Fii sigur ca Barca o sa castige.Uitate la Bayern,o echipa peste nivelul lui Arsenal si cam de nivelul lui Chelsea,ce a patit.Va zic ca Lampard ii sub Ribery.Nu stiu ce credeti voi dar eu zic ca Manchester United iese din calcul,deoarece nici o echipa nu a castigat de doua ori UCL,iar Man United nu are forta sa reziste impotriva lui Messi, Eto si Henry.Post la post,nu prea vad o echipa care sa intreaca Barca,sa fim seriosi,in afara de Cech-Valdes,aici sunt de acord.
Insula sa se pregateasca de doliu!
