FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1131415161718»
bubutza21.08.2008 16:38

Clasament + Etape !

 

FCS_Clasament.JPG

 

 

Blue killer are timp sa-si joace meciurile pana la sfarsitul sezonului.Meciurile nejucate ale acestuia vor fi pierdute la masa verde la sfarsitul sezonului (31 august). Nu mai cereti 3-0 cu el.

 

Restante:

13:blu3_kill3r v dumy_wazzy

19:buli2buli v new1gogo

20:quitarr v buli2buli

20:blu3_kill3r v badboy_steaua

22:dumy_wazzy v buli2buli

23:blady_rol v blu3_kill3r

23:i0nutz83 v yo_jeleus

24:blu3_kill3r v sory_2812

25:blu3_kill3r v rusu_andrey2005

 

 

meph_frumossu21.08.2008 17:17

Etapa 26 :

meph_frumossu v yamasha_tusca 1-0

bubutza21.08.2008 17:21

ce rapid esti :))

crist3a21.08.2008 17:59

Etapa 26

meph_frumossu v yamasha_tusca 1-0

 

Etapa 27

yamasha_tusca v buli2buli 5-2

 

Etapa 28

rusu_andrey2005 v yamasha_tusca 1-2.... revansa:D

bubutza21.08.2008 18:03

Etapa 26

 

rusu_andrey2005 v buli2buli

 

Etapa 27

 

Enquist_ro v rusu_andrey2005 0-3

 

Etapa 28

 

rusu_andrey2005 v yamasha_tusca 1-2

 

 

 

etapa 26

Enquist_ro - blu3_kill3r 4-0

 

etapa 27

Enquist_ro - rusu_andrey2005 0-3

 

etapa 28

new1gogo - Enquist_ro v 3-5

quitarr21.08.2008 20:13

RESTANTA

 

et 20 quitarr v buli2buli ... 7-0

alin_jeleu22.08.2008 10:47

Etapa 26

Everton(yo_jeleus) v Lazio(nascut_stelist90) 3-0 MV

 

Etapa 27

Zaragoza(blady_rol) v Everton(yo_jeleus) 0-1

 

Etapa 28

Everton(yo_jeleus) v Blackburn(sory_2812) 2-0

noname_fu22.08.2008 11:45

 

Etapa 28

 

s3rgyu_adriano_13 v nnmfifa08 0-2

i0nutz8322.08.2008 14:32

@jeleu: nu e nevoie sa-mi lasi offline-uri de genul ala; eu sunt treaz de la 8, am avut un eveniment sportiv in oras, am stat apoi pe net cateva ore bune iar acum dupa cum se vede am revenit. Dintre noi doi, cred ca persoana mai ocupata sunt eu, asa ca nu e normal sa ai astfel de reactii pe privat.

alin_jeleu22.08.2008 15:53

@ionutz: e normal sa le am pe privat, sa nu umplu forumul cu prostii, ca doar nu's GOD... Dumnezeu odihneasca-L in pace! mi se pare normal sa ne tratezi cu mai mult respect, cel putin pe cei care te trateaza la fel. nu sunt genul care nu joaca meciurile, care intra in scandaluri... dar tu deja te crezi superior. foarte bn, ai treaba, esti un om ocupat, zi-mi o ora, si la ora aia joc.

 

P.S.

acum am revenit eu, tu nu esti :D

i0nutz8322.08.2008 17:56

@jeleu: cred ca te/va tratez cu destul respect, nu tin minte sa fi avut vreodata probleme cu disputarea meciurilor sau de alt gen, doar ca nu imi convin anumite aspecte; cand tu sari pe mine sa jucam in timp ce nationala noastra are meci, ce-ai vrea sa-ti spun ? hai frate da-o-n plm, hai sa jucam fifa, ca cine stie cand mai apucam... Corect, nu ? vezi, asta e diferenta dintre noi, in primul rand de mentalitate, iar apoi mai urmeaza.. tu pleci de la meci in minutul 70 si cauti anturaj pentru drumul de intors, eu stau sa salut echipa fara sa-mi pun alte probleme, ca doar sunt baiat mare si ma descurc ;)

Discutie incheiata. Jucam cand s-o putea, daca nu iti promit ca vorbesc cu bubutza sa iti puna 30-0, ca la handbal.

Numai bine !

B33KTA22.08.2008 18:15

sunt la Bistrita la meciul Stelei .. din pacate nu pot juca etapele ramase

meph_frumossu22.08.2008 21:03

Etapa 27 :

i0nutz83 v meph_frumossu 0-4

 

Etapa 28 :

meph_frumossu v badboy_steaua 4-2

alin_jeleu23.08.2008 01:37
@jeleu: cred ca te/va tratez cu destul respect, nu tin minte sa fi avut vreodata probleme cu disputarea meciurilor sau de alt gen, doar ca nu imi convin anumite aspecte; cand tu sari pe mine sa jucam in timp ce nationala noastra are meci, ce-ai vrea sa-ti spun ? hai frate da-o-n plm, hai sa jucam fifa, ca cine stie cand mai apucam... Corect, nu ? vezi, asta e diferenta dintre noi, in primul rand de mentalitate, iar apoi mai urmeaza.. tu pleci de la meci in minutul 70 si cauti anturaj pentru drumul de intors, eu stau sa salut echipa fara sa-mi pun alte probleme, ca doar sunt baiat mare si ma descurc ;)

Discutie incheiata. Jucam cand s-o putea, daca nu iti promit ca vorbesc cu bubutza sa iti puna 30-0, ca la handbal.

Numai bine !

poftim replica, demna de adminul din tine. nu tin minte sa fi sarit pe tine sa jucam meciul, dar daca tu asa interpretezi, f bine, nu cred ca-mi pasa, de fapt sunt sigur ca nu-mi pasa. si apropo, in vremurile bune cand eram la 07, vremurile mele bune, imi amintesc multe "chestii" pe care le faceai cu meciurile amanate, indiferent daca trecea timpul limita pus chiar de tine, si multe altele pe care nu are rost sa le discut. bv tie ca le-ai facut, desi stiam foarte bine, ca eram supervizor la seria 2, n-aveam si n-am dc sa-ti zic nimic, ca si asa pierzi destul timp facand campionatul asta, dar te rog sa nu faci pe nevinovatul, ca si cum ai sta de vorba cu unul ce abia s-a inscris.

acum poti sa pui punct.

i0nutz8323.08.2008 06:19

Sunt de-a dreptul emotionat ...

Blady23.08.2008 12:18

Etapa 26:

quitarr v blady_rol = 2-3

 

Etapa 28 :

dumy_wazzy v blady_rol = 0-1

alin_jeleu23.08.2008 14:37

Etapa 23(restanta)

Fiorentina(i0nutz83) v Everton(yo_jeleus) 0-2

 

Sergyu1624.08.2008 09:12

Aman etapele cu Ionutz si cu Badboy , daca nu reusim sa jucam pana la termen.

new1gogo24.08.2008 10:01

nu dau de blu3_killer i-am lasat si off-line-uri si nimic

s0r1n11124.08.2008 11:57

Etapa 26:

new1gogo vs. sory_2812 1-3

noname_fu24.08.2008 12:32

nu dau de dumy_wazy :noexpression: . Daca nu-l gasesc pana la 6 aman.

Sergyu1624.08.2008 13:57

Etapa 27 badboy_steaua v s3rgyu_adriano_13 2-7

s0r1n11124.08.2008 15:22

Aman etapa 27:sory_2812 vs. quitarr

Nu ne'am sincronizat..

 

bubutza24.08.2008 16:39

etape! ...

 

aman si eu cu buli in caz ca n-a amanat el.

 

ps: acum fac clasamentul

 

LE:

 

FCS_Clasament.JPG

 

 

alin_jeleu24.08.2008 17:35

Etapa 29

blu3_kill3r v yo_jeleus ?????

 

Etapa 30

Everton(yo_jeleus) v Manchester City(enquist_ro) 3-1

 

Etapa 31

Marseille(new1gogo) v Everton(yo_jeleus) 0-2

«1131415161718»