FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1101112131418»
bubutza14.08.2008 17:36
cate mesaje le`am lasat pe inv .... si tot eu pierd la masa verde ... in fine ... cer si eu MV

Etapa 10: new1gogo v blu3_kill3r zeci de mesaje i`am lasat ... niciunul nu a raspuns ... la fel s-a intamplat si cu ceilalti .. .da fie.

 

acelasi lucru cu 13:blu3_kill3r v dumy_wazzy.

 

urmatoarele cereri se posteaza duminica.Pana atunci incearca sa dai de ei.

crist3a14.08.2008 19:50

Etapa 20

new1gogo v yamasha_tusca 0-1

i0nutz8314.08.2008 20:03

20. Enquist_ro v i0nutz83 4-5.

 

L-am facut mitocan pentru ca inceput de 6 ori de la jumatate cu pasa inainte ;)

bubutza14.08.2008 20:06

hopa, prima victorie pe teren nu?

 

tine-o tot asa :yes:

i0nutz8314.08.2008 20:08

Posibil. Oricum si daca pic tot cumpar loc si joc in B ;) Dar a fost asa o aroganta sa-l bat pe enquist.. Cand il vedeam cum pleaca el ca sageata spre poarta mea ma ambitionam si mai mult ;))

 

LE: Acu vazui.. mai trage si la promovare .. cu asemenea joc eu m-as retrage in glorie ;))

ronaldo_020114.08.2008 21:01
:))))))
Enquist15.08.2008 08:40

Felicitari pentru victorie ionut, sper sa fie prima dintr-un sir lung :)... restul e mahala...iar eu nu practic :oops:

Sergyu1615.08.2008 10:03
Etapa 33 jucata in avans enquist_ro - s3rgyu_adriano_13 1-2
bubutza15.08.2008 10:53

Etapa 27 in avans

 

Enquist_ro v rusu_andrey2005 0-3

Enquist15.08.2008 10:54

@ nnmfifa08 ..eu maine dimineata plec la tara dka nu jucam astazi solicit amanarea

s0r1n11115.08.2008 11:37

Etapa 25:

sory_2812 vs. enquist_ro 0-0

in avans...

 

Blady15.08.2008 11:48

Etapa 24 in avans :

blady_rol - enquist_ro = 3-2

alin_jeleu15.08.2008 12:44

Etapa 26 (in avans)

 

Manchester City(enquist_ro) - Everton(yo_jeleus) 1-3

Blady15.08.2008 14:50

Morala : Nu e bine sa-ti joci etapele in avans :))

enquist >:D< :))

noname_fu15.08.2008 15:19
Etapa 19 :

nnmfifa08 v blady_rol

Nu l-am gasit deloc nu m-a cautat nici macar o singura data. cer 3-0 !

 

 

Si ce mai ceri tu nebunule? Stai calm ca te-am cautat. Sapt asta intr-adevar n-am putut pt ca am fost plecat la meci si in weekendul trecut la fel. Pe id nu stau tot timpul pt ca e special facut pt campionat. Lasa aici un mesaj cu orele tale libere ca sa vedem cum ne putem sincroniza.

s0r1n11115.08.2008 16:04

Restanta-Etapa 18:

sory_2812 vs. i0nutz83 1-0

 

Din nou gol in ultima faza...Meci frumos...

 

nnmfifa08,intra si tu pe mess sa jucam etapa..

bubutza15.08.2008 17:09
Si ce mai ceri tu nebunule? Stai calm ca te-am cautat. Sapt asta intr-adevar n-am putut pt ca am fost plecat la meci si in weekendul trecut la fel. Pe id nu stau tot timpul pt ca e special facut pt campionat. Lasa aici un mesaj cu orele tale libere ca sa vedem cum ne putem sincroniza.

 

 

il puteti juca doar pentru 'statistici'. Meciul a fost anulat, luandu-se masurile ce se cuvin.

 

Blady15.08.2008 18:22

hmm.. daca zici tu ca m-ai cautat.. sa zicem. eu n-am vazut nimic. Atunci as cere amanare. Nu mi se pare corect ca s-a anulat. Pot sa fac o sesizare la vreo comisie ceva ? :D

Blady15.08.2008 23:33

Etapa 19 :

nnmfifa08 v blady_rol = 1-6

 

Multumim pt intelegere ca ne-ati asteptat putin mai mult .

S-a intamplat sa nu ne gasim , nu se va mai repeta :P

Enquist16.08.2008 00:41

sa stii blady...da asta e am niste probleme :sad2:

noname_fu16.08.2008 09:56
Etapa 19 :

nnmfifa08 v blady_rol = 1-6

 

Multumim pt intelegere ca ne-ati asteptat putin mai mult .

S-a intamplat sa nu ne gasim , nu se va mai repeta :P

 

 

da, sper sa-i treceti punctele baiatului... pur si simplu nu ne-am sincronizat.

Sergyu1616.08.2008 10:52

Dumy e plecat la mare , se intoarce luni , deci amanam...

bubutza16.08.2008 11:14

care parte din cuvantul anulat nu ati inteles-o?

 

 

quitarr16.08.2008 13:46

et 22 quitarr v i0nutz83....2-1

romgeo16.08.2008 16:10

blu3_kill3r v i0nutz83 1-2

i0nutz83 v blu3_kill3r 1-0

d0amne ce meciuri :))

 

blu3_kill3r v nascut_stelist90 3-0

pe restu cu care am etape/restante nu`i gasesc.

le`am lasat msg pe mess ... niciun raspuns ... sper sa nu pierd iar la masa verde ...

«1101112131418»