go, go ![]()
go, go ![]()
toti intrebati cand se posteaza etape... si tot ce tine de acest lucru
si acum s-au postat de o ora si ceva si nici macar un meci nu s-a jucat ....
inca mai astept debutul ![]()
iata-l Etapa 4 G0g0 2-1 I0n
Etapa 4
Enquist_ro v badboy_steaua 5-0 ca sezonul trecut foarte slab
....oricum pana acum cel mai de treaba adversar dintre cei noi bafta in continuare
Etapa 3
badboy_steaua v blu3_kill3r 1-1
Etapa 2
sory_2812 vs. badboy_steaua 5-1 slab x(
Etapa 5
badboy_steaua v new1gogo 0-0
etapa 1
meph_frumossu v new1gogo 1-0
etapa 4
dumy_wazzy v meph_frumossu 0-5
Etapa 2:
sory_2812 vs. badboy_steaua 5-1
Debut cu dreptul..
Etapa 1:dumy_wazzy v rusu_andrey2005 1-4 cum nu se putea mai bine ![]()
Etapa 2:rusu_andrey2005 v nascut_stelist90 4-1 mentin norma de goluri primite ...
Etapa 3:
Etapa 4: rusu_andrey2005 v blady_rol = 1-4 scor identic ... dar in defavoarea mea.
Etapa 5:
ETAPA 1 : yamasha_tusca v blu3_kill3r 1-0
ETAPA 3 : badboy_steaua v blu3_kill3r 1-1
ETAPA 4 : blu3_kill3r v nnmfifa08 0-9
ETAPA 5: nascut_stelist90 - blu3_kill3r 1-3
am inceput bine ... poate nu retrogradez ![]()
Etapa a 3 a
buli2buli v quitarr 5 - 4 ..meci de meci
Etapa a 5 a
new1gogo v buli2buli 2-1 ...sunt resemnat cu shalke.. anul asta ma zbat la locul 12
Etapa 5
FC Porto(yamasha_tusca) v Everton(yo_jeleus) 2-2
Etapa 3
FC Sevilla(meph_frumossu) v Everton(yo_jeleus) 1-0
Etapa 4
Everton(yo_jeleus) v Schalke(buli2buli) 3-1
Etapa 1
yamasha_tusca v blu3_kill3r 1-0
Etapa 2
Enquist_ro v yamasha_tusca 6-1
Etapa 3
yamasha_tusca v new1gogo 1-0
Etapa 4
quitarr v yamasha_tusca 3-0
Etapa 5
yamasha_tusca v yo_jeleus 2-2
etapa 1
buli2buli v Enquist_ro 2-3
etapa 2
Enquist_ro v yamasha_tusca 6-1
etapa 3
i0nutz83 v Enquist_ro 1-6
etapa 4
Enquist_ro v badboy_steaua 5-0
etapa 5
nnmfifa08 v Enquist_ro 1-3
norocul incepatorului...sper sa mai tina vreo 5-6 etape
@felicitari, enquist, bafta in drumul spre promovare ![]()
@lipsesc pana cel putin maine seara, ma duc la un gratarel si un sprit in cantonament cu echipa la Pestera, racoare, tot ![]()
Etapa 3: nnmfifa08 v sory_2812 3 - 3
Etapa 3:
nnmfifa08 vs. sory_2812 3-3
Se putea si mai bine,dar asta e !
etapa 3
meph_frumossu v yo_jeleus 1-0 ... Adversar bun
etapa 5
buli2buli v dumy_wazzy 0-3... rezultat bun
new1gogo v buli2buli 2-1 etapa 2
@nanu, s3rgyu: datzi buzz pentru etapa
@nanu, s3rgyu: datzi buzz pentru etapa
sergiu e plecat... dar de nanu nu stiu nimic... nanu ... si eu te astept
la fel, nanu si sergiu... nu dau de ei. nanu a fost ieri seara pe mess si cand l-am intrebat de meci a iesit ![]()
probabil l-a speriat palmaresul tau ![]()
eu luni am vrut sa joc cateva meciuri si n-am avut net... si de ieri am plecat de acasa... acum sunt la vatra dornei si nu am fifa la sala asta de aici... daca gasesc pe undeva fifa o sa joc sigur.. ca ma plictisesc teribil cu neamurile
ms pt intelegere.
probabil l-a speriat palmaresul tau![]()
o da
)). vrei un autograf?
vreau doua. am si un frate pe care l-ai impresionat
))))