FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«123418»
bubutza09.07.2008 16:48
nanu a fost ieri seara pe mess si cand l-am intrebat de meci a iesit :))

 

idem :))

macar poate sa raspuna si el ca omul civilizat....

alin_jeleu09.07.2008 22:15

cer amanare pt meciurile cu nanu si sergiu. primul nu a mai intrat pe mess de cand i-am propus prima oara sa jucam si a iesit, si sergiu nici nu mi-a dat accept. maine plec la bucale sa dau examen, si nu o sa pot juca

mihai141110.07.2008 09:19
maine plec la bucale sa dau examen

 

treci sa ma cinstesti :D?

 

alin_jeleu10.07.2008 10:23

hmm... vrei? :-?

mihai141110.07.2008 12:01

nu beau mult :))

alin_jeleu10.07.2008 12:32

clar... n-o sa mai am bani de plecat acasa :))

s0r1n11110.07.2008 13:06

Etapa 1:

i0nutz83 vs. sory_2812 0-3

mihai141110.07.2008 13:17
clar... n-o sa mai am bani de plecat acasa :))

dormi la mine,ma ajuti cu zugraveala ;))

 

new1gogo10.07.2008 14:41

G0g0 0-0 badboy

i0nutz8310.07.2008 15:38

i0nutz83 vs. sory_2812 0-3 .

Jucatorii au acuzat diferenta brusca de temperatura: 10 grade la Babele, 30 la Targoviste :))

bubutza10.07.2008 17:46

v-as ruga sa postati si etapa !

new1gogo11.07.2008 07:35

Etapa 5 gogo 0-0 badboy

alin_jeleu11.07.2008 15:08

nanu si sergiu, nimic? n-a jucat nimeni cu ei?

dumy3l11.07.2008 16:30

se pare ca nu... s3rgyu a anuntzat ca pleaca insa nanu nu cred ca a zis ceva

meph_frumossu12.07.2008 07:04

Nanu fratioare....lasa aici o ora la care sa jucam etapa , de cand s-a inceput campionatul nu mi ai raspuns la nici un msg lasat pe messenger ....

Blady12.07.2008 10:02

Etapa 1 :

badboy_steaua v blady_rol = 0-6

:thumbsup:

bubutza12.07.2008 11:26

nanu ma tem ca nu a terminat sezonul trecut de A ... parca a avut ceva meciuri nejucate... nu stiu sigur...

totusi neserios ... vedem ce facem cu el ...

alin_jeleu12.07.2008 11:53

penalizari, infrangeri la masa portocalie... alea alea

B33KTA12.07.2008 12:00

Macar bunul simt a posta ca nu poti sa joci ca esti plecat s.a.m.d .... e pacat ca nu putem duce un sezon cap coada cu totii

blindica12.07.2008 14:20

Jucatorul cu westham e tot Rollyn.Glumesc, dar mai stii..

Blady12.07.2008 15:48

Etapa 5 :

blady_rol v sory_2812 = 1-0

Blady12.07.2008 16:43

Etapa 2 :

blady_rol v nnmfifa08 = 4-1

noname_fu12.07.2008 16:43

Etapa a 4-a:

 

blu3_kill3r v nnmfifa08 0 - 9

 

noname_fu12.07.2008 16:53

Cu nascut_stelist90 nu pot juca, am incercat pe parcursul saptamanii dar mereu ne da eroare. Astept o sugestie sau o rezolvare din partea supervizorilor.

marianb12.07.2008 21:02

probabil ai patch-ul instalat scoate-l instaleaza fifa din nou si o sa mearga

«123418»