FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Vaslui - FC Steaua București 1-0

«12345614»
ros-albastru4ever30.07.2008 18:54

Hai ma Laca,baga-l pe Stancu in locul lui Tiago ca nici nu miscam in atac :|...da sa nu il bagi in min 85 :|

 

Oare incepe sa se simta lipsa Dicanului?

JDERUL30.07.2008 18:54

In sfarsit,a facut si Arthuro o faza!

greenyes30.07.2008 18:56
In sfarsit,a facut si Arthuro o faza!

 

Sunteti nervos rau de tot M:).

mir8630.07.2008 18:56

Un arbitru timorat care acorda fault la oriece interventie.

c.ronaldo1730.07.2008 18:57
Pasa la portar!!!!!!!!!!!

si jegul de arbitru da ....corner!

 

Incredibila faza!

FRF`ul sa traiasca!

zloty30.07.2008 18:58

se poate compara Ochirosii cu Banel?? acum serios

c.ronaldo1730.07.2008 18:59

Doamne in p*** mea!

Rahatul asta de portar isi schimba ghetele in timpul meciului iar arbitrul sta si il asteapta!

greenyes30.07.2008 18:59
se poate compara Ochirosii cu Banel?? acum serios

Unul e fotbalist altul e atlet....ghici ciuperca cine i ? :)))

ros-albastru4ever30.07.2008 19:00
Doamne in p*** mea!

Rahatul asta de portar isi schimba ghetele in timpul meciului iar arbitrul sta si il asteapta!

 

 

=))...lasa frate,traim in Romania :-j

Dragoshel30.07.2008 19:01

pfoa de se leaga ceva, nimic frate

zloty30.07.2008 19:01
se poate compara Ochirosii cu Banel?? acum serios

Unul e fotbalist altul e atlet....ghici ciuperca cine i ? :)))

frate nui nici atlet ,daca era asea poate avea viteza nu???

ros-albastru4ever30.07.2008 19:02
se poate compara Ochirosii cu Banel?? acum serios

Unul e fotbalist altul e atlet....ghici ciuperca cine i ? :)))

frate nui nici atlet ,daca era asea poate avea viteza nu???

 

 

eeeee,viteza are ca la cat a fugit de tarani dupa ce fura cirese si porumb,i s-a format :))

JDERUL30.07.2008 19:03

@

 

Sunteti nervos rau de tot M:).

 

 

Din pacate,da!

Cum sa nu fiu nervos cand arbitrii ne macelaresc,Laca incepe cu Banel,Ghionea viseaza,Arthuro face prima faza notabila de-abia in minutul 55 ,iar Zapata este ,,cel mai periculos atacant vasluian?

zloty30.07.2008 19:05
se poate compara Ochirosii cu Banel?? acum serios

Unul e fotbalist altul e atlet....ghici ciuperca cine i ? :)))

frate nui nici atlet ,daca era asea poate avea viteza nu???

 

 

eeeee,viteza are ca la cat a fugit de tarani dupa ce fura cirese si porumb,i s-a format :))

nup tre sa te contrazic , eu zic ca isi lua avans si ii facea la rezistenta:)))=))

greenyes30.07.2008 19:05
se poate compara Ochirosii cu Banel?? acum serios

Unul e fotbalist altul e atlet....ghici ciuperca cine i ? :)))

frate nui nici atlet ,daca era asea poate avea viteza nu???

Asa umbla vorba prin popor ca e atlet :)); atletii sunt de viteza si de anduranta acum....si aceste calitati i au fost afectate de faptul ca fotbalul si atletismul se lupta in corpul sau ...e o lupta apriga in interiorul muschilor lui Banel......si la suprafata isi face loc un hibrid fara nici o calitate......

ros-albastru4ever30.07.2008 19:06

Hai mai repede Toja ca nu e bine deloc ce se intampla cu echipa in momentul de fata :|

clausblaus30.07.2008 19:07

Timpul trece repede si noi nu reusim mare lucru!Macar de s-ar tine de cuvant Becali,desi nu cred!

greenyes30.07.2008 19:08

Cum poate sa ridice ala offside ???? Bai baiatule.....

MoWeed30.07.2008 19:10

A iesit Arthuro care nu a facut mai nimic....

zloty30.07.2008 19:10
Hai mai repede Toja ca nu e bine deloc ce se intampla cu echipa in momentul de fata :|

mai degraba avem nevoie de un antrenor , nu poti sa joci asea cu jucatori tehnici si scunzi (excluzandu-l pe Banel) sa joci cu pase lungi

Kekea30.07.2008 19:11
A iesit Arthuro care nu a facut mai nimic....

Si intra Kapetanos care va face absoult nimic.

CaTaLiNsm StElIsTu30.07.2008 19:11

Daca JJ se tine de cuvand zau ca-mi doresc sa pierdem........dar gunoiu mereu invoaca el ceva sa o intoarca la180%.

si nu va mai tot luati de Lacatus ca joaca cu ala sau celalalt,sau ca nu-l schimba....el e doar o marioneta acolo JJ traseaza lucrurile de la inceput iar el le pune in practica.

m-am saturat sa vad ca mai nou ne batem cu echipele de la mijlocul clasamentului ce sa mai vb de ttlu cu jocul asta.........

greenyes30.07.2008 19:12

Fratilor cat de porumbari si antipatici or fi vasluienii, astazi au jucat fotbal....ca noi am fost subtirei...e alta problema....

Kekea30.07.2008 19:14

Maimuta aia de cioban o sa zica ca el debea acum se va implica la echipa.

Inteleptul30.07.2008 19:16

era sa fie 2-0 nu mai rezist nervos! :cursing:

«12345614»