United a cazut total dupa ce a primit gol in primele 15 minute.Asa s-a intamplat si la Milano in 2007,si la Madrid in 2003,si la Munchen in 2001,si la finala de acum 10 ani(insa acolo a avut noroc). E clar ca Ferguson nu poate sa-si tina echipa concentrata in astfel de momente.El este un antrenor atipic,e singurul in lume care nu va fi dat afara niciodata.Daca era Liverpool putea sa fie 2-0 si in min 85 si meciul se juca.Asa la 2-0 in min 70 era clar.Ce cauta in primul 11 la finala Park sau Andreson?! Nu pot intelege.De ce in foarte multe meciuri importante joaca Fletcher,jucator de mana a doua,iar nu pot intelege. Asta este Ferguson...are ideile lui fixe si stie ca nu trebuie niciodata sa dea socoteala.Astept sa se pensioneze.

