FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«15678918»
Sergyu1623.07.2008 19:04

Etapa 7 buli2buli v s3gyu_adriano_13 1-4 ...Un cartonas rosu primit de Cata si meciul a devenit mai usor pentru mine...

i0nutz8324.07.2008 08:14

In ce priveste meciul nnfifa - sergiu, e discutabila iesirea voita din joc a lui sergiu dupa o faza de genul ala. Postarea integrala a conversatiei de pe messenger, cu jignirile de rigoare, este absolut inutila. Am specificat la inceputul sezonului ca discutiile private in care va aduceti insulte nu ne intereseaza si nu trebuie postate pe forum. Conteaza astfel de log-uri doar daca in ele se aduc anumite dovezi, lamuritoare pentru solutionarea unor cazuri. In situatia de fata, meciul ar fi trebuit continuat, iar respectivul gol anulat, potrivit prevederilor regulamentului. Propun rejucare, pentru ca nu este normal ca meciurile sa fie intrerupte astfel.

Sergyu1624.07.2008 09:16

Meciul s-a continuat...in fine daca asa se decide eu voi rejuca meciul...Totusi as vrea sa stiu cand se va da o decizie finala...

ronaldo_020124.07.2008 09:26

parerea mea e ca e destul de clar deja...:)

i0nutz8324.07.2008 09:46

Decizia finala este in sarcina lui bubutza, el este supervizorul acestei serii. Eu doar mi-am dat cu parerea, a nu se intelege ca influentez in vreun fel solutionarea acestui caz ;)

bubutza24.07.2008 09:58

Etapa 11:nnmfifa08-s3rgyu_adriano_13 va trebui rejucat.

Sergyu1624.07.2008 10:26

Ok , il astept sa rejucam meciul...

noname_fu24.07.2008 20:06

s-au pus in miscare valizele e clar :rolleyes: . Sergyu, ne vedem pe teren! Fara brichete de data asta :).

Sergyu1624.07.2008 20:15

Chiar ma bucur ca se rejoaca meciul...Macar nu exista suspiciuni...Hai intra pe mess sa jucam...

noname_fu24.07.2008 20:31

dupa 1:20 daca mai esti treaz... sau sambata pana pe la 15-16

Sergyu1624.07.2008 20:33

Pfoai frate da ce faci pana la 1:20???Nush sa vedem daca rezist...Dai si tu buzz pe mess si vezi daca sunt...

dumy3l25.07.2008 19:26

nu dau de blu3_killer

BADboySteaua25.07.2008 21:05

Scuze de intarziere dar numa azi am ajuns acasa si nu am avut posibilitatea sa anunt acest lucru...incerc sa joc etapele amanate in urmatoarele zile

Enquist25.07.2008 22:31

Daca un anume adversar a fost pe net in repetate randuri insa nu mi-a raspun niciodata...sau mi-a raspuns o data ca nu avea chef...si pana la ora meciului continua asa, cum procedez:solicit 3-0 sau stau pana ii vine lui cheful macar sa raspunda?

BADboySteaua26.07.2008 09:25

Etapa 11

 

badboy_steaua v meph_frumossu 0-3

meph_frumossu26.07.2008 09:52

Etapa 9 :

 

yamasha_tusca v meph_frumossu 5-5

 

Etapa 10 :

 

meph_frumossu v i0nutz83 2-1

 

Etapa 11 :

 

badboy_steaua v meph_frumossu 0-3

 

Etapa 12 :

 

meph_frumossu v nnmfifa08 6-3

 

Etapa 13 :

 

nascut_stelist90 v meph_frumossu 0-5

 

Etapa 14 :

 

meph_frumossu v blady_rol 2-2

 

Etapa 6 :(restanta)

 

s3gyu_adriano_13 v meph_frumossu 1-5

i0nutz8326.07.2008 09:53

Gata am rezolvat. Am net, incep sa joc din meciuri. Nu stiu ce prind azi, ca ma duc la meci iar maine dimineata am taiat-o la munte.

bubutza26.07.2008 10:28

cand ziceai ca vii de la munte?

BADboySteaua26.07.2008 12:09

Etapa 13

 

badboy_steaua v yamasha_tusca 1-3 a tras de timp baiatu de numa numa.....si pe mess nici nu a raspuns dupa meci sa dea explicatii asta e om de nota 0 barat

 

Etapa 10

 

s3rgyu_adriano_13 v badboy_steaua 4-1 ms la fel

Sergyu1626.07.2008 12:19

REJUCARE Etapa 11 nnmfifa08 v s3rgyu_adriano_13 0-2

crist3a26.07.2008 12:25

Etapa 13

badboy_steaua v yamasha_tusca 1-3 nu am tras de timp deloc si am plecat sa mananc dupa ce am jucat...nu te mai da victima! bafta!... si faaza cu 0 barat suna a jignire! bafta badboy!

i0nutz8326.07.2008 12:33

@bubutza: cred ca miercuri...

Sergyu1626.07.2008 13:25

Etapa 10 s3rgyu_adriano_13 v badboy_steaua 4-1Bft badboy

Enquist26.07.2008 22:03

Am tot incercat sa joc meciul cu gogo...de altfel singurul meci ramas...dak nu da niciun semn pe site pana maine seara la 8 solicit 3-0 iar dak da solicit o amanare fiindca ar fi penal sa pierd eu cu 3-0...ideea e ca eu duminica...adica azi...muncesc toata ziua

Enquist26.07.2008 22:08

restanta

 

etapa 6

Enquist_ro v nascut_stelist90 3-0 MV...omu' a zis ca el s-a lasat de fifa

 

etapa 9

blu3_kill3r v Enquist_ro 1-1

 

Etapa 10

rusu_andrey2005 v Enquist_ro 1-0

 

etapa 11

Enquist_ro v new1gogo ....

 

etapa 12

quitarr v Enquist_ro 4-3

 

etapa 13

Enquist_ro v yo_jeleus 0-1

 

etpaa 14

dumy_wazzy v Enquist_ro 2-4

 

 

 

«15678918»