FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«14567818»
crist3a22.07.2008 12:52

Etapa 14

yamasha_tusca v nnmfifa08 3-2 in min 75 cand la un fault eu NU am luat cartonas, el a iesit si a spus ca nu am puse pe on cartonasele. Bookings-urile la mine sunt pe on la fel ca si off-side-urile. Nu stiu de ce nu vrea sa inteleaga. Am postat situatia.

noname_fu22.07.2008 12:59

Iar ne distram :D .

 

Deci: Setarile oficiale ale campionatului de FIFA [...] Bookings: on

 

 

Eu nu prea am vazut in fifa08 2 faulturi la rand facute holding D + A (adica de la spate, tinand jucatorul si intrand prin alunecare) , in propria jumatate, cu 2 jucatori accidentati pe care a trebuit sa-i schimb, sa nu fie sanctionate cu galben cel putin. Asta pe langa restul de vreo 5-6 faulturi in 30 de min care la fel nu au fost sanctionate cu nimic. Esti cam nesimtit, dar las si acum de la mine ca vad ca organizatorii nu prea se tin de regulament si nu vreo o alta polemica, ai castigat , bravo! Marfa tactica oricum, ca Jiul cu rapid acum cativa ani, trecea mingea fara om... nasol ca aia jucau cu arbitri.

 

 

 

Cat despre faza cu Sergyu, eu am zis ca ramane 3-2 nu vad de ce se mai discuta problema. Ar trebui oricum sanctionata iesirea din joc voluntara, chiar daca este o faza suspecta.

crist3a22.07.2008 13:06

prietene nu au fost 5-6 faulturi !!! asta in primul rand! in al doilea rand nu am facut faulturile cu D + A... a fost doar A simplu si nu am vrut sa faultez ci doar sa iti iau mingea!!! apropo setarea Bookings este ON!!! REPET!!! ca vad ca nu intelegi!!!

noname_fu22.07.2008 13:28

Ai dreptate, au fost vreo 7-8. Ce te tot agiti asa boss? Ai castigat, fii fericit! Dar ai grija , in viitor, ca nu merge chiar asa pe fata.

marianb22.07.2008 14:01

ma castanelor iar faceti scandal dintr-un rahat

 

daca ai iesit intentionat din meci ai pierdut 0-3 si gata restul nu mai conteaza

noname_fu22.07.2008 14:18

Ah marfa, deci si s3rgiu cu y pierde cu 0-3 ?

Sergyu1622.07.2008 14:21

Ba baieti m-am saturat de atatia oameni , care se baga ca musca in lapte...Avem un supervizor care decide totul...De ce trebuie sa vina unul din A sa spuna deciziile ce trebuie luate...Daca supervizorul ar decide ca eu sa pierd cu 3-0 nu ar fi nicio problema , dar asa...Din cate am inteles el a luat deja o decizie...

noname_fu22.07.2008 14:25

Da mah, n-am nimic cu tine eu... S-a bagat si el in seama :). Lasati-ne voi cu divA a voastra , pe unde umbla valize, sa ne rezolvam treburile intre noi, oldstyle. Cred ca are interese marian asta , o avea vreo "Steluta" in B si trebuie sa o promoveze neaparat.

mihai141122.07.2008 14:49

daca a iesit intentionat castiga adversarul cu 3-0 (putea spune la sf ca a dat gol din careu),daca a dat din careu gol pierde cu 3-0,deci cea mai buna varianta e rejucarea sau depunctarea ambilor concurenti,o sa se intruneasca comisia cand vine ionut si luam o decizie :P

ronaldo_020122.07.2008 15:17

pai daca da gol din careu vb dupa meci se anuleaza golu da nu iesi din meci mah.....parerea mea sa se rejoace....

Sergyu1622.07.2008 15:19

Etapa 1 s3rgyu_adriano_13 - quitarr 2-1

DannY_122.07.2008 15:28

In cazuri ca acesta se poate iesi din meci,ca nu stii exact cat e scorul,nu stii pentru ce joci,daca unul crede a a fost centrata mingea in interiorul careului si celalalt spune ca nu?;)

Sergyu1622.07.2008 15:38

Exact ca Dany am gandit si eu...Intentia mea a fost sa clarificam situatia...In acel moment nu a zis nimic ca am iesit din joc , a fost de acord sa continuam...

ultrash22.07.2008 15:54

Le urez bafta tuturor,chiar si acelora care se supara in locul meu ca pierd cu 9-0 :)) asta e,nu`s un disperat dupa acest joc,am si alte lucruri de facut in viata decat sa joc intr`una FIFA08,eu jucam mai mult de placere,fara vreun scop anume.Oricum no matter,bafta tuturor in continuare.Eu ma retrag.

noname_fu22.07.2008 16:16

Uite din cauza certurilor se retrage ultrash. Comisia vad ca oricum a decis ca rezultatul sa ramana 3-1. Ca CAF-ul judecati! Pai normal ca n-am zis nimic , am inteles pe loc ca ai 12 ani si n-avea rost sa ma cert, dar la 1-0 pt tine normal ca m-am enervat stiind ca per total scorul era de fapt 2-2 nu 2-1 pt tine.

 

Sergyu1622.07.2008 16:25

Hai ca m-am saturat de certuri...Deci eu de acum nu mai raspund la nimic...Voi posta doar rezultatele mele...nici nu ma intereseaza ce se va decide...Din partea mea pot pierde cu 3-0...Imi voi juca meciurile si atat...

bubutza22.07.2008 16:29

pai asta e sarea si piperul :)) macar bine ca nu mai sunt eu in prim plan :))

 

sa vedem ce parere are si i0n ... insa eu ii dau dreptate lui sergiu.

mihai141122.07.2008 17:31

Ion trebuie sa convoace comisia si se voteaza ca de obicei ;))

s0r1n11122.07.2008 18:29
Le urez bafta tuturor,chiar si acelora care se supara in locul meu ca pierd cu 9-0 :)) asta e,nu`s un disperat dupa acest joc,am si alte lucruri de facut in viata decat sa joc intr`una FIFA08,eu jucam mai mult de placere,fara vreun scop anume.Oricum no matter,bafta tuturor in continuare.Eu ma retrag.

 

Bafta!Pacat ca te'ai retras,frumos era sa terminam toti acest sezon.

 

branica22.07.2008 18:45
Le urez bafta tuturor,chiar si acelora care se supara in locul meu ca pierd cu 9-0 :)) asta e,nu`s un disperat dupa acest joc,am si alte lucruri de facut in viata decat sa joc intr`una FIFA08,eu jucam mai mult de placere,fara vreun scop anume.Oricum no matter,bafta tuturor in continuare.Eu ma retrag.

 

 

Decizia de a intra sau nu ar fi trebuit sa o iei dinainte ... ca uite asa intra ca tine "n" oameni ... care nu sunt in stare sa duca la bun sfarsit ce au inceput .... in fine, este decizia ta .... si dak ai fi jucat de placere...nu cred eu ca te`ai fi retras....eu stiu ca atunci cand ti`o furi drastic, ambitia devine mai mare....dar aspectul asta nu il are toata lumea, dupa cum se vede ..... Succes in realizarea lucrurilor ce le ai de facut in viata ..... oricum, fifa 08 este un fel de "part-time" .... bft omule !

DannY_122.07.2008 20:37

Ultrash,ar trebui sa te gandesti mai bine cu privire la retragere;).

Blady23.07.2008 10:07

Etapa 8 :

new1gogo v blady_rol = 3-3

 

etapa 13 :

blady_rol v s3rgyu_adriano_13 = 3-0

s0r1n11123.07.2008 10:29

Etapa 9:

sory_2812 vs. new1gogo 2-0

 

Etapa 13:

sory_2812 vs. nanu_a2008 3-0 (MV)

Blady23.07.2008 12:26

Etapa 3 :

nascut_stelist90 v blady_rol = 0 - 3

 

Etapa 12 :

nanu_a2008 v blady_rol = 0 - 3

 

Ambele la masa verde .

 

Si daca nu ma insel mi-am cam terminat etapele... daca am scapat vreuna ... mea culpa :)) un clasament ceva ? :P

B33KTA23.07.2008 18:34

Clasament dupa 25 26 incolo sa mai se joace din etape... sa poata si Andrei sa faca un clasament.Bv Sergiu .

Se stie deja dar sa fie mentionat : cu ionut si bad boy amanare . cand revin .. jucam ;)

«14567818»