etapa 34
dumy_wazzy v yo_jeleus 1-0
etapa 26
dumy_wazzy v nnmfifa08 3-1
etapa 29
sory_2812 v dumy_wazzy 0-1
etapa 33
quitarr v dumy_wazzy 1-2
etapa 34
dumy_wazzy v yo_jeleus 1-0
etapa 26
dumy_wazzy v nnmfifa08 3-1
etapa 29
sory_2812 v dumy_wazzy 0-1
etapa 33
quitarr v dumy_wazzy 1-2
Etapa 32
Everton(yo_jeleus) v Westham(quitarr) 3-1
Etapa 33
Everton(yo_jeleus) v Hamburg(rusu_andrey2005) 0-1
Etapa 34
Villareal(dumy_wazzy) v Everton(yo_jeleus) 1-0
SI LEGENDA SE CALIFICA DIRECT!!!!! :X:X:X:X multumesc fanilor mei =)))
Etapa 29:Restanta
sory_2812 vs. dumy_wazzy 0-1
Traiasca cu + w !
Daca vom ramane la 08 sezonul viitor poate se interzice aceasta celebra combinatie..Macar ultimul sezon de 08 sa jucam frumos..
32:meph_frumossu v sory_2812 2-0
@enquist: vezi ca scorul la noi a fost 5-3 pt mn in caz ca ai uitat si nu cum ai postat tu ![]()
deci pana la urma e pt tine ? ca in clasament e scris altceva.
etapa 32
dumy_wazzy v new1gogo 2-1
@bubutza: enquist-dumy 3-5
my bad...am salvat aiurea cand am trecut scorurile...are dreptate dummy ![]()
30:quitarr v new1gogo
34:i0nutz83 v blady_rol
my bad...am salvat aiurea cand am trecut scorurile...are dreptate dummy![]()
@enquist: cu un sg "m" ![]()
m-am tot uitat dupa new1gogo nu e
eu nu prea m-am intalnit cu ionutz.. nu l-am vazut.. era mobil azi parca
si zicea ca pleaca nu stiu unde.... sper sa reusim sa ne jucam meciul :noexpression:
quitar 3-0 gogo
@bubutza: Trage si tu linia aia sub locul 14
)
Asta e, cu parere de rau dupa atatea si atatea sezoane a venit timpul sa las locul altora.. Sau sa infiintez Divizia C ? ![]()
parerea mea e ca ar fi frumos sa fie si o seria C
parerea mea e ca ar fi frumos sa fie si o seria C
eu zic ca ar fi mai interesant 2 serii de divizia B cu cate echipe se vor strange cu echipe promovate direct si turneu de promovare retrogradare
nu cred ca isi are rostul .. si asa sunt doar 2 divizii si o gramada care nu sunt seriosi .. mai bine asa .. mai putini si concurenta mai mare.. nu sa aducem toate lanturile cele mai slabe de la WC doar ca sa umplem locurile ![]()
Felicitari celor nou promovati...noi cei din pluton asteptam carne proaspata....mai ales din A ![]()
![]()
parerea mea e ca ar fi frumos sa fie si o seria Ceu zic ca ar fi mai interesant 2 serii de divizia B cu cate echipe se vor strange cu echipe promovate direct si turneu de promovare retrogradare
a mai fost ideea asta cu 2 serii de divizia B, si a fost aplicata ideea... dar nu a tinut, multi oameni neseriosi
ohohoa... felicitari dummy !!! Ai fost incredibil .. pe ultima suta de metri... ![]()
![]()
Pacat ca mi-ai luat mie locul
.. .dar asta e ... enquist sezonul urmator speram sa fie al nostru ![]()
P.S. Daca nu imi anula bubutza meciul ala cu nnmfifa eram promovat. Pot sa fac vreo contestatie ? ;![]()
![]()
ionute cum sa lasi locul altora:P?
City ataca sezonul urmator cu robinho si Jo...
...sa vedem
Da...Ii vedem la 09....Sa vedem daca mai continuam cu 08...