FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1121314151618»
Sergyu1618.08.2008 19:03

Etapa 24 s3rgyu_adriano_13 v buli2buli 2-2 meci dominat clar , un gol primit incredibil , ceva in genul Taborda de la Timisoara la Arges si o gramada de ocazii ratate...

B33KTA18.08.2008 20:45

Available pt etape saptamana asta. Pe seara daca puteti ( meph , dumy , quitarr, new1gogo)

romgeo18.08.2008 21:50

plec in tari straine maine :P

stau vreo 2 sapt .. daca se poate cer amanare :D daca nu asta e :P cand ma intorc joc toate meciurile :X

bubutza19.08.2008 08:06

pai de ce nu ti-ai jucat toate meciurile in avans si tu?

In caz ca se termina campionatul pana vii tu... sanatate.

mihai141119.08.2008 08:37

toti din cei testati de mine sunt pe primele 4 locuri,ochiul cunoscatorului domne :P

crist3a19.08.2008 09:53

Etapa 23

yamasha_tusca v dumy_wazzy 2-0

 

Etapa 24

nanu_a2008 v yamasha_tusca 0-3

 

Etapa 25

yamasha_tusca v s3rgyu_adriano_13 3-4

 

 

noname_fu19.08.2008 12:48

23:

nnmfifa08 v new1gogo 2-2

crist3a19.08.2008 13:29
etapa 23

yamasha_tusca v dumy_wazzy 0-2... cu+w-uri muuulte

2-0 pentru mine amice

Sergyu1619.08.2008 16:28

Etapa 23 meph_frumossu v s3rgyu_adriano_13 2-1 Gol primit in minutul 90 dupa ce in 89 am avut o bara...Oricum per-total a fost mai bun..E cel mai bun

alin_jeleu19.08.2008 16:36

Etapa 24

Everton(yo_jeleus) v Bolton(badboy_steaua) 4-0

 

As dori sa-mi aman meciurile ramase, deoarece, pt o scurta perioada de timp nu voi avea net. ms :D

meph_frumossu19.08.2008 17:16

Etapa 25 :

 

buli2buli v meph_frumossu 0-3

quitarr19.08.2008 18:40

et 23 badboy_steaua v quitarr.. 0-7

et 24 quitarr v nnmfifa08 .. 6-2

et 25 nascut_stelist90 v quitarr.. 0-3

 

mai am etapa 20 quitarr v buli2buli --- nu am reusit sa ne sincronizam .. sper sa jucam curand .. daca nu aman eu .. asta e

dumy3l20.08.2008 09:54
etapa 23

yamasha_tusca v dumy_wazzy 0-2... cu+w-uri muuulte

2-0 pentru mine amice

 

scuze

Blady20.08.2008 13:14

Etapa 25 :

blady_rol v new1gogo = 2-2

BADboySteaua20.08.2008 17:29

Cer 3-0 cu blu3_kill3r etapa amanata ca ieri si azi toata ziua am fost pe mess si am lasat mesaje dar nici nu a intrat pe mess

noname_fu20.08.2008 18:27
Cer 3-0 cu blu3_kill3r etapa amanata ca ieri si azi toata ziua am fost pe mess si am lasat mesaje dar nici nu a intrat pe mess

 

asa a fost si la mine... BUBUTZA imi explici de ce s-a decis la MV impotriva mea ?!

B33KTA20.08.2008 23:26

Cer scuze ca nu am putut juca.. am un servici care imi ocupa tot timpul .. klaus stie ,stiu ca nu va intereseaza .. o sa imi joc etapele. sper maine seara

klaus_e8920.08.2008 23:48

gsptv transmisiuni din toata tara ...

bubutza21.08.2008 07:44
plec in tari straine maine :P

stau vreo 2 sapt .. daca se poate cer amanare :D daca nu asta e :P cand ma intorc joc toate meciurile :X

 

e asa greu de citit. In caz ca nu revine pana ce se termina campionatul va pierde toate meciurile restante cu 3-0.

 

@nnm pentru ca nu te-a gasit si tu nu ai dat nici un semn de viata pe forum (sa-ti amani meciul sau sa ceri 3-0 de exemplu) inafara de niste replici stupide la adresa mea, in timp ce el a mentionat ca nu te-a gasit pe forum.

 

aveti grija cu meciurile , diseara actualizez.

noname_fu21.08.2008 10:34

Adevarul e ca nu stiam ca romgeo e blue_killer. Cu yo_jeleus nu prea ma gasesc, suntem online la ore diferite mai mereu. Daca nu ne gasim, aman.

dumy3l21.08.2008 12:46

etapa cu Catalin (buli2buli) sa fie amanata. zicea ca e ocupat. o sa jucam diseara sper. iar cu blu3_killer nu stiu ce sa fac. mi-a dat un semn acum 2 sapt si de atunci nu l-am vazut deloc pe mess

alin_jeleu21.08.2008 12:57

joaca-ti meciul din cupa... asta sa faci :))

noname_fu21.08.2008 13:36

Etapa 23

nnmfifa08 v new1gogo 2-2

 

Etapa 24

quitarr v nnmfifa08 6-2

 

Etapa 25

nnmfifa08 v yo_jeleus 1-1

alin_jeleu21.08.2008 13:38

Etapa 24

Everton(yo_jeleus) v Bolton(badboy_steaua) 4-0

 

Etapa 25

Espanyol(nnmfifa08) v Everton(yo_jeleus) 1-1

 

Aman meciul cu ionutz

 

i0nutz8321.08.2008 15:39

Interesant. Jeleu nici macar nu s-a obosit sa se uite prin lista, poate eram online la momentul cand a postat amanarea. M-a intrebat aseara daca jucam, in timpul meciului Romaniei. Evident ca am refuzat.

@bubutza: sper sa nu fiu taxat cu 0-3 pentru acest exces de patriotism ;)

«1121314151618»