E clar ca nu se califica. ![]()
E clar ca nu se califica. ![]()
Care face pariu cu mine ca, desi conduce cu 2-0 la pauza, Liverpool nu se califica?
Ceea ce era imposibil inainte de meci,a fost readus la normal.
Care face pariu cu mine ca, desi conduce cu 2-0 la pauza, Liverpool nu se califica?
Eu fac.Pe o lada de bere.Stiu si scorul corect:3-1 pt Liverpool si mai da un gol in prelungiri...
Eu fac.Pe o lada de bere.Stiu si scorul corect:3-1 pt Liverpool si mai da un gol in prelungiri...
Bun.Ronnie taie pariul. :laugh:
2-2. Pariul este anulat! ![]()
Nu.Inca este valabil,tu taie acolo Ronnie ca facem jumi juma
!
3-3. Pababibam!
Doamne, ce meci! 3-4!
4-4! Se fini...
ce meci!
suntem la ani lumina de fotbalul care se joaca in CL!
Nu.Inca este valabil,tu taie acolo Ronnie ca facem jumi juma!
Am pierdut,dar un asemenea meci merita mult mai mult decat o lada de bere! ![]()
Oare o sa vedem vreodata in Romania un asemenea meci? ![]()
Dement meci!
Danimarcu pe cand cu "darul"? ![]()
PRIMA SEMIFINALA:
Chelsea - Barcelona
Dement meci!Danimarcu pe cand cu "darul"?
Cand ne intalnim prima oara.E cam greu,ca eu nu prea am de gand sa vin incolo in urmatorii 2-3 anisori...
Oricum,pana atunci multumeste-te cu una virtuala. ![]()
Ma multumesc ma!Da numai daca o dai din toata inima! :laugh:
Intr-adevar englezii sunt cu cel putin 20 de ani inaintea noastra in fotbal.
PRIMA SEMIFINALA:
Chelsea - Barcelona
Ambele echipe merita calificarea.Super fotbal ieri la Chelsea-Liverpool.Respect pentru cormorani,au sperat pana in ultimul moment.Cat despre semifinala...sanse egale!Eu sper Barca...insa orice e posibil,Chelsea are si ea o echipa fantasticca!
Chelsea e nula in fata Barcelonei.
Frumos meci aseara.Pacat si de Liverpool.Nu stiu daca o sa-i fie asa usor Barcelonei cu Chelsea.Eu fiind si fan Real Madrid sper sa treaca Chelsea.
Ce golazzzo! Superb! Porto 0-1 Manchester!
Asadar, semifinalele UEFA Champions League:
Barcelona - Chelsea
Manchester U. - Arsenal
Manchester - Barca finala
Exact cum ma asteptam eu la inceputul primaverii europene: 3 echipe englezesti+Barca...
Culmea ar fi ca Barca sa castige! :laugh:
Ar fi doliu in insula!
Forca Barcelona!!!
Ce golazzzo! Superb! Porto 0-1 Manchester!

Frumos gol...
Da' pacat ca nu s-a calificat Porto ![]()