FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«12345618»
B33KTA16.07.2008 08:05

Etapa a 6a nanu_a2008 v buli2buli ... nu dau de el... eu aman daca nu se poate..prefer sa joc

Etapa a 7a buli2buli v s3gyu_adriano_13 .. astept sa intoarca din concediu

crist3a16.07.2008 08:25

si eu am cu nanu si cu s3rgyu.... s3rgyu se intoarce pe 20 cred... e la tara si nanu habar n-am. Aman daca pot etapa cu nanu dar eu plec pe 28 si o sa -mi trebuiasca multe amanari atunci, dar daca pot aman!

meph_frumossu16.07.2008 09:18

etapa 6

s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu - astept sa se intoarca...asta daca nu e de facut altceva

etapa 7

meph_frumossu v rusu_andrey2005 5-3

etapa 8

meph_frumossu v buli2buli 4-1

s0r1n11116.07.2008 16:00

Etapa 7:

sory_2812 vs. blu3_kill3r 3-0

 

Restanta-Etapa 4:

sory_2812 vs. nascut_stelist90 3-0

 

Am reusit sa jucam pana la urma.

Blady16.07.2008 16:35

Etapa 6 :

blu3_kill3r v blady_rol = 0-2

crist3a16.07.2008 17:51

Et 6

dumy_wazzy v yamasha_tusca 0-2 :)))))

 

noname_fu16.07.2008 19:02

Etapa6: new1gogo v nnmfifa08 2-3

Etapa7: nnmfifa08 v quitarr-nu pot sa dau de el, poate in seara asta intra, eu sunt disponibil-

Etapa8: yo_jeleus v nnmfifa08 1-0

noname_fu16.07.2008 19:27

Etapa1: nnmfifa08 v nascut_stelist90 2-0 ( Restanta )

quitarr17.07.2008 03:15

et6 quitarr v badboy_steaua

et7 nnmfifa08 v quitarr

et8 quitarr v nascut_stelist90

 

doresc sa le aman .. sunt la mare am intrat special sa le aman :) vin maine

bubutza17.07.2008 08:17

Mda ... f multe meciuri nejucate.

 

s3rgyu_adriano_13 - trebuie sa vina in jur de 20 ...

 

s3rgyu_adriano_13 v quitarr

yo_jeleus v s3rgyu_adriano_13

s3rgyu_adriano_13 v dumy_wazzy

s3rgyu_adriano_13 v rusu_andrey2005

s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu

buli2buli v s3rgyu_adriano_13

s3rgyu_adriano_13 v yamasha_tusca

 

i0nutz83 - pleaca la mare ... vine in jur de 25

 

blu3_kill3r v i0nutz83

i0nutz83 v quitarr

yo_jeleus v i0nutz83

i0nutz83 v dumy_wazzy

 

quitarr - vine maine

 

nnmfifa08 v quitarr

quitarr v badboy_steaua

quitarr v nascut_stelist90

 

dumy_wazzy v badboy_steaua - badboy e plecat si el o saptamana...

 

In schimb niste meciuri care ar trebui anulate.

 

nascut_stelist90 v blady_rol

Enquist_ro v nascut_stelist90

nascut_stelist90 v new1gogo

new1gogo v blady_rol

 

Etape Noi , Clasament data viitoare... sunt prea multe meciuri nejucate.

Care mai aveti probleme pana saptamana viitoare cand e urmatorul termen anuntati sa va trec sa stiu si eu...

 

Nanu a fost exclus

bubutza17.07.2008 15:19

Etapa 5:s3gyu_adriano_13 v rusu_andrey2005 1-2 restanta

Etapa 9:buli2buli v rusu_andrey2005 3-1

Etapa 10:rusu_andrey2005 v Enquist_ro 1-0 muncit

Etapa 11:yamasha_tusca v rusu_andrey2005 1-2 penalti obtinut si transformat norocos

Etapa 12:rusu_andrey2005 v new1gogo 1-2

Etapa 13:

Etapa 14:rusu_andrey2005 v quitarr 3-1

ultrash17.07.2008 17:46

nascut_stelist90-blady_rol : l-am intrebat pe mess daca jucam si a iesit putea sa spuna macar ca are treaba

nascut_stelist90-enquist_ro nu dau de el,nu e online

nascut_stelist90-newgogo tot asa,nu`i pe mess

Blady17.07.2008 21:23

de new1gogo nu prea am dat... cand am dat de el nu a putut juca.. .si cu nascut stelist... nu ne-am sincronizat plus ca eu am avut niste treaba zilele astea.. cu inscrierea la facultate.. plus niste probleme care m-au facut sa pierd ziua de dimineata pana seara la 7-8 si el fix atunci vroia sa joc.. si nu aveam cum ca eram prea rupt... cer amanare/intelegere pana putem sa le jucam. ms

alin_jeleu18.07.2008 16:15

Etapa 2

Everton(yo_jeleus) v Roma(s3gyu_adriano_13) 1-2

Etapa 6

yo_jeleus v i0nutz83 a spus ca amana el

Etapa 9

Lazio(nascut_stelist90) v Everton(yo_jeleus) 0-7

Etapa 10

Everton(yo_jeleus) v Zaragoza(blady_rol) 0-0

Etapa 11

Blackburn(sory_2812) v Everton(yo_jeleus) 2-4

Etapa 12

Everton(yo_jeleus) v Midlesbrough(blu3_kill3r) 4-2

Etapa 13

Manchester City(Enquist_ro) v Everton(yo_jeleus) 0-1

Etapa 14

Everton(yo_jeleus) v Marseille(new1gogo) 0-0

B33KTA18.07.2008 18:30

Etapa a 9 a : buli2buli v rusu_andrey2005 3 - 1

Etapa a 10 a : buli2buli v yamasha_tusca 3 - 1

Etapa a 13 a : nnmfifa08 v buli2buli 1 - 2

Etapa a 14 a : buli2buli v nascut_stelist90 5 - 2

quitarr18.07.2008 20:06

et 7 nnmfifa08 v quitarr .. 2-5

dumy3l18.07.2008 20:18

cer si eu o amanare pe duminica daca se poate. is f ocupat si nu prea am timp sa joc. insa duminik si luni o sa incerc sa-mi joc toate etapele, bineintzeles daca dau de baietzi

s0r1n11119.07.2008 15:52

Etapa 10:

quitarr vs. sory_2812 2-2

Etapa 11:

sory_2812 vs. yo_jeleus 2-4

quitarr19.07.2008 17:01

et9 blady_rol v quitarr ....... 1-3

 

et10 quitarr v sory_2812 ...... 2-2

Enquist20.07.2008 14:34

Eu unul am niste probleme care ma impiedica sa fiu zilnic pe net DAR nu sunt permanente si urmaresc mereu siteul iar de marti as putea sa fiu mereu seara pe net dupa ora6 as ca imi rog viitorii adversari sa fie intelegatori si sa ma contacteze in acel interval.Merci si succes tuturor!

 

Blady20.07.2008 16:15

Etapa 11 :

blady_rol v dumy_wazzy = 4-0

 

Sa-l invete cineva sa piarda... si sa vb frumos... ca-i de la tara .. :console:

dumy3l20.07.2008 16:19

inceteaza te rog eu frumos! ;) m-ai enervat destul

quitarr20.07.2008 17:18

et. 12 quitarr v enquist_ro .. 4-3

romgeo20.07.2008 19:16

ETAPA 9 : blu3_kill3r v Enquist_ro 1-1

Sergyu1621.07.2008 07:55

Back...Da-i pe fifa de acu...

«12345618»