Iar ne distram
.
Deci: Setarile oficiale ale campionatului de FIFA [...] Bookings: on
Eu nu prea am vazut in fifa08 2 faulturi la rand facute holding D + A (adica de la spate, tinand jucatorul si intrand prin alunecare) , in propria jumatate, cu 2 jucatori accidentati pe care a trebuit sa-i schimb, sa nu fie sanctionate cu galben cel putin. Asta pe langa restul de vreo 5-6 faulturi in 30 de min care la fel nu au fost sanctionate cu nimic. Esti cam nesimtit, dar las si acum de la mine ca vad ca organizatorii nu prea se tin de regulament si nu vreo o alta polemica, ai castigat , bravo! Marfa tactica oricum, ca Jiul cu rapid acum cativa ani, trecea mingea fara om... nasol ca aia jucau cu arbitri.
Cat despre faza cu Sergyu, eu am zis ca ramane 3-2 nu vad de ce se mai discuta problema. Ar trebui oricum sanctionata iesirea din joc voluntara, chiar daca este o faza suspecta.