Ce frumos ninge!
Ce frumos ninge!
Terenul alb contrasteaza puternic cu tenurile suporterilor rapidisti
Ca in poeziile lui Cosbuc! ![]()
Mo,buna aia :laugh:
Bate Rapid cu 1-0
A oprit Boc meciul! Acum nu stim care Boc.O fi sunat Arpi la Boc,Traian Boc,si a zis :"Ba opreste meciul in plm ca te ard"
Jucau milogii mai bine si s-au speriat cheferistii!!! Sau poate le-a fost frica la javre ca se apropiau gunoierii de ele!
Na ca se pare ca se reia...
Cum dracu` sa dai in bara dintr-un metru? :laugh:
O sa spuneti ca nu sunt stelist ca imi doresc sa bata una dintre echipe.Sa fuga cat mai departe.Sa se bata pentru locul 2.
Eu unul,nu mi-as dori anul asta nicio participare in Liga Campionilor,ca asta inseamna un colac de salvare pentru Cioban.Repet,anul asta ne vom desparti de Becali pentru ca nu-si mai permite "aroganta" de a tine Steaua cu japca fara bani! ![]()
Mai bine de la zero ,fara Cioban!
0-0,pacat ca nu a castigat nimeni.
Locul doi nu e pentru noi!
Becali,pleaca din Ghencea!!!
Uitati cam ce mi-as dori sa se intample anul acesta.Lupta sa se dea in ultima etapa intre Dinamo si Urziceni pentru locul 1. Steaua va fi motivata de Becali sa bata pe Urziceni pentru a indeplini visul verilor de la Dinamo de-a vedea pe Dinamo in Liga. Dar Urziceniul sa bata pe Steaua si sa ia locul 1 ,iar Dinamo sa joace tur preliminar si sa piarda ,evident.Becali sa plece cu catel si purcel la Urziceni,pentru ca are nevoie de o alta vaca de muls si de a-si atrage fani si de prin alte parti.Steaua nu va mai fi rentabila pentru el,el nu va mai avea bani s-o crediteze si uite asa se va incheia mariajul intre Steaua noastra si Ciobanul Becali.
Cand va pleca de la Steaua,Becali va lasa prapad la club.Va lua tot ce i se pare lui bun.
Cand va pleca de la Steaua,Becali va lasa prapad la club.Va lua tot ce i se pare lui bun.
Pe Lovin poate sa-l ia ...
Daca merge si Semedo cu el nu ma supar...
Terenul alb contrasteaza puternic cu tenurile suporterilor rapidisti
Nu mai fiti ba rautaciosi ! :laugh:
Sunt negri doar de suparare.
Ma uit acum la meciul lui Dinamo si javrele sunt penibile. In comparatie cu ei, noi chiar jucam fotbal. Am vazut la Steaua-Iasi mult ocazii ale noastre.
PS: Si un buzarin care are glume de idiot. Baiatu' asta chiar crede ca are simtu' umorului. E penibil!
Ma uit acum la meciul lui Dinamo si javrele sunt penibile.
Stai linistit Ronnie!
Ca o scapa Babicu printre maini.Prin minutul '88.Ca sa nu mai aiba Otopeniul ce face.
dinam0 - Otopeni 0-0 ![]()
D-zeu e mare !
Comisarii o comit din nou. Dinamo-Otopeni 0-0. Cu un Tamas in mare forma.
Unde sunteti frate cei care spuneati ca sunt toate jocurile facute pentru Dinamo si ca putem pune cruce de-acum campionatului?
Nu ti s-a parut ca de la inceputul returului, cofetarii de la Dinamo au beneficiat de niste arbitraje strigatoare la cer?
Momentan sunt atat de penibili incat nu sunt capabili sa castige nici impinsi de la spate.
In schimb am vazut azi o echipa a Craiovei care a jucat fotbal...
Nu vor lua titlul, dar joaca un fotbal placut!
Referitor la lupta pentru titlu: lupta se da intre CFR, Dinamo si Urziceni. Ultimii incearca sa castige prin valoare, iar CFR si Dinamo se intrec in metode specifice.
Noi avem zero sanse!
Cel mai mult ma bucura gafele lui Tamas ![]()
Tamas nu a fost niciodata un jucator de calitate.
Umflat excesiv de presa si de impresari cu interes, fitosul nu isi va depasi conditia de jucator mediocru si betiv notoriu.
de joaca retardatu` ala de tamas titular cu sarbii ne-am ars prieteni!Si cred ca asa o sa joace Piti , ca asa o sa-i dea cartile de poker cu o seara inainte.Cat despre javre ce rost mai are?II saruta in toate locurile fluierasii si nu au fost in stare sa bata 2 echipe de la retrogradare.Dar stati linistiti prieteni.Urmeaza Buzaul :laugh:
In schimb am vazut azi o echipa a Craiovei care a jucat fotbal...
Bogdan,
O calificare a Craiovei dupa multi ani intr-o cupa europeana s-ar putea sa ne "curete" de o gramada de "suporteri" ai Stelei.
TRAIASCA TRANSHUMANTA! ![]()
Urmeaza Buzaul :laugh:
arma noastra secreta ! ![]()
Cel mai mult ma bucura gafele lui Tamas)
Si pe mine ma sperie faptul ca va fi titular cu Serbia... ![]()