FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«12318»
i0nutz8307.07.2008 12:50

go, go :)

bubutza07.07.2008 14:09

toti intrebati cand se posteaza etape... si tot ce tine de acest lucru :)) si acum s-au postat de o ora si ceva si nici macar un meci nu s-a jucat ....

 

inca mai astept debutul :D

new1gogo07.07.2008 14:49

iata-l Etapa 4 G0g0 2-1 I0n

BADboySteaua07.07.2008 15:13

Etapa 4

 

Enquist_ro v badboy_steaua 5-0 ca sezonul trecut foarte slab :P....oricum pana acum cel mai de treaba adversar dintre cei noi bafta in continuare

 

Etapa 3

 

badboy_steaua v blu3_kill3r 1-1

 

Etapa 2

 

sory_2812 vs. badboy_steaua 5-1 slab x(

 

Etapa 5

 

badboy_steaua v new1gogo 0-0

meph_frumossu07.07.2008 15:18

etapa 1

meph_frumossu v new1gogo 1-0

etapa 4

dumy_wazzy v meph_frumossu 0-5

s0r1n11107.07.2008 15:46

Etapa 2:

sory_2812 vs. badboy_steaua 5-1

 

Debut cu dreptul..

bubutza07.07.2008 16:25

Etapa 1:dumy_wazzy v rusu_andrey2005 1-4 cum nu se putea mai bine :D

Etapa 2:rusu_andrey2005 v nascut_stelist90 4-1 mentin norma de goluri primite ...

Etapa 3:

Etapa 4: rusu_andrey2005 v blady_rol = 1-4 scor identic ... dar in defavoarea mea.

Etapa 5:

romgeo07.07.2008 17:00

ETAPA 1 : yamasha_tusca v blu3_kill3r 1-0

 

ETAPA 3 : badboy_steaua v blu3_kill3r 1-1

 

ETAPA 4 : blu3_kill3r v nnmfifa08 0-9

 

ETAPA 5: nascut_stelist90 - blu3_kill3r 1-3

 

am inceput bine ... poate nu retrogradez :P

B33KTA07.07.2008 18:36

Etapa a 3 a

buli2buli v quitarr 5 - 4 ..meci de meci

Etapa a 5 a

new1gogo v buli2buli 2-1 ...sunt resemnat cu shalke.. anul asta ma zbat la locul 12

alin_jeleu08.07.2008 13:13

Etapa 5

FC Porto(yamasha_tusca) v Everton(yo_jeleus) 2-2

 

Etapa 3

FC Sevilla(meph_frumossu) v Everton(yo_jeleus) 1-0

 

Etapa 4

Everton(yo_jeleus) v Schalke(buli2buli) 3-1

 

crist3a08.07.2008 13:34

Etapa 1

yamasha_tusca v blu3_kill3r 1-0

 

Etapa 2

Enquist_ro v yamasha_tusca 6-1

 

Etapa 3

yamasha_tusca v new1gogo 1-0

 

Etapa 4

quitarr v yamasha_tusca 3-0

 

Etapa 5

yamasha_tusca v yo_jeleus 2-2

Enquist08.07.2008 13:36

etapa 1

buli2buli v Enquist_ro 2-3

 

etapa 2

Enquist_ro v yamasha_tusca 6-1

 

etapa 3

i0nutz83 v Enquist_ro 1-6

 

etapa 4

Enquist_ro v badboy_steaua 5-0

 

etapa 5

nnmfifa08 v Enquist_ro 1-3

 

norocul incepatorului...sper sa mai tina vreo 5-6 etape

i0nutz8308.07.2008 14:00

@felicitari, enquist, bafta in drumul spre promovare ;)

@lipsesc pana cel putin maine seara, ma duc la un gratarel si un sprit in cantonament cu echipa la Pestera, racoare, tot ;)

noname_fu08.07.2008 14:06

Etapa 3: nnmfifa08 v sory_2812 3 - 3

s0r1n11108.07.2008 14:07

Etapa 3:

nnmfifa08 vs. sory_2812 3-3

 

Se putea si mai bine,dar asta e !

meph_frumossu08.07.2008 14:45

etapa 3

meph_frumossu v yo_jeleus 1-0 ... Adversar bun

dumy3l08.07.2008 17:49

etapa 5

buli2buli v dumy_wazzy 0-3... rezultat bun

new1gogo08.07.2008 22:30

new1gogo v buli2buli 2-1 etapa 2

dumy3l09.07.2008 09:03

@nanu, s3rgyu: datzi buzz pentru etapa

bubutza09.07.2008 09:51
@nanu, s3rgyu: datzi buzz pentru etapa

 

 

sergiu e plecat... dar de nanu nu stiu nimic... nanu ... si eu te astept

 

alin_jeleu09.07.2008 10:46

la fel, nanu si sergiu... nu dau de ei. nanu a fost ieri seara pe mess si cand l-am intrebat de meci a iesit :))

dumy3l09.07.2008 11:10

probabil l-a speriat palmaresul tau :D

Blady09.07.2008 13:48

eu luni am vrut sa joc cateva meciuri si n-am avut net... si de ieri am plecat de acasa... acum sunt la vatra dornei si nu am fifa la sala asta de aici... daca gasesc pe undeva fifa o sa joc sigur.. ca ma plictisesc teribil cu neamurile :no: ms pt intelegere.

alin_jeleu09.07.2008 14:05
probabil l-a speriat palmaresul tau :D

o da :)))). vrei un autograf?

dumy3l09.07.2008 15:37

vreau doua. am si un frate pe care l-ai impresionat :))))))

«12318»