pai doar Dinamo e rivala dar dupa 89 a devenit si rapid o rivala
)plus cele din zilele noastre(tm,urz,vs,CFR)
pai doar Dinamo e rivala dar dupa 89 a devenit si rapid o rivala
)plus cele din zilele noastre(tm,urz,vs,CFR)
si sa nu uitam buzaul
o candidata serioasa la titlu
toate cele 18 echipe, chiar noi este adversarul nostru
jegosii aia de clujeni chiar copiaza tot ce vad X(
dupa ce fac si ei " CFR, victorie " acum cantau si melodia aia " seven nation army "
Norocul lor ca nu copiaza si jocul nostru.
CFR 1-Dinamo 0 ,inca mai Visam la Campionat ![]()
Avem noroc.Cefereul a batut pe dinam0 desi nu ma asteptam.Credeam ca vor fi platite datorii.Se pare insa ca nu e asa.Poate au fost platite.Poate nu existau.
Asta nu mai conteaza.
Conteaza doar ca avem bulan incredibil.
Cefereul o sa mai piarda.Joaca pe 3 fronturi.In campionat sigur vor mai pierde.
Puteam fi acum la 1 punct de locul 1.
Cu putin noroc bratul va lipsi mai mult de 2 saptamani.Absenta lui ne va ajuta in meciul direct.
La Steaua schimbarea trebuie sa inceapa de pe acum.
Cu Lyon sigur va fi al 6-lea meci consecutiv fara victorie.Sa speram ca, in cel mai rau caz, meciul cu Lyon va fi ultimul insucces al Stelei.
Dinamo,Urziceni si Timisoara Principalele contracandidate in acest an,rapid si CFR au iesit din CURSA,speram sa castigam meciurile din groapa si giulesti sa intram iar in GRAFIC altfel nu prea mai vad sanse sa castigam anul acesta TITLUL
@punkboy
CFR n-a iesit din lupta pentru titlu, e la 2 pcte de noi .
la cum joaca CFR zic eu ca a iesit din cursa dar nu se stie niciodata
3 echipe au anul acesta forta de a lupta la titlu(prin mijloace mai mult sau mai putin ortodoxe).
Dinamo, Timisoara si CFR.
Probabil ca acesta va fi si podiumul...
si sa nu uitam buzaulo candidata serioasa la titlu
Se pare ca ai avut dreptate ...
acest topic ar trebui inchis sau schimbat numele in "contracandidatele noastre in lupta pentru Cupa UEFA" ca de titlu nu mai poate fi vorba
acest topic ar trebui inchis sau schimbat numele in "contracandidatele noastre in lupta pentru Cupa UEFA" ca de titlu nu mai poate fi vorba
Nu se stie niciodata. Sfarsitul campionatului este departe.
@blackzie
la fel de departe ca si titlul 24
@blackzie
la fel de departe ca si titlul 24
Pai daca pornind de la Zapata, nu ar mai face atatea gafe, care ma surprinde, si ajungand la atacanti, sa inscrie si ei ceva goluri... 24 ar fi mai aproape de cat iti imaginezi ![]()
Nu stiu ce credeti voi , dar sper ca Clujul sa treaca in primavara UCL , sa ridice stacheta , poate asa o sa mai bage oierul bani sau macar o sa vand echipa la alti oameni mai potenti financiar .
cam incurcat campionatul asta e cel mai TARE de dupa 89,6 echipe sunt clar cu sanse aproape egale Steaua,d,r,CFR,Urziceni si aek bragadiru ![]()
Nu stiu ce credeti voi , dar sper ca Clujul sa treaca in primavara UCL , sa ridice stacheta , poate asa o sa mai bage oierul bani sau macar o sa vand echipa la alti oameni mai potenti financiar .
Apoi vom auzi de la toata lumea: "Vai ce echipa slaba e Steaua, cum ei nu au trecut", "Vai fata, uite Steaua ce ne face de ras"... Mai bine nu.
Nu stiu ce credeti voi , dar sper ca Clujul sa treaca in primavara UCL , sa ridice stacheta , poate asa o sa mai bage oierul bani sau macar o sa vand echipa la alti oameni mai potenti financiar .
Ciobanul va fi multumit doar cu grupepe Ligii,penhtru ca oricum ii aduce pe putin 10 milioane de dolaaari!
Ronaldo , si ce propui ? Sa ne facem an de an de ras? Prefer sa nu , mai bine iesim pe 7 decat sa ne facem de ras in halul asta .
am pus x2 maine seara deci sunt optimist se poate un amarat de scor egal ![]()
Parca am zis acum cateva saptamani ca cefereii nu fac nimic cu Bordeaux-ul...
Sa mi se spuna de acum inainte Nostradamus!
p.s.
Sa vedeti ce meci fain va fi cel cu Roma ![]()
Ala de la Londra va fi crima :biggrin:
O eventuala victorie a lesinatilor astia ar fi pus mai multa presiune inutila pe noi.
Nostradamus ce zici, ne comenteaza mironica?