FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Contracandidatele La Titlu - Sezonul 2008-2009

«15678914»
RBK07.10.2008 17:57

pai doar Dinamo e rivala dar dupa 89 a devenit si rapid o rivala :))plus cele din zilele noastre(tm,urz,vs,CFR)

RaMs3s07.10.2008 18:26

si sa nu uitam buzaul :gathering: o candidata serioasa la titlu

dr.adrian907.10.2008 18:30

toate cele 18 echipe, chiar noi este adversarul nostru

Catalyn0717.10.2008 19:28

jegosii aia de clujeni chiar copiaza tot ce vad X(

 

dupa ce fac si ei " CFR, victorie " acum cantau si melodia aia " seven nation army "

fedora17.10.2008 19:48

Norocul lor ca nu copiaza si jocul nostru.

punkboy17.10.2008 19:49

CFR 1-Dinamo 0 ,inca mai Visam la Campionat :steag_cruce_invers:

Adrian17.10.2008 20:06

Avem noroc.Cefereul a batut pe dinam0 desi nu ma asteptam.Credeam ca vor fi platite datorii.Se pare insa ca nu e asa.Poate au fost platite.Poate nu existau.

Asta nu mai conteaza.

 

Conteaza doar ca avem bulan incredibil.

Cefereul o sa mai piarda.Joaca pe 3 fronturi.In campionat sigur vor mai pierde.

 

Puteam fi acum la 1 punct de locul 1.

Cu putin noroc bratul va lipsi mai mult de 2 saptamani.Absenta lui ne va ajuta in meciul direct.

 

La Steaua schimbarea trebuie sa inceapa de pe acum.

Cu Lyon sigur va fi al 6-lea meci consecutiv fara victorie.Sa speram ca, in cel mai rau caz, meciul cu Lyon va fi ultimul insucces al Stelei.

punkboy27.10.2008 13:54

Dinamo,Urziceni si Timisoara Principalele contracandidate in acest an,rapid si CFR au iesit din CURSA,speram sa castigam meciurile din groapa si giulesti sa intram iar in GRAFIC altfel nu prea mai vad sanse sa castigam anul acesta TITLUL

steaua_gloria27.10.2008 14:05

@punkboy

CFR n-a iesit din lupta pentru titlu, e la 2 pcte de noi .

punkboy27.10.2008 15:31

la cum joaca CFR zic eu ca a iesit din cursa dar nu se stie niciodata

Bogdan4Steaua27.10.2008 15:32

3 echipe au anul acesta forta de a lupta la titlu(prin mijloace mai mult sau mai putin ortodoxe).

 

Dinamo, Timisoara si CFR.

 

Probabil ca acesta va fi si podiumul...

CoRsSo27.10.2008 19:02
si sa nu uitam buzaul :gathering: o candidata serioasa la titlu

 

Se pare ca ai avut dreptate ...

Robinson Rufay Zapata27.10.2008 19:19

acest topic ar trebui inchis sau schimbat numele in "contracandidatele noastre in lupta pentru Cupa UEFA" ca de titlu nu mai poate fi vorba

Blackzie27.10.2008 19:59
acest topic ar trebui inchis sau schimbat numele in "contracandidatele noastre in lupta pentru Cupa UEFA" ca de titlu nu mai poate fi vorba

Nu se stie niciodata. Sfarsitul campionatului este departe.

Robinson Rufay Zapata27.10.2008 20:03

@blackzie

 

la fel de departe ca si titlul 24

SRamos28.10.2008 08:09
@blackzie

 

la fel de departe ca si titlul 24

Pai daca pornind de la Zapata, nu ar mai face atatea gafe, care ma surprinde, si ajungand la atacanti, sa inscrie si ei ceva goluri... 24 ar fi mai aproape de cat iti imaginezi :thumbsup:

metzzz04.11.2008 18:38

Nu stiu ce credeti voi , dar sper ca Clujul sa treaca in primavara UCL , sa ridice stacheta , poate asa o sa mai bage oierul bani sau macar o sa vand echipa la alti oameni mai potenti financiar .

Cracker04.11.2008 18:53

cam incurcat campionatul asta e cel mai TARE de dupa 89,6 echipe sunt clar cu sanse aproape egale Steaua,d,r,CFR,Urziceni si aek bragadiru :)

c.ronaldo1704.11.2008 18:56
Nu stiu ce credeti voi , dar sper ca Clujul sa treaca in primavara UCL , sa ridice stacheta , poate asa o sa mai bage oierul bani sau macar o sa vand echipa la alti oameni mai potenti financiar .

 

Apoi vom auzi de la toata lumea: "Vai ce echipa slaba e Steaua, cum ei nu au trecut", "Vai fata, uite Steaua ce ne face de ras"... Mai bine nu.

DelPiero1004.11.2008 19:29
Nu stiu ce credeti voi , dar sper ca Clujul sa treaca in primavara UCL , sa ridice stacheta , poate asa o sa mai bage oierul bani sau macar o sa vand echipa la alti oameni mai potenti financiar .

Ciobanul va fi multumit doar cu grupepe Ligii,penhtru ca oricum ii aduce pe putin 10 milioane de dolaaari!

metzzz04.11.2008 19:53

Ronaldo , si ce propui ? Sa ne facem an de an de ras? Prefer sa nu , mai bine iesim pe 7 decat sa ne facem de ras in halul asta .

Cracker04.11.2008 20:44

am pus x2 maine seara deci sunt optimist se poate un amarat de scor egal fularsteaua2

Adrian04.11.2008 22:01

Parca am zis acum cateva saptamani ca cefereii nu fac nimic cu Bordeaux-ul...

 

Sa mi se spuna de acum inainte Nostradamus!

 

p.s.

Sa vedeti ce meci fain va fi cel cu Roma :happy:

Ala de la Londra va fi crima :biggrin:

f234567k04.11.2008 22:18

O eventuala victorie a lesinatilor astia ar fi pus mai multa presiune inutila pe noi.

adidwu04.11.2008 22:33

Nostradamus ce zici, ne comenteaza mironica?

«15678914»