FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, Editia 2008/2009

«18910111215»
Ronnie14.04.2009 19:29

E clar ca nu se califica. :)

Dany's14.04.2009 19:35
Care face pariu cu mine ca, desi conduce cu 2-0 la pauza, Liverpool nu se califica?

Ceea ce era imposibil inainte de meci,a fost readus la normal.

danimarcu14.04.2009 19:47
Care face pariu cu mine ca, desi conduce cu 2-0 la pauza, Liverpool nu se califica?

Eu fac.Pe o lada de bere.Stiu si scorul corect:3-1 pt Liverpool si mai da un gol in prelungiri...

maye14.04.2009 19:50
Eu fac.Pe o lada de bere.Stiu si scorul corect:3-1 pt Liverpool si mai da un gol in prelungiri...

Bun.Ronnie taie pariul. :laugh:

Ronnie14.04.2009 19:54

2-2. Pariul este anulat! :P

maye14.04.2009 20:00

Nu.Inca este valabil,tu taie acolo Ronnie ca facem jumi juma :beer2: !

Ronnie14.04.2009 20:19

3-3. Pababibam!

 

Doamne, ce meci! 3-4!

 

4-4! Se fini...

dangeor14.04.2009 20:33

ce meci!

suntem la ani lumina de fotbalul care se joaca in CL!

danimarcu14.04.2009 20:35
Nu.Inca este valabil,tu taie acolo Ronnie ca facem jumi juma :beer2: !

Am pierdut,dar un asemenea meci merita mult mai mult decat o lada de bere! :beer2:

Oare o sa vedem vreodata in Romania un asemenea meci? :king:

maye14.04.2009 20:35

Dement meci!

Danimarcu pe cand cu "darul"? :D

Ronnie14.04.2009 20:35

PRIMA SEMIFINALA:

 

Chelsea - Barcelona

danimarcu14.04.2009 20:48
Dement meci!

Danimarcu pe cand cu "darul"? :D

Cand ne intalnim prima oara.E cam greu,ca eu nu prea am de gand sa vin incolo in urmatorii 2-3 anisori...

Oricum,pana atunci multumeste-te cu una virtuala. :beer2:

maye14.04.2009 20:54

Ma multumesc ma!Da numai daca o dai din toata inima! :laugh:

MoWeed14.04.2009 21:40

Intr-adevar englezii sunt cu cel putin 20 de ani inaintea noastra in fotbal.

 

 

Ronnie15.04.2009 06:51

Dupa Manchester 4-3 Real Madrid (2003), cred ca meciul de aseara a fost cel mai frumos pe care l-am vazut in viata mea. Senzational!

 

lampard.JPG

DelPiero1015.04.2009 07:55
PRIMA SEMIFINALA:

 

Chelsea - Barcelona

Ambele echipe merita calificarea.Super fotbal ieri la Chelsea-Liverpool.Respect pentru cormorani,au sperat pana in ultimul moment.Cat despre semifinala...sanse egale!Eu sper Barca...insa orice e posibil,Chelsea are si ea o echipa fantasticca!

Dany's15.04.2009 09:43

Chelsea e nula in fata Barcelonei.

red&blue_boy15.04.2009 10:13

Frumos meci aseara.Pacat si de Liverpool.Nu stiu daca o sa-i fie asa usor Barcelonei cu Chelsea.Eu fiind si fan Real Madrid sper sa treaca Chelsea.

Ronnie15.04.2009 18:47

Ce golazzzo! Superb! Porto 0-1 Manchester!

 

Asadar, semifinalele UEFA Champions League:

Barcelona - Chelsea

Manchester U. - Arsenal

Catalyn0715.04.2009 20:58

Manchester - Barca finala

MoWeed15.04.2009 21:44

Exact cum ma asteptam eu la inceputul primaverii europene: 3 echipe englezesti+Barca...

maye15.04.2009 21:46

Culmea ar fi ca Barca sa castige! :laugh:

Ar fi doliu in insula!

KERATOCONUS15.04.2009 23:34

Forca Barcelona!!!

Dany's16.04.2009 13:15
Ce golazzzo! Superb! Porto 0-1 Manchester!

 

2wm3udh.jpg

 

 

Daniel-Ionut16.04.2009 16:36
2wm3udh.jpg

 

Frumos gol...

Da' pacat ca nu s-a calificat Porto :(

«18910111215»