FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, Editia 2008/2009

«1101112131415»
zloty06.05.2009 18:46

Ceee goool :hmmm:

Joga Bonito06.05.2009 19:15
BAR-CE-LO-NA, BAR-CE-LO-NA! :steag_sah_mic:

 

sincer, pareai genul de fata rebela ce simpatizeaza cu Man Utd. :D oricand poti sa schimbi tabara. Zbarca sucks.

weeezer06.05.2009 19:23

Barca joaca precum Steaua :steag_cruce_invers:

Kittutza06.05.2009 19:29
:)) Nu nu, Barca e the best! Cu Manchester am tinut anul trecut in finala. Deh, daca Doamne fereste, nu se califica anul asta Barcelona, o sa tin cu Manchester, ca pe Chelsea nu-i sufar!
axl06.05.2009 19:33

Ce ochi ai!

Kittutza06.05.2009 19:35

Ce ochi am? :-s

axl06.05.2009 19:37

Mic si neprietenos.

Kittutza06.05.2009 19:40

Hahahahaha :w00t: De ce spui asta? Dar hai ca deviem de la topic.

zloty06.05.2009 19:44

Din partea mea oricine sa ia cl ,mai putin bashitzi aia de la wankchester.

Kittutza06.05.2009 20:01

Doooamneee fereste! Unde drq a fost rosu ma????

weeezer06.05.2009 20:04

Dani Alves, noul Nicolita :blush:

Kittutza06.05.2009 20:26

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL BARCAAA!!!!!!

weeezer06.05.2009 20:26

GOOOOOOOOOOOL BAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

zloty06.05.2009 20:27

Ce meci :drunk:

Sa il omoare Ballack pa chelios:)))

weeezer06.05.2009 20:28

Acu ar fi tare sa dea Chelsea gol :|

Robinson Rufay Zapata06.05.2009 20:30

OLE OLE OLA Barcelona!!! M'am bucurat la golul Barcelonei de i'am sculat pe toti din casa.

danimarcu06.05.2009 20:30

Traiasca FOTBALUL ADEVARAT!!!

Robinson Rufay Zapata06.05.2009 20:31

Manchester - Barcelona. Ce finala!!! Bravo Barcelonei.

zloty06.05.2009 20:32

Pacat totusi ca arbitrul a tinut sa iasa in evidenta prea mult.

Kittutza06.05.2009 20:32

Ah, Barcelona Barcelona :X Am sperat pana in ultima clipa, la fel ca ei.

DelPiero1006.05.2009 20:32

TE IUBESC BARCAAAAA!Nu-mi vine sa cred!S-a facut dreptate!Pe cuvant de n-am trezit tot blocul.Ce regal!BARCA-United.

weeezer06.05.2009 20:33
Traiasca FOTBALUL ADEVARAT!!!

 

Fotbalul adevarat a invins in seara asta, dar daca ar fi corect ar trebui sa ofere trofeul lui Manchester. Judecand cel putin dupa cele 4 meciuri din semifinale, United pare echipa mai completa la momentul actual.

MoWeed06.05.2009 20:35

Ce bine ca antijocul celor de la Chelsea a fost taxat in cele din urma. Sper ca va fi o finala frumoasa

Robinson Rufay Zapata06.05.2009 20:35
Fotbalul adevarat a invins in seara asta, dar daca ar fi corect ar trebui sa ofere trofeul lui Manchester. Judecand cel putin dupa cele 4 meciuri din semifinale, United pare echipa mai completa la momentul actual.

 

O fi Man.U. mai completa , dar un fotbal spectaculos ca a Barcei nu gasesti la nicio alta echipa , asa ca daca "ros-albastra" Romaniei nu joaca nimic , macar sa ne bucuram de jocul "ros-albastrei" din Spania

danimarcu06.05.2009 20:38
Fotbalul adevarat a invins in seara asta, dar daca ar fi corect ar trebui sa ofere trofeul lui Manchester. Judecand cel putin dupa cele 4 meciuri din semifinale, United pare echipa mai completa la momentul actual.

Vom vedea la finala cine-i mai buna!

Oricum,va fi o finala pe cinste! :thumbup:

«1101112131415»