cate mesaje le`am lasat pe inv .... si tot eu pierd la masa verde ... in fine ... cer si eu MVEtapa 10: new1gogo v blu3_kill3r zeci de mesaje i`am lasat ... niciunul nu a raspuns ... la fel s-a intamplat si cu ceilalti .. .da fie.
acelasi lucru cu 13:blu3_kill3r v dumy_wazzy.
urmatoarele cereri se posteaza duminica.Pana atunci incearca sa dai de ei.
