Cam usor au facut marcajul ala din minutul 93.De fapt, ce marcaj?!
Mingea aia nu trebuia sa cada.
Nici un fundas de Liga a 3a nu ar fi lasat mingea aia sa cada in minutul 93 in careu.
Curtean, saracu', a dat gol din gresala.Au trebuit baietii sa rezolve problema cumva.
Gazu si cefere sunt prieteni vechi.
Cefere a intrat in A datorita gazului.Ca astia au facut egal cu Jiul in ultima etapa din acel campionat care i-a dus pe ceferisti in Liga 1.
Atunci era sabau antrenor la gazu.Si cred ca Muresan juca la ei.
Bistrita, cefere si Medias sunt prieteni buni.