FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1111213141518»
i0nutz8316.08.2008 16:13

Chiar, super-meciuri, respect pentru adversar ! De gogo nu dau, nu l-am vazut niciodata in ultima vreme...

Blady16.08.2008 19:03

Maine pe la pranz plec pentru vreo 2-3-4 zile. Cer sa mi se amane etapele. ms !

noname_fu17.08.2008 10:58
care parte din cuvantul anulat nu ati inteles-o?

 

 

Partea in care suferi aiurea. Am explicat ca nu ne-am putut coordona in mare parte din cauza faptului ca am fost plecat pe la meciuri. Pana la urma e forumul echipei si cam pentru asta intram toti aici si in mod normal timpul nostru liber depinde de Steaua. Mai bine forfeit din partea mea si castiga baiatul cu 3-0 , cum merita.

s0r1n11117.08.2008 11:38

Etapa 20:

sory_2812 vs. nnmfifa08 1-1

bubutza17.08.2008 12:01
Partea in care suferi aiurea.

 

Pai ti-o mai explic o data:

Art. 6 - Amanarile

 

c) In cazul in care un jucator nu poate desfasura un meci oficial in intervalul stabilit de catre organizator, iar acest jucator NU si-a folosit anterior privilegiul enuntat mai sus -in speta amanarea, jucatorul respectiv va pierde meciul la masa verde, cu scorul de 0-3.

 

Art. 7 - Forfeit

 

a) In cazul in care un jucator nu se prezinta in intervalul stabilit pentru a-si disputa meciul si nu informeaza in prealabil supervizorul diviziei din care face parte asupra faptului ca doreste sa-si amane meciul, jucatorul va pierde la masa verde (0-3).

 

b) In cazul in care nici unul din jucatori nu se prezinta in intervalul stabilit de organizator si nu informeaza in prealabil supervizorul diviziei/seriei din care face parte asupra faptului ca doresc amanarea, meciul va fi anulat fara posibilitatea de rejucare, iar ambii jucatori penalizati cu cate 3 (trei) puncte.

 

Administratorii si moderatorii au intotdeauna dreptate, lucrand cu discernamantul de a mentine forumul curat si interesant pentru toata lumea.

 

Alte nelamuriri?

meph_frumossu17.08.2008 13:14

Etapa 20 :

yo_jeleus v meph_frumossu 0-1

 

Etapa 21 :

meph_frumossu v dumy_wazzy am inteles ca este la mare...aman eu etapa

 

Etapa 22 :

nanu_a2008 v meph_frumossu 0-3 ...si aici din cate vad este exclus..

noname_fu17.08.2008 13:25

Intr-un campionat amical regulile ar trebui sa fie interpretate in spiritul lor nu in legea lor. Dar te cheama bubutza, cu tz :ce_oameni:

bubutza17.08.2008 14:25

auzi sefu ... vezi ca ma calci pe nervi... ce mare scula de bascula esti tu ma rog?

 

incepi cu intepaturi? ce mai urmeaza? sa ma faci tigan.. sau bozgor sau ce? comporta-te civilizat ca nu ai 10 ani. Am sa vorbesc si cu Ion pe aceasta tema... de la inceput ai facut circ, apoi l-ai facut bozgor pe badboy , acum vii cu jigniri la adresa mea.

 

vezi-ti de fundul tau.

quitarr17.08.2008 14:32

et 20 quitarr v buli2buli -- de cateva zile pe mess tot pe IDLE este ..am incercat i-am dat mesaje si nimic

et 21 yamasha_tusca v quitarr...1-3

et 22 quitarr v i0nutz83....2-1

BADboySteaua17.08.2008 15:03

cer 3-0 la masa verde @blu3_kill3r si new1gogo ---> i-am lasat mesaje si nici un semn; gogo n-a avut chef sau timp sa joace

 

 

!!! nu aman de 3 zile incerc sa joc cu ei

bubutza17.08.2008 15:10

daca cereti ambii masa verde , tu si blu3_kill3r ma tem ca o sa fie anulat.

 

intr-un sfert de ora aveti etape si clasament

romgeo17.08.2008 15:45

Just[me] (7/17/2008 3:56:16 PM): salut

Just[me] (7/17/2008 3:56:20 PM): ai timp sa jucam etapa?

 

astea sunt mesajele care i le`am trimis ... nu cred ca e cazu sa pierd eu bubutza

am pierdut 2 meciuri pe nedrept

eu l`am cautat ... am dovada.

sper sa judeci cat mai corect aceasta faza.

BADboySteaua17.08.2008 16:19

de fiecare data cand am intrat pe mess i-am dat mesaje si nici macar nu a raspuns si in fiecare zii ma fost pe mess in afara de ieri asa dupa 6 asa ca daca vroia sa joace cu mine ii stateam la dispozitie asa ca cer 3-0 la MV

romgeo17.08.2008 16:43

fii bun si posteaza un sprint screen cu un msg pe mess cand m`ai cautat ... daca tot te tii tare ca m`ai cautat ....

desigur ... exceptand mesajele de astazi.

Enquist17.08.2008 16:53

etapa 20

Enquist_ro v i0nutz83 4-5 :wall:

 

etapa 21

badboy_steaua v Enquist_ro 1-5

 

mai este etapa 22 cu nm pe care o joc de cum ne gasim

 

bubutza17.08.2008 16:57

Clasament + Etape !

 

ATENTIE !!! :Un singur meci nejucat si neamanat de gogo sau adversarul sau , duce la excluderea lui gogo din campionat.Acelasi lucru si pentru nnmfifa

 

c) La trei meciuri nedisputate (anulate sau/si pierdute la masa verde) jucatorul respectiv este EXCLUS din campionatul FIFA - FcSteaua, cu restrictie de inscriere pentru urmatoarele 3 luni calendaristice, urmand sa piarda absolut toate meciurile din prezentul campionat cu 0-3.

 

FCS_Clasament.JPG

quitarr17.08.2008 17:40

enquist_ro v quitarr 4-5 nu stiu ce etapa ... a spus ca are probleme si a vb cu moderatorul sa joace etapele in avans ...

Enquist17.08.2008 18:46

Etapa 23

nascut_stelist90 v Enquist_ro 0-3 MV

 

Etapa 24

Enquist_ro - blady_rol 2-3

 

Etapa 25

sory_2812 - Enquist_ro 0-0

 

Avand in vedere ca urmeaza sa ma operez la genunchi si implicit sa lipsesc bubutza a fot de acord sa imi joc in avans etapele...dupa care am luat numai batai...asadar cei cu care mai am de jucat sa nu ezite sa ma contacteze

Enquist17.08.2008 21:39

restanta

etapa 22

Enquist_ro - nnmfifa08 4-2

noname_fu17.08.2008 21:41

22

Enquist_ro vs nnmfifa08 4-2

 

De ce am pierdut la masa verde cu blu3_killer ?! Cred ca l-am cautat in cel putin 3 zile diferite

inclusiv duminica toata ziua cand era online dar nu raspundea! :noexpression:

Sergyu1618.08.2008 09:06

Etapa 20 dumy_wazzy v s3rgyu_adriano_13 1-0 nu mai zic nimic de omu asta si de jocul lui...Cine a jucat cu el cunoaste

Etapa 25 yamasha_tusca v s3rgyu_adriano_13 3-4

dumy3l18.08.2008 09:31

etapa 25

badboy_steaua v dumy_wazzy 0-2

 

etapa 24

dumy_wazzy v i0nutz83 2-1

 

etapa 23

yamasha_tusca v dumy_wazzy 2-0... cu+w-uri muuulte

 

etapa 22

dumy_wazzy v buli2buli

 

etapa 21

meph_frumossu v dumy_wazzy 3-2

 

etapa 20

dumy_wazzy v s3rgyu_adriano_13 1-0

 

etapa 31

dumy_wazzy v enquist 5-3... din 18 shuturi pe poarta n-au intrat decat 5

Enquist18.08.2008 16:07

 

 

etapa 26

Enquist_ro - blu3_kill3r 4-0

 

etapa 27

Enquist_ro - rusu_andrey2005 0-3

 

etapa 28

new1gogo - Enquist_ro v 3-5

 

etapa 29

Enquist_ro - quitarr 4-5

 

etapa 30

Enquist_ro - yo_jeleus 1-3

 

etapa 31

Enquist_ro - dumy_wazzy 5-3

 

etapa 32

nanu_a2008 - Enquist_ro 0-3 MV

 

etapa 33

Enquist_ro - s3rgyu_adriano_13 1-2

 

etapa 34

meph_frumossu - Enquist_ro 3-1

 

astept sa vad dak prind primele 6 locuri...mi-a facut placere sa joc cu fiecare ... scz dak v-am enervat... si multumesc pt intelegere , maine seara plec la Bucuresti sa ma operez ...si sper sa revin in forma.Succes!!! :beer2: steagro

bubutza18.08.2008 16:31

Etapa 23

 

sory_2812 v rusu_andrey2005 0-1

 

Etapa 24

 

rusu_andrey2005 v meph_frumossu 0-0 cel mai bun din tot campionatul , clar

 

insanatosire grabnica enquist , sa ne auzim cu bine

quitarr18.08.2008 16:44

et 24 quitarr v nnmfifa08 .. 6-2

«1111213141518»