FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1234518»
romgeo13.07.2008 09:28

cer amanare in etapa 2 blu3_kill3r vs i0nutz83 daca nu apucam sa jucam

 

noname_fu13.07.2008 11:15

si o parere din partea cuiva care are ceva in cap ?

Blady13.07.2008 12:23

Etapa 4 :

rusu_andrey2005 v blady_rol = 1-4

cam mare scorul dar victorie meritata zic eu :thumbsup:

quitarr13.07.2008 15:39

et1 s3gyu_adriano_13 v quitarr ... cand ii dau add zice ca "is not a valid Yahoo Messenger ID"

et2 quitarr v meph_frumossu .....1-0

et3 buli2buli v quitarr .........5-4

et4 quitarr v yamasha_tusca .....3-0

et5 i0nutz83 v quitarr ..... a spus ca amana el daca nu apucam sa jucam

bubutza13.07.2008 15:43

vezi ca e s3rgyu_adriano_13 si e plecat oricum.

 

cer 3-0 cu nanu pt neseriozitate.daca era baiat de treaba amanam in contul meu.se pare ca nu e , deci cer 3-0 .

s0r1n11113.07.2008 16:14

Aman etapa cu nascut_stelist90. Nu am putut juca cu el,desi am incercat de mai multe ori.Am putut sa ne conectam,dar cand sa intre in meci se deconecta.

 

Blady13.07.2008 16:54

Si eu aman cu nascut_stelist90.

meph_frumossu13.07.2008 17:31

Cer 3-0 cu nanu prin simplu motiv de neseriozitate .....nu a avut timp sa dea un buzz...o saptamana ...eu i am lasat msg si nu am primit nici un semn...nu aman va pup

dumy3l13.07.2008 17:33

pare rau pt nanu. 3-0 :|

bubutza13.07.2008 17:56

Etape amanate:

nanu_a2008 v yo_jeleus *

s3rgyu_adriano_13 v quitarr *

nnmfifa08 v nascut_stelist90 *

blu3_kill3r v i0nutz83 *

yo_jeleus v s3rgyu_adriano_13 *

s3rgyu_adriano_13 v dumy_wazzy *

nascut_stelist90 v blady_rol *

sory_2812 v nascut_stelist90 *

nanu_a2008 v s3rgyu_adriano_13 *

s3rgyu_adriano_13 v rusu_andrey2005 *

i0nutz83 v quitarr *

 

Etape omologate la masa verde:

dumy_wazzy v nanu_a2008 3-0 MV

anu_a2008 v rusu_andrey2005 0-3 MV

meph_frumossu v nanu_a2008 3-0 MV

 

Lui nanu ii mai dam termen pana miercuri.In caz ca va avea un meci nejucat sau anulat,se va aplica Articolul 7.c din Regulament.

 

Etape noi + Clasament actualizat !

 

FCS_Clasament.JPG

quitarr13.07.2008 18:05
vezi ca e s3rgyu_adriano_13 si e plecat oricum.

vezi ca ii lipseste o litera acolo unde este trecut la program .. ca de acolo l-am luat prima oara

ultrash13.07.2008 18:12

am jucat doar 2 etape din primele 5,la restu` am incercat cu baietii s-a conectat ne-am luat echipele dar da lost cand sa intre in meci :| in caz ca situatia continua o sa ma retrag,nu are rost sa le dau prgramul peste cap celorlalti

cu scuzele de rigoare

bubutza13.07.2008 18:20
vezi ca ii lipseste o litera acolo unde este trecut la program .. ca de acolo l-am luat prima oara

greseala mea... am de fapt e partial a mea :D

 

Ultras ... ati incercat sa dati ambii host? e posibil sa aveti versiuni diferite de fifa si sa fie de la asta... sau n-am idee... cert e ca mi s-a intamplat si mie odata... dar apoi a mers... sau stati un pic.

 

ultrash13.07.2008 18:48

@bubutza

faza e ca primele 2 etape si testarea mi`a mers ok,acum incerc cu baietii,dau si eu host,dau si ei,se conecteaza,ne luam echipele si da lost cnd sa intre in meci :firewallu`i dat jos,am dezactivat si antivirusu`,habar n`am ce are,o sa il reinstalez sa vad poate merge

bubutza13.07.2008 19:00

sincer imi pare rau... sper sa rezolvi cat de curand...

cred totusi ca se va rezolva

s0r1n11113.07.2008 19:05

Nu pot vedea clasamentul,imi spune ca nu's autentificat.Ma ajuta cineva ? :)

Enquist13.07.2008 19:07

si eu am aceeasi problema legata de clasament

bubutza13.07.2008 19:35

ciudat... eu il vad :P

sa fie numai la userii noi?

oricum vedeti prin setari in panoul de control.

 

Panoul Meu -> Optiuni -> Setari Forum -> Doriti sa vizualizati imaginile din mesaje, cum ar fi pictogramele sau imaginile incarcate? ... cred ca asta ar fi...

sau daca va cere sa va logati... logati-va din nou... vedeti voi... daca nu ... intrebati un administrator.

BADboySteaua13.07.2008 21:40

Etapa 7

 

badboy_steaua v yo_jeleus 1-1

alin_jeleu13.07.2008 21:43

Etapa 6

yo_jeleus v i0nutz83 nu am dat de Ion, cred ca amana el

Etapa 7

Bolton(badboy_steaua) v Everton(yo_jeleus) 1-1

Etapa 8

Everton(yo_jeleus) v Espanyol(nnmfifa08) 1-0

 

BADboySteaua14.07.2008 10:44

Va rog sa imi amanati urmatoarele etape chiar si din cupa ca maine plec o saptamana ms

 

Incerc sa joc macar etapele azi....

bubutza14.07.2008 11:52

Etapa 6:

rusu_andrey2005 v sory_2812 0-1

Etapa 7

meph_frumossu v rusu_andrey2005 5-3 si o duc din ce in ce mai bine ... oricum a jucat excelent ... chiar daca eu nu am excelat.

Etapa 8

rusu_andrey2005 v blu3_kill3r 3-1

s0r1n11114.07.2008 12:24

Etapa 6:

rusu_andrey2005 vs. sory_2812 0-1

 

Gol in min.90.Cred ca un rezultat de egalitate era mai corect.

 

Etapa 8:

Enquist_ro vs. sory_2812 1-0

 

Adversar foarte bun.Victorie meritata pentru el.

Enquist15.07.2008 08:20

nascut_stelist90 .... cand am incercat sa jucam nu puteam fiindca la intrarea in joc cadea conexiunea...in speranta ca s-au remediat problemele o sa incerc sa dau iar de el sa ne jucam meciul...dar dak nu s-au remediat cum procedam?

Enquist16.07.2008 07:08

etapa 6

Enquist_ro v nascut_stelist90

 

etapa 7

blady_rol v Enquist_ro 3-4

 

etapa 8

Enquist_ro v sory_2812 1-0

 

 

Pe nascut_stelist90 l-am tot asteptat ..eu am inceput munca deci azi sunt pana la ora 16 pe net...sper sa nu apara la ora 6 ca vrea sa joace,,,si oricum cu el nu putem juca ...am explicat mai sus de ce

«1234518»