FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Vaslui - FC Steaua București 1-0

«13456714»
JDERUL30.07.2008 19:16

 

 

Doar norocul ne-a salvat de la umilinta!

MoWeed30.07.2008 19:16

Cu parere de rau, e timpul ca Petre Marin sa se retraga....

greenyes30.07.2008 19:16
Maimuta aia de cioban o sa zica ca el debea acum se va implica la echipa.

 

:)))) rau eu rad dar nu e rasul meu.....asta e pericolul cel mai mare

MoWeed30.07.2008 19:17

Atata ne mai lipsea, un eliminat....

Dragoshel30.07.2008 19:17

asa frate da si unu afara...

Inteleptul30.07.2008 19:17

ELIMINARE NUUUUUUU!!!!! :cursing: :cursing:

cosmos1330.07.2008 19:19

 

 

Imi spune si mie cineva ce echipa e asta?

JDERUL30.07.2008 19:19

 

 

BOMBOANA PE COLIVA A FOST PUSA! Ghionea eliminat si zootehnistul porumb-boy exulta!

c.ronaldo1730.07.2008 19:19

**** ***** de arbtru!!!

Nu ai auzit de tackling impecabil?

Poate se da fault, dar in nici`un caz galben unui jucator care mai are deja galben!!!

ros-albastru4ever30.07.2008 19:20

mama lor de orgolii...mari orgolii mai are oierul asta,sa-l tina pe Goian pe banca si sa-l bage pe Ghionea...si uite ce se intamplaaaa...vad ca Mirel s-a saturat de vrajeli si vrea razboi,dar asta trebuia sa o faca de la inceput...iar de cartonasul asta,las-o dreaq de treaba,dak asta a fost interventie de rosu,atunci vorba unui baiat care a postat mai inainte,ala trebuia sa fie condamnat la puscarie :|:|...campionat infect ce sa mai vb

zloty30.07.2008 19:20

pentru faza asta ghinonea ar trebui scos din echipa , cand echipa si asea joaca prost tu ii mai lasi si in 10?stiind ca ai galben tu intri cu ambele picioare inainte??

greenyes30.07.2008 19:20

Cand o sa aiba parte de arbitraje ca cel de astazi si CFR ul, Dinamo si crapizii????

MoWeed30.07.2008 19:21

@c.ronaldo17

 

Inteleg ca esti suparat, dar era de galben faultul pentru ca i-a prins unul din picioarele lui Lubjinkovic intre picioarele lui...

 

Un rosu si pentru porumbari dar e prea tarziu pentru a mai salva ceva....

paraipan_2930.07.2008 19:21

Fara butoane suntem praf.....

ros-albastru4ever30.07.2008 19:21

incearca arbitru asta sa faca ceva,dar degeaba...mult prea tarziu...

radone30.07.2008 19:22

na ca a eliminat si de la ei:D

 

c.ronaldo1730.07.2008 19:22

@MoWeed

 

Hai sa fim frate seriosi, daca intervenitia lui Ghionea care nu i`a atins picioarele lui Lubjinkovic e de galben, atunci cea a lui N`doye la Tiago de ce culoare e?

 

Nu a fost de nici`un galben faza!

JDERUL30.07.2008 19:22

Frectie cu ,,carmol" la un picior de lemn. Este eliminat si un vasluian.

 

Doamne,Doamne ce arbitru ,,corect"!

zloty30.07.2008 19:23
Cand o sa aiba parte de arbitraje ca cel de astazi si CFR ul, Dinamo si crapizii????

cred ca nu vezi problema ,nu ar trebui sa ne intereseze astfel de lucruri, cand noi jucam ca o echipa din partea de subsol al clasamentului nu ai ce sa comentezi

MoWeed30.07.2008 19:24

Aia a lui n'doye a fost de rosu

Arbitrajul a fost infect oricum, dar de aia a si fost pus observator Prunea...

AlexV30.07.2008 19:25

Doua cuvinte: Afara Lacatus. Daca mai ramane nu prindem Liga. Face echipa la indicatiile lui Becali. Il pune pe Dayro mijlocas. Insista cu Nicolita pe stanga. Doar pentru ca a fost un jucator important la Steaua nu inseamna ca trebuie mentinut intr-o pozitie pentru care nu e pregatit. Sa antreneze prin Liga a 2-a. Asta e nivelul sau. Incompetenta nu se iarta. Cu siguranta va fi dat afara, sper doar ca asta sa se intample cat mai devreme.

MoRRiS30.07.2008 19:25

A inceput Mircea Sandu sa`si plateasca "datoriile" fatza de Becali .. Meciul asta a fost STRICAT de arbitru. Si moldovenii au jucat numa la rupere si au tras de timp cat au putut. Sa imi bag p#!@ in gatu` lor de anti-talente impreuna cu mizeria lor de patron X(X(

ros-albastru4ever30.07.2008 19:26

aceleasi senzatii pe finaluri de meciuri ca si anul trecut,adik suntem aproape de infrangere...n-o sa ne mai schimbam niciodata stilul de joc chiar daca aducem 20 de jucatori

steauafan30.07.2008 19:26

Bravo Lacatus!

zloty30.07.2008 19:27
A inceput Mircea Sandu sa`si plateasca "datoriile" fatza de Becali .. Meciul asta a fost STRICAT de arbitru. Si moldovenii au jucat numa la rupere si au tras de timp cat au putut. Sa imi bag p#!@ in gatu` lor de anti-talente impreuna cu mizeria lor de patron X(X(

ce datorii amice? e un arbitraj prost ,dar cand tu ataci tot meciul si adversarul are mai multe ocazii ca tine ce inseamna???

«13456714»