Unde sunteti frate cei care spuneati ca sunt toate jocurile facute pentru Dinamo si ca putem pune cruce de-acum campionatului?
Aicea mi-s.
Dinamovistii au fost ajutati de arbitru si ieri,dar daca-s bolovani,de unde?
Unde sunteti frate cei care spuneati ca sunt toate jocurile facute pentru Dinamo si ca putem pune cruce de-acum campionatului?
Aicea mi-s.
Dinamovistii au fost ajutati de arbitru si ieri,dar daca-s bolovani,de unde?
Bogdan,O calificare a Craiovei dupa multi ani intr-o cupa europeana s-ar putea sa ne "curete" de o gramada de "suporteri" ai Stelei.
TRAIASCA TRANSHUMANTA!
Si asa avem o gramada de suporteri de rezultat. Se vor dispersa incet-incet, o parte au fost luati de CFR.
Dar cel mai mult imi doresc sa scapam de suporterii lui Becali, aplaudaci si prosti.
Referitor la Tamas: cat timp clanul Becali e la putere, Tamas va cocheta cu nationala. Avem 10 fundasi centrali in Liga 1 care ii dau clasa betivului din Bamboo.
Referitor la Tamas: cat timp clanul Becali e la putere, Tamas va cocheta cu nationala. Avem 10 fundasi centrali in Liga 1 care ii dau clasa betivului din Bamboo.
Cel putin 10. In afara de dinam0, toate echipele la care a jucat l-au dat dupa un an pentru ca si-au dat seama ca e o panarama de jucator. Cu el in teren e nationala mai slaba dar fratii Becali trebuie sa cresca cota tuturor terminatilor pe care ii au sub contract...
Si pe mine ma sperie faptul ca va fi titular cu Serbia...![]()
Asta e partea a doua si e gafa lui Piti nu a lui Tamas
Dupa ce rapidistii ajunsesera in tur aproape de zona retrogradarii, iata ca ultimele victorii ii propulseaza la doua puncte de locul 1. Patron(i) nul(i), scandaluri peste scandaluri ... dar joaca fotbal, dau goluri.
Dupa ce rapidistii ajunsesera in tur aproape de zona retrogradarii, iata ca ultimele victorii ii propulseaza la doua puncte de locul 1.
Se pare ca le-am luat locul in lupta pentru zona neutra a clasamentului ![]()
Daca Craiova castiga azi cu CFR vom pica pe 8 ![]()
Nu mai stiu de cand nu a mai fost Steaua pe 8... nici macar dupa 2-3 etape la inceputul campionatului nu era pe 8 si uite ca am ajuns acum.. dupa 21 de etape... ![]()
Nu poti frate sa joci in Champions League sau la Campionatul Mondial cu numele "Tamas". Baietasul asta este anti-fotbal. E penibil la fiecare meci.
Nimic mai adevarat! Cu toate astea, cofetarii au mai bifat inca 3 puncte, iar distanta se mareste...
U Craiova - CFR Cluj 2-0. Suntem pe 9. La 9 puncte de locul 1 și 12 de 15, primul de sub dungã..
ce diferenta mare. Si numai noi suporterii suntem vinovati ca nu am incurajat echipa...
U Craiova - CFR Cluj 2-0. Suntem pe 9. La 9 puncte de locul 1 și 12 de 15, primul de sub dungã..
suntem pe 8...
ce diferenta mare. Si numai noi suporterii suntem vinovati ca nu am incurajat echipa...
Craiova e pur si simplu senzationala. Doamne, ce jucatori... Si ce ritm, ce inflacarare, ce spirit ofensiv, ce entuziasm.... ce goluri... patru, fara a numara 4 ocazii mari cat poarta...
Daca iubesc fotbalul, trebuie sa spun ca astazi ma simt oltean...
Locul 8
) valeuuuuuuuuuuuu
)
Noi avem atacanti...fix p***.....
Uitati-va la fratii Costea .... acum ceva vreme am zis pe forum ca Mihai e mai bun ca Florin , o sa ajunga mai mare ca Florin..o sa vedeti ... suntem prieteni buni si am fost colegul lor de echipa la Valcea
( sa ma dau si eu mare
))
U Craiova - CFR Cluj 2-0. Suntem pe 9. La 9 puncte de locul 1 și 12 de 15, primul de sub dungã..
Suntem pe 8 din ce-mi dau seama... eh, oricum, suntem in prima jumatate ![]()
Ma uit la ce joaca oltenii.. Nici noi n-am jucat rau in ultimul meci, dar pana acum gafele apararii erau astupate de numarul oamenilor din defensiva. Apropos, de la acel 1-8 de la Timisoara, mai tineti minte vreun meci in care sa le dam mucu' rivalilor?
Anyway, fara UCL, dar daca nu mergem delco in cupele europene, e de rau pentru coeficienti
ajungem in zona retrogadari deja suntem pe 8 ![]()
![]()
redondo pe unde e?.....la meci?....o sa vina mai incolo sa ne tina predica cum ca noi suporterii suntem de vina ca Steaua nu joaca....sa l vedeti
Ei dragi Mosului, iete c-am ajuns si pe 8. Inca doua egaluri cu "tacticianul" Laca la timona si ne batem cu Buzaul la retrogradare.
Suntem pe 8 din ce-mi dau seama... eh, oricum, suntem in prima jumatateMa uit la ce joaca oltenii.. Nici noi n-am jucat rau in ultimul meci, dar pana acum gafele apararii erau astupate de numarul oamenilor din defensiva. Apropos, de la acel 1-8 de la Timisoara, mai tineti minte vreun meci in care sa le dam mucu' rivalilor?
Anyway, fara UCL, dar daca nu mergem delco in cupele europene, e de rau pentru coeficienti
Ce coeficienti?E excelent!Fara cupe europene anul asta,si ciobanul e bagat pana in gat.Nu meritam sa fim in prima jumatate a clasamentului,suntem absolut PENIBILI.E cea mai slaba echipa din istoria Stelei.Sunt scarbit ca trebuie sa traiesc sa vad asta...
Ei dragi Mosului, iete c-am ajuns si pe 8. Inca doua egaluri cu "tacticianul" Laca la timona si ne batem cu Buzaul la retrogradare.
nu suntem departe, vreo 12 puncte ![]()
Si cand il auzi pe cioban , cica .. tot Steaua ia campionatul
)))))))
Cred ca vorbeste de Steaua II ca sunt pe primul loc ![]()
anul asta nu prindem nici UEFA ![]()
Craiova a facut azi un meci mare...dar ramane o echipa tanara fara experienta.Bine ca a batut pe CFR!
Spuneam mai demult ca vin vremuri grele...si asta e doar inceputul...sper doar ca la sfarsitul lor sa fim lipsiti de cioban...
Craiova a facut azi un meci mare...dar ramane o echipa tanara fara experienta.Bine ca a batut pe CFR!
Cu toata "lipsa lor de experienta", daca maine dam de ei, ne iau 3 puncte fluierand.
locul 8...ce sa mai zicem nu jucam nimic ...e dureros.Berbecali la chemat pe Laca pt ca doar poate poate il lasa in pace suporterii...Laca nu trebuia sa se reintoarca acum(echipa e vraiste)...Berbecali ne anunta pe locul 1 sau 2 pana de Paste. cred ca se referea la Pastele cailor...oare vom fi iarasi acei VITEZISTI?speram...