FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1161718»
dumy3l30.08.2008 10:55

etapa 34

dumy_wazzy v yo_jeleus 1-0

 

etapa 26

dumy_wazzy v nnmfifa08 3-1

 

etapa 29

sory_2812 v dumy_wazzy 0-1

 

etapa 33

quitarr v dumy_wazzy 1-2

alin_jeleu30.08.2008 11:25

Etapa 32

Everton(yo_jeleus) v Westham(quitarr) 3-1

 

Etapa 33

Everton(yo_jeleus) v Hamburg(rusu_andrey2005) 0-1

 

Etapa 34

Villareal(dumy_wazzy) v Everton(yo_jeleus) 1-0

 

SI LEGENDA SE CALIFICA DIRECT!!!!! :X:X:X:X multumesc fanilor mei =)))

s0r1n11130.08.2008 15:58

Etapa 29:Restanta

sory_2812 vs. dumy_wazzy 0-1

 

Traiasca cu + w !

 

Daca vom ramane la 08 sezonul viitor poate se interzice aceasta celebra combinatie..Macar ultimul sezon de 08 sa jucam frumos..

 

meph_frumossu30.08.2008 20:27

32:meph_frumossu v sory_2812 2-0

dumy3l31.08.2008 09:04

@enquist: vezi ca scorul la noi a fost 5-3 pt mn in caz ca ai uitat si nu cum ai postat tu :|

bubutza31.08.2008 09:23

deci pana la urma e pt tine ? ca in clasament e scris altceva.

 

dumy3l31.08.2008 09:46

etapa 32

dumy_wazzy v new1gogo 2-1

 

@bubutza: enquist-dumy 3-5

Enquist31.08.2008 11:55

my bad...am salvat aiurea cand am trecut scorurile...are dreptate dummy :wall:

bubutza31.08.2008 14:41

30:quitarr v new1gogo

34:i0nutz83 v blady_rol

dumy3l31.08.2008 15:02
my bad...am salvat aiurea cand am trecut scorurile...are dreptate dummy :wall:

 

 

@enquist: cu un sg "m" :D

quitarr31.08.2008 20:11

m-am tot uitat dupa new1gogo nu e

Blady31.08.2008 20:41

eu nu prea m-am intalnit cu ionutz.. nu l-am vazut.. era mobil azi parca :) si zicea ca pleaca nu stiu unde.... sper sa reusim sa ne jucam meciul :noexpression:

new1gogo01.09.2008 14:10

quitar 3-0 gogo

bubutza01.09.2008 15:23

Sfarsitul Sezonului !

 

meph_frumosu castiga seria si intra direct in A impreuna cu quitarr , rusu_andrey2005 si 'legenda' yo_jeleus

dumy_wazzy si s3rgyu_adriano_13 merg la baraj.

 

Au fost actualizate si penalizarile !

 

FCS_Clasament.JPG

 

ce am mai colorat clasamentul :D

 

ps: ioane iti cedez eu locul in A ;)

i0nutz8301.09.2008 15:25

@bubutza: Trage si tu linia aia sub locul 14 ;))

 

Asta e, cu parere de rau dupa atatea si atatea sezoane a venit timpul sa las locul altora.. Sau sa infiintez Divizia C ? ;)

klaus_e8901.09.2008 15:59

parerea mea e ca ar fi frumos sa fie si o seria C

crist3a01.09.2008 16:25
parerea mea e ca ar fi frumos sa fie si o seria C

eu zic ca ar fi mai interesant 2 serii de divizia B cu cate echipe se vor strange cu echipe promovate direct si turneu de promovare retrogradare

quitarr01.09.2008 17:17

nu cred ca isi are rostul .. si asa sunt doar 2 divizii si o gramada care nu sunt seriosi .. mai bine asa .. mai putini si concurenta mai mare.. nu sa aducem toate lanturile cele mai slabe de la WC doar ca sa umplem locurile ;)

Enquist01.09.2008 18:48

Felicitari celor nou promovati...noi cei din pluton asteptam carne proaspata....mai ales din A :naughty::yes:

alin_jeleu01.09.2008 20:50
parerea mea e ca ar fi frumos sa fie si o seria C

eu zic ca ar fi mai interesant 2 serii de divizia B cu cate echipe se vor strange cu echipe promovate direct si turneu de promovare retrogradare

a mai fost ideea asta cu 2 serii de divizia B, si a fost aplicata ideea... dar nu a tinut, multi oameni neseriosi

Blady01.09.2008 22:25

ohohoa... felicitari dummy !!! Ai fost incredibil .. pe ultima suta de metri... :wall::thumbup:

Pacat ca mi-ai luat mie locul :D .. .dar asta e ... enquist sezonul urmator speram sa fie al nostru :))

P.S. Daca nu imi anula bubutza meciul ala cu nnmfifa eram promovat. Pot sa fac vreo contestatie ? ;;):D

mihai141102.09.2008 06:44

ionute cum sa lasi locul altora:P?

Enquist02.09.2008 18:38

City ataca sezonul urmator cu robinho si Jo... :worthy: ...sa vedem

Sergyu1602.09.2008 19:32

Da...Ii vedem la 09....Sa vedem daca mai continuam cu 08...

«1161718»