FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Contracandidatele La Titlu - Sezonul 2008-2009

«18910111214»
axl13.03.2009 20:11

Ce frumos ninge!

MoWeed13.03.2009 20:20

Terenul alb contrasteaza puternic cu tenurile suporterilor rapidisti

maye13.03.2009 20:21

Ca in poeziile lui Cosbuc! :innocent:

Mo,buna aia :laugh:

danimarcu13.03.2009 20:25

Bate Rapid cu 1-0

vlad13.03.2009 20:32

A oprit Boc meciul! Acum nu stim care Boc.O fi sunat Arpi la Boc,Traian Boc,si a zis :"Ba opreste meciul in plm ca te ard"

Jucau milogii mai bine si s-au speriat cheferistii!!! Sau poate le-a fost frica la javre ca se apropiau gunoierii de ele!

 

MoWeed13.03.2009 20:33

Na ca se pare ca se reia...

maye13.03.2009 20:46

Cum dracu` sa dai in bara dintr-un metru? :laugh:

vlad13.03.2009 20:49

O sa spuneti ca nu sunt stelist ca imi doresc sa bata una dintre echipe.Sa fuga cat mai departe.Sa se bata pentru locul 2.

Eu unul,nu mi-as dori anul asta nicio participare in Liga Campionilor,ca asta inseamna un colac de salvare pentru Cioban.Repet,anul asta ne vom desparti de Becali pentru ca nu-si mai permite "aroganta" de a tine Steaua cu japca fara bani! :wave:

Mai bine de la zero ,fara Cioban!

danimarcu13.03.2009 20:58

0-0,pacat ca nu a castigat nimeni.

Locul doi nu e pentru noi!

Becali,pleaca din Ghencea!!!

vlad13.03.2009 21:04

Uitati cam ce mi-as dori sa se intample anul acesta.Lupta sa se dea in ultima etapa intre Dinamo si Urziceni pentru locul 1. Steaua va fi motivata de Becali sa bata pe Urziceni pentru a indeplini visul verilor de la Dinamo de-a vedea pe Dinamo in Liga. Dar Urziceniul sa bata pe Steaua si sa ia locul 1 ,iar Dinamo sa joace tur preliminar si sa piarda ,evident.Becali sa plece cu catel si purcel la Urziceni,pentru ca are nevoie de o alta vaca de muls si de a-si atrage fani si de prin alte parti.Steaua nu va mai fi rentabila pentru el,el nu va mai avea bani s-o crediteze si uite asa se va incheia mariajul intre Steaua noastra si Ciobanul Becali.

Cand va pleca de la Steaua,Becali va lasa prapad la club.Va lua tot ce i se pare lui bun.

 

MoWeed13.03.2009 21:33
Cand va pleca de la Steaua,Becali va lasa prapad la club.Va lua tot ce i se pare lui bun.

Pe Lovin poate sa-l ia ...

maye13.03.2009 21:45

Daca merge si Semedo cu el nu ma supar...

cristian01413.03.2009 22:04
Terenul alb contrasteaza puternic cu tenurile suporterilor rapidisti

 

Nu mai fiti ba rautaciosi ! :laugh:

Sunt negri doar de suparare.

Ronnie15.03.2009 17:00

Ma uit acum la meciul lui Dinamo si javrele sunt penibile. In comparatie cu ei, noi chiar jucam fotbal. Am vazut la Steaua-Iasi mult ocazii ale noastre.

 

PS: Si un buzarin care are glume de idiot. Baiatu' asta chiar crede ca are simtu' umorului. E penibil!

vlad15.03.2009 17:15
Ma uit acum la meciul lui Dinamo si javrele sunt penibile.

Stai linistit Ronnie!

Ca o scapa Babicu printre maini.Prin minutul '88.Ca sa nu mai aiba Otopeniul ce face.

Guardian15.03.2009 18:02

dinam0 - Otopeni 0-0 :)

D-zeu e mare !

Ronnie15.03.2009 18:07

Comisarii o comit din nou. Dinamo-Otopeni 0-0. Cu un Tamas in mare forma.

redondo15.03.2009 18:09

Unde sunteti frate cei care spuneati ca sunt toate jocurile facute pentru Dinamo si ca putem pune cruce de-acum campionatului?

Bogdan4Steaua15.03.2009 22:22

Nu ti s-a parut ca de la inceputul returului, cofetarii de la Dinamo au beneficiat de niste arbitraje strigatoare la cer?

 

Momentan sunt atat de penibili incat nu sunt capabili sa castige nici impinsi de la spate.

 

In schimb am vazut azi o echipa a Craiovei care a jucat fotbal...

 

Nu vor lua titlul, dar joaca un fotbal placut!

 

Referitor la lupta pentru titlu: lupta se da intre CFR, Dinamo si Urziceni. Ultimii incearca sa castige prin valoare, iar CFR si Dinamo se intrec in metode specifice.

 

Noi avem zero sanse!

Robinson Rufay Zapata15.03.2009 22:29

Cel mai mult ma bucura gafele lui Tamas :))

Bogdan4Steaua15.03.2009 22:55

Tamas nu a fost niciodata un jucator de calitate.

 

Umflat excesiv de presa si de impresari cu interes, fitosul nu isi va depasi conditia de jucator mediocru si betiv notoriu.

maye16.03.2009 00:26

de joaca retardatu` ala de tamas titular cu sarbii ne-am ars prieteni!Si cred ca asa o sa joace Piti , ca asa o sa-i dea cartile de poker cu o seara inainte.Cat despre javre ce rost mai are?II saruta in toate locurile fluierasii si nu au fost in stare sa bata 2 echipe de la retrogradare.Dar stati linistiti prieteni.Urmeaza Buzaul :laugh:

vlad16.03.2009 05:45
In schimb am vazut azi o echipa a Craiovei care a jucat fotbal...

Bogdan,

O calificare a Craiovei dupa multi ani intr-o cupa europeana s-ar putea sa ne "curete" de o gramada de "suporteri" ai Stelei.

TRAIASCA TRANSHUMANTA! :wave:

cristian8616.03.2009 07:27
Urmeaza Buzaul :laugh:

 

arma noastra secreta ! :D

Daniel-Ionut16.03.2009 07:44
Cel mai mult ma bucura gafele lui Tamas :) )

 

Si pe mine ma sperie faptul ca va fi titular cu Serbia... :unsure:

«18910111214»