrin:
deci meciul pe net se vede????
stiu ca a mai fost pusa intrebarea asta dar nah...sper sa imi rasp si mie sper sa nu deranjez
:D:D:D
FORZZA Steaua!SPRE 24...
incercati aici:
eu fac hay de necaz, dar sunt curios ce cota ar avea la pariuri ca Steaua nu trage niciun sut pe poarta?
Laca poate te retinem
vezi poate ai treaba pe la vreo terasa...lasa`ne....jegule!@!!!!!@@@
asa, pentru ca e doldora forumul de suporteri adevarati (ca tine) mi-am dat seama ca n-am ce cauta aici.
tocmai am marcat, ceea ce inseamna ca am gresit cand m-am luat de Laca - dupa tine