et 27 sory_2812 v quitarr... 0-1
et 28 quitarr v blu3_kill3r .. ?????? nu am dat de el
et 27 sory_2812 v quitarr... 0-1
et 28 quitarr v blu3_kill3r .. ?????? nu am dat de el
etapa 29
Enquist_ro - quitarr 4-5
etapa 30
Enquist_ro - yo_jeleus 1-3
etapa 31
Enquist_ro - dumy_wazzy 5-3
Restanta Etapa 26 s3rgyu_adriano_13 v i0nutz83 4-0
Etapa 30 s3rgyu_adriano_13 v blady_rol 2-0
Se pare ca mi-am revenit...Sper sa prind inextremis un loc la baraj...
Cumpar loc in Divizia B
)
Etapa 30:rusu_andrey2005 v i0nutz83 2-0 nu tre sa cumperi, ti se da gratuit
)
Etapa 29:new1gogo v rusu_andrey2005 0-2
Etapa 31:quitarr rusu_andrey2005 1-0 nesansa ...
Etapa 26:rusu_andrey2005 v buli2buli 2-0
Etapa 29
badboy_steaua v buli2buli 2-1
Etapa 31 sory_2812 v s3rgyu_adriano_13 2-2 Adio promovare...Dar lasa ca e frumos si in B
Etapa 30:
nanu_a2008 vs. sory_2812 0-3 MV
Etapa 31:
sory_2812 vs. s3rgyu_adriano_13 2-2
Etapa 29:
i0nutz83 v yamasha_tusca
Etapa 30:
yamasha_tusca v badboy_steaua 2-1
Etapa 31:
nnmfifa08 v yamasha_tusca 2-4
Maine(marti) sper sa imi joc toate etapele.. miercuri sunt la meci si nu am timp..ma pregatesc de Champions League .
etapa 22
dumy_wazzy v buli2buli 2-1... norocos
etapa 26
dumy_wazzy v nnmfifa08 3-1
etapa 29
sory_2812 v dumy_wazzy 0-1
etapa 30
blu3_kill3r v dumy_wazzy 0-3
etapa 31
Enquist_ro v dumy_wazzy 3-cinci
etapa 13
dumy_wazzy-blu3_kill3r 3-0
Etapa 30 :
meph_frumossu v nascut_stelist90 3-0 adversarul a fost retras....
Etapa 31 :
blady_rol v meph_frumossu 3-3
aman cu buli in caz ca nu o sa ne gasim pana la termenul limita, eu unul o sa fiu pe mess.
ps: ioane fa si tu un clasament la A sa vad cu cine as putea juca baraj daca prind loc de baraj, ca trei locuri is deja ocupate de quitar, meph si 'legenda'. Mai ramane unul direct si 2 la baraj.
Etapa 29 :
nnmfifa08 v meph_frumossu 1-3
et 31 quitarr rusu_andrey2005 .. 1-0
de blue_killer tot nu dau .. nici un semn de viata nimic
Etapa 30:
buli2buli v nnmfifa08 0-1
aman cu buli in caz ca nu o sa ne gasim pana la termenul limita, eu unul o sa fiu pe mess.
ps: ioane fa si tu un clasament la A sa vad cu cine as putea juca baraj daca prind loc de baraj, ca trei locuri is deja ocupate de quitar, meph si 'legenda'. Mai ramane unul direct si 2 la baraj.
ce bine suna ba baiatule, "legenda" :X
. succes bubutza la loc de promovare
@jeleu, sa nu uiti ca eu ti-am spus de forumul asta ![]()
:-? corect, n-am sa uit, o sa-ti fac cinste cu un ceai de prune ![]()
Etapa 31
badboy_steaua v i0nutz83 1-0 si cu blue_killer cer 3-0
amanatzi si la mine ce putetzi... chiar nu pot juca azi. ma cinstesc asa ca de ziua mea
.
:beer2:
la multi ani dumele ! ![]()
etapele acum, clasamentul diseara daca sunt acasa sau in cel mai rau caz maine.
La multi ani ma !!! Frate sper sa nu pic cu tine in cupa , ca am jucat de 4 ori cu tine si de fiecare data am luat bataie! Totusi cand joci cu f1or?? ![]()
daca mai am ceva de jucat - nici nu stiu - aman si eu
Etapa 33
nnmfifa08 v badboy_steaua 0-0
Etapa 34
badboy_steaua v nascut_stelist90 3-0
Etapa 32
rusu_andrey2005 v badboy_steaua 2-1