etapa 32
nanu_a2008 - Enquist_ro 0-3 MV
etapa 33
Enquist_ro - s3rgyu_adriano_13 v 1-2
etapa 34
meph_frumossu - Enquist_ro 3-1 ![]()
![]()
etapa 32
nanu_a2008 - Enquist_ro 0-3 MV
etapa 33
Enquist_ro - s3rgyu_adriano_13 v 1-2
etapa 34
meph_frumossu - Enquist_ro 3-1 ![]()
![]()
Etapa 29
i0nutz83 v yamasha_tusca 1-4
Etapa 34
yamasha_tusca v sory_2812 4-0
Restanta Etapa 19
buli2buli v new1gogo 2 - 1
Restanta Etapa 28
buli2buli v i0nutz83 2 - 2 .
Va spun dupa acuma felicitari celor care au promovat , bafta la baraj ,pt mine inca un sezon in B .Numai bine si sper sa fiu in lotul de Liga a II a cand incepe 09.
32:i0nutz83 v nnmfifa08 3-6
Pacat..am inceput bine...am incheiat prost ![]()
![]()
Astept 09..Poate se scoate cu+w..La apararea mea lenta cu+w e cea mai buna solutie..Sa tineti minte sa folositi..
33:yo_jeleus v rusu_andrey2005 0-1 si sunt in A
tre sa beau ![]()
Eu mai am cu blady_rol, nu stiu daca apuc sa joc ca plec din oras. Vin duminica seara cred. Daca nu jucam, @bubutza pune-i 3-0.
Etapa 32 :
buli2buli v blady_rol = 2-4
Etapa 33 :
blady_rol v yamasha_tusca = 3-2
34:s3rgyu_adriano_13 v new1gogo 7-1 in min 60 si a iesit...a recunoscut omu...La 7-1 cik am noroc ![]()
Andr3Y G0g0 (29.08.2008 14:08:40): hai ca iti ajun
Andr3Y G0g0 (29.08.2008 14:08:40): g
Andr3Y G0g0 (29.08.2008 14:08:42): ca ai la bulan
Andr3Y G0g0 (29.08.2008 14:08:44): de nu mai vezi..
Andr3Y G0g0 (29.08.2008 14:08:47): u ce mananci ziua?
Asta ca sa arat ca a recunoscut...Lasam supervizorul sa-si faca treaba
Nu esti multumit cu 7-1, o sa-ti fie acordata victoria cu 3-0 la masa verde ![]()
Etapa 33:
sory_2812 vs. buli2buli 4-2
Nu esti multumit cu 7-1, o sa-ti fie acordata victoria cu 3-0 la masa verde![]()
Vreau sa-l salvez pe ionutz.
..Adica sa fie depunctat gogo ![]()
Si ma supara ca a iesit. Vroiam scorul campionatului...Faceam 10-12 la 1 ca popa :biggrin:
bravo blady rol ![]()
Doamne cat sufera unii dupa jocu asta !! .. vaisamar !!
Nu stiu cat sufar eu , dar cred ca tu suferi mai mult ca oricine..>Daca te bucurai de fifa , nu ieseai din joc la 7-1...jucai in continuare pana in minutul 90...Dar asa e :sufar mult de tot... ![]()
asta e sarea si piperul ![]()
sergiule, bafta la baraj.
yamasha , inca un sezon in B din pacate pt tine.
asta e sarea si piperul
sergiule, bafta la baraj.
yamasha , inca un sezon in B din pacate pt tine.
ca sa promovez eu trebuie sa se inventeze un premiu fair-play sa primesc un loc ca si Manchester city:)))....eu sunt facut pentru B....cred ca si daca m-as clasa pentru un loc de A, as primi o depunctare pentru un scandal de coruptie sau mi s-ar taia netul si as fi obligat sa renuntz:))
Sper sa promovez si eu...Oricum cei din A sunt in urma ,abia pe la etapa 25 , deci imi e frica sa nu ies din mana :biggrin: ...sper sa neinalnim in A bubutza ![]()
Art. 12 Cheat-uri, bug-uri, interdictii
a) Este interzisa iesirea voita din joc prin apasarea tastelor ALT+TAB, tastei de windows sau orice alta actiune care intrerupe voit meciul.
ATENTIE: Iesirea voita din joc se sanctioneaza cu penalizare de 5 puncte, in cazul in care se aduc dovezile necesare.
34:s3rgyu_adriano_13 v new1gogo 7-1 si o penalizare de 5 puncte lui gogo.
sergiule si eu sper sa ne vedem in A. daca 'legenda' nu bate in ultimele 2 meciuri cred ca prinzi locul 4.
cat despre iesitul din forma... trecem la 09 de sezonul viitor?
marsh ma.. am crezut ca s-or mai schimbat treburile !! dar tot pe interes ... Cand vad copii ratoni ca tine ce fifa sa mai joc mah?? cand jucam eu fifa aici tu nici nu stiai ce-i ala mouse !!
Parca ai avea 70 de ani asa vorbesti...Cine e ala stresat de fifa?? ![]()
va rog incetati. Jigniti-va in alta parte.
Inca nu l-am jignit , cum a facut el...Oricum de dragul acestui forum , incetez...