Etapa a 6a nanu_a2008 v buli2buli ... nu dau de el... eu aman daca nu se poate..prefer sa joc
Etapa a 7a buli2buli v s3gyu_adriano_13 .. astept sa intoarca din concediu
Etapa a 6a nanu_a2008 v buli2buli ... nu dau de el... eu aman daca nu se poate..prefer sa joc
Etapa a 7a buli2buli v s3gyu_adriano_13 .. astept sa intoarca din concediu
si eu am cu nanu si cu s3rgyu.... s3rgyu se intoarce pe 20 cred... e la tara si nanu habar n-am. Aman daca pot etapa cu nanu dar eu plec pe 28 si o sa -mi trebuiasca multe amanari atunci, dar daca pot aman!
etapa 6
s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu - astept sa se intoarca...asta daca nu e de facut altceva
etapa 7
meph_frumossu v rusu_andrey2005 5-3
etapa 8
meph_frumossu v buli2buli 4-1
Etapa 7:
sory_2812 vs. blu3_kill3r 3-0
Restanta-Etapa 4:
sory_2812 vs. nascut_stelist90 3-0
Am reusit sa jucam pana la urma.
Etapa 6 :
blu3_kill3r v blady_rol = 0-2
Et 6
dumy_wazzy v yamasha_tusca 0-2
)))
Etapa6: new1gogo v nnmfifa08 2-3
Etapa7: nnmfifa08 v quitarr-nu pot sa dau de el, poate in seara asta intra, eu sunt disponibil-
Etapa8: yo_jeleus v nnmfifa08 1-0
Etapa1: nnmfifa08 v nascut_stelist90 2-0 ( Restanta )
et6 quitarr v badboy_steaua
et7 nnmfifa08 v quitarr
et8 quitarr v nascut_stelist90
doresc sa le aman .. sunt la mare am intrat special sa le aman
vin maine
Mda ... f multe meciuri nejucate.
s3rgyu_adriano_13 - trebuie sa vina in jur de 20 ...
s3rgyu_adriano_13 v quitarr
yo_jeleus v s3rgyu_adriano_13
s3rgyu_adriano_13 v dumy_wazzy
s3rgyu_adriano_13 v rusu_andrey2005
s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu
buli2buli v s3rgyu_adriano_13
s3rgyu_adriano_13 v yamasha_tusca
i0nutz83 - pleaca la mare ... vine in jur de 25
blu3_kill3r v i0nutz83
i0nutz83 v quitarr
yo_jeleus v i0nutz83
i0nutz83 v dumy_wazzy
quitarr - vine maine
nnmfifa08 v quitarr
quitarr v badboy_steaua
quitarr v nascut_stelist90
dumy_wazzy v badboy_steaua - badboy e plecat si el o saptamana...
In schimb niste meciuri care ar trebui anulate.
nascut_stelist90 v blady_rol
Enquist_ro v nascut_stelist90
nascut_stelist90 v new1gogo
new1gogo v blady_rol
Etape Noi , Clasament data viitoare... sunt prea multe meciuri nejucate.
Care mai aveti probleme pana saptamana viitoare cand e urmatorul termen anuntati sa va trec sa stiu si eu...
Nanu a fost exclus
Etapa 5:s3gyu_adriano_13 v rusu_andrey2005 1-2 restanta
Etapa 9:buli2buli v rusu_andrey2005 3-1
Etapa 10:rusu_andrey2005 v Enquist_ro 1-0 muncit
Etapa 11:yamasha_tusca v rusu_andrey2005 1-2 penalti obtinut si transformat norocos
Etapa 12:rusu_andrey2005 v new1gogo 1-2
Etapa 13:
Etapa 14:rusu_andrey2005 v quitarr 3-1
nascut_stelist90-blady_rol : l-am intrebat pe mess daca jucam si a iesit putea sa spuna macar ca are treaba
nascut_stelist90-enquist_ro nu dau de el,nu e online
nascut_stelist90-newgogo tot asa,nu`i pe mess
de new1gogo nu prea am dat... cand am dat de el nu a putut juca.. .si cu nascut stelist... nu ne-am sincronizat plus ca eu am avut niste treaba zilele astea.. cu inscrierea la facultate.. plus niste probleme care m-au facut sa pierd ziua de dimineata pana seara la 7-8 si el fix atunci vroia sa joc.. si nu aveam cum ca eram prea rupt... cer amanare/intelegere pana putem sa le jucam. ms
Etapa 2
Everton(yo_jeleus) v Roma(s3gyu_adriano_13) 1-2
Etapa 6
yo_jeleus v i0nutz83 a spus ca amana el
Etapa 9
Lazio(nascut_stelist90) v Everton(yo_jeleus) 0-7
Etapa 10
Everton(yo_jeleus) v Zaragoza(blady_rol) 0-0
Etapa 11
Blackburn(sory_2812) v Everton(yo_jeleus) 2-4
Etapa 12
Everton(yo_jeleus) v Midlesbrough(blu3_kill3r) 4-2
Etapa 13
Manchester City(Enquist_ro) v Everton(yo_jeleus) 0-1
Etapa 14
Everton(yo_jeleus) v Marseille(new1gogo) 0-0
Etapa a 9 a : buli2buli v rusu_andrey2005 3 - 1
Etapa a 10 a : buli2buli v yamasha_tusca 3 - 1
Etapa a 13 a : nnmfifa08 v buli2buli 1 - 2
Etapa a 14 a : buli2buli v nascut_stelist90 5 - 2
et 7 nnmfifa08 v quitarr .. 2-5
cer si eu o amanare pe duminica daca se poate. is f ocupat si nu prea am timp sa joc. insa duminik si luni o sa incerc sa-mi joc toate etapele, bineintzeles daca dau de baietzi
Etapa 10:
quitarr vs. sory_2812 2-2
Etapa 11:
sory_2812 vs. yo_jeleus 2-4
et9 blady_rol v quitarr ....... 1-3
et10 quitarr v sory_2812 ...... 2-2
Eu unul am niste probleme care ma impiedica sa fiu zilnic pe net DAR nu sunt permanente si urmaresc mereu siteul iar de marti as putea sa fiu mereu seara pe net dupa ora6 as ca imi rog viitorii adversari sa fie intelegatori si sa ma contacteze in acel interval.Merci si succes tuturor!
Etapa 11 :
blady_rol v dumy_wazzy = 4-0
Sa-l invete cineva sa piarda... si sa vb frumos... ca-i de la tara .. ![]()
inceteaza te rog eu frumos!
m-ai enervat destul
et. 12 quitarr v enquist_ro .. 4-3
ETAPA 9 : blu3_kill3r v Enquist_ro 1-1
Back...Da-i pe fifa de acu...