FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«11415161718»
quitarr24.08.2008 18:26

 

et 27 sory_2812 v quitarr... 0-1

et 28 quitarr v blu3_kill3r .. ?????? nu am dat de el

 

 

Enquist24.08.2008 18:48

etapa 29

Enquist_ro - quitarr 4-5

 

etapa 30

Enquist_ro - yo_jeleus 1-3

 

etapa 31

Enquist_ro - dumy_wazzy 5-3

Sergyu1624.08.2008 20:28

Restanta Etapa 26 s3rgyu_adriano_13 v i0nutz83 4-0

 

Etapa 30 s3rgyu_adriano_13 v blady_rol 2-0

 

Se pare ca mi-am revenit...Sper sa prind inextremis un loc la baraj...

i0nutz8324.08.2008 20:43

Cumpar loc in Divizia B ;))

bubutza25.08.2008 09:06

Etapa 30:rusu_andrey2005 v i0nutz83 2-0 nu tre sa cumperi, ti se da gratuit ;))

Etapa 29:new1gogo v rusu_andrey2005 0-2

Etapa 31:quitarr rusu_andrey2005 1-0 nesansa ...

Etapa 26:rusu_andrey2005 v buli2buli 2-0

BADboySteaua25.08.2008 09:23

Etapa 29

 

badboy_steaua v buli2buli 2-1

Sergyu1625.08.2008 12:00

Etapa 31 sory_2812 v s3rgyu_adriano_13 2-2 Adio promovare...Dar lasa ca e frumos si in B

s0r1n11125.08.2008 13:03

Etapa 30:

nanu_a2008 vs. sory_2812 0-3 MV

 

Etapa 31:

sory_2812 vs. s3rgyu_adriano_13 2-2

crist3a25.08.2008 13:11

Etapa 29:

i0nutz83 v yamasha_tusca

 

Etapa 30:

yamasha_tusca v badboy_steaua 2-1

 

Etapa 31:

nnmfifa08 v yamasha_tusca 2-4

 

B33KTA25.08.2008 22:06

Maine(marti) sper sa imi joc toate etapele.. miercuri sunt la meci si nu am timp..ma pregatesc de Champions League .

dumy3l26.08.2008 07:57

etapa 22

dumy_wazzy v buli2buli 2-1... norocos

 

etapa 26

dumy_wazzy v nnmfifa08 3-1

 

etapa 29

sory_2812 v dumy_wazzy 0-1

 

etapa 30

blu3_kill3r v dumy_wazzy 0-3

 

etapa 31

Enquist_ro v dumy_wazzy 3-cinci

 

etapa 13

dumy_wazzy-blu3_kill3r 3-0

meph_frumossu26.08.2008 09:14

Etapa 30 :

 

meph_frumossu v nascut_stelist90 3-0 adversarul a fost retras....

 

Etapa 31 :

 

blady_rol v meph_frumossu 3-3

bubutza26.08.2008 16:43

aman cu buli in caz ca nu o sa ne gasim pana la termenul limita, eu unul o sa fiu pe mess.

 

ps: ioane fa si tu un clasament la A sa vad cu cine as putea juca baraj daca prind loc de baraj, ca trei locuri is deja ocupate de quitar, meph si 'legenda'. Mai ramane unul direct si 2 la baraj.

 

 

meph_frumossu26.08.2008 16:58

Etapa 29 :

nnmfifa08 v meph_frumossu 1-3

quitarr26.08.2008 17:09

et 31 quitarr rusu_andrey2005 .. 1-0

 

de blue_killer tot nu dau .. nici un semn de viata nimic

noname_fu26.08.2008 17:45

Etapa 30:

 

buli2buli v nnmfifa08 0-1

alin_jeleu27.08.2008 00:36
aman cu buli in caz ca nu o sa ne gasim pana la termenul limita, eu unul o sa fiu pe mess.

 

ps: ioane fa si tu un clasament la A sa vad cu cine as putea juca baraj daca prind loc de baraj, ca trei locuri is deja ocupate de quitar, meph si 'legenda'. Mai ramane unul direct si 2 la baraj.

:)) ce bine suna ba baiatule, "legenda" :X :)). succes bubutza la loc de promovare

blindica27.08.2008 05:06

@jeleu, sa nu uiti ca eu ti-am spus de forumul asta :D

alin_jeleu27.08.2008 13:30

:-? corect, n-am sa uit, o sa-ti fac cinste cu un ceai de prune :))

BADboySteaua28.08.2008 09:29

Etapa 31

 

badboy_steaua v i0nutz83 1-0 si cu blue_killer cer 3-0

dumy3l28.08.2008 09:43

amanatzi si la mine ce putetzi... chiar nu pot juca azi. ma cinstesc asa ca de ziua mea :). :beer2: :beer2:

bubutza28.08.2008 10:49

la multi ani dumele ! :beer2:

 

etapele acum, clasamentul diseara daca sunt acasa sau in cel mai rau caz maine.

Sergyu1628.08.2008 10:57

La multi ani ma !!! Frate sper sa nu pic cu tine in cupa , ca am jucat de 4 ori cu tine si de fiecare data am luat bataie! Totusi cand joci cu f1or?? :rolleyes:

noname_fu28.08.2008 11:47

daca mai am ceva de jucat - nici nu stiu - aman si eu

 

BADboySteaua28.08.2008 13:54

Etapa 33

 

nnmfifa08 v badboy_steaua 0-0

 

Etapa 34

 

badboy_steaua v nascut_stelist90 3-0

 

Etapa 32

 

rusu_andrey2005 v badboy_steaua 2-1

«11415161718»