FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«115161718»
Enquist28.08.2008 14:26

 

etapa 32

nanu_a2008 - Enquist_ro 0-3 MV

 

etapa 33

Enquist_ro - s3rgyu_adriano_13 v 1-2

 

etapa 34

meph_frumossu - Enquist_ro 3-1 :bananadance::wall:

bubutza28.08.2008 14:38

Etapa 32:rusu_andrey2005 v badboy_steaua 2-1

Etapa 34:rusu_andrey2005 v nnmfifa08 4-3

 

FCS_Clasament.JPG

 

Nu mai dati edit la posturile anterioare !

 

Meciuri ramase (3):

30:quitarr v new1gogo

32:dumy_wazzy v new1gogo

34:i0nutz83 v blady_rol

 

 

Termen limita : duminica 31 august 2008 ora 19:00

crist3a28.08.2008 16:38

Etapa 29

i0nutz83 v yamasha_tusca 1-4

Etapa 34

yamasha_tusca v sory_2812 4-0

 

B33KTA28.08.2008 18:33

Restanta Etapa 19

buli2buli v new1gogo 2 - 1

Restanta Etapa 28

buli2buli v i0nutz83 2 - 2 .

Va spun dupa acuma felicitari celor care au promovat , bafta la baraj ,pt mine inca un sezon in B .Numai bine si sper sa fiu in lotul de Liga a II a cand incepe 09.

noname_fu28.08.2008 18:56

32:i0nutz83 v nnmfifa08 3-6

Enquist28.08.2008 20:35

Pacat..am inceput bine...am incheiat prost :drunk::wall:

s0r1n11128.08.2008 22:29

Astept 09..Poate se scoate cu+w..La apararea mea lenta cu+w e cea mai buna solutie..Sa tineti minte sa folositi..

bubutza29.08.2008 09:03

33:yo_jeleus v rusu_andrey2005 0-1 si sunt in A

 

tre sa beau :))

i0nutz8329.08.2008 09:10

Eu mai am cu blady_rol, nu stiu daca apuc sa joc ca plec din oras. Vin duminica seara cred. Daca nu jucam, @bubutza pune-i 3-0.

Blady29.08.2008 10:02

Etapa 32 :

buli2buli v blady_rol = 2-4

 

Etapa 33 :

blady_rol v yamasha_tusca = 3-2

Sergyu1629.08.2008 10:56

34:s3rgyu_adriano_13 v new1gogo 7-1 in min 60 si a iesit...a recunoscut omu...La 7-1 cik am noroc :rolleyes:

 

Andr3Y G0g0 (29.08.2008 14:08:40): hai ca iti ajun

Andr3Y G0g0 (29.08.2008 14:08:40): g

Andr3Y G0g0 (29.08.2008 14:08:42): ca ai la bulan

Andr3Y G0g0 (29.08.2008 14:08:44): de nu mai vezi..

Andr3Y G0g0 (29.08.2008 14:08:47): u ce mananci ziua?

 

Asta ca sa arat ca a recunoscut...Lasam supervizorul sa-si faca treaba

DannY_129.08.2008 12:06

Nu esti multumit cu 7-1, o sa-ti fie acordata victoria cu 3-0 la masa verde :))

s0r1n11129.08.2008 13:14

Etapa 33:

sory_2812 vs. buli2buli 4-2

Sergyu1629.08.2008 13:25
Nu esti multumit cu 7-1, o sa-ti fie acordata victoria cu 3-0 la masa verde :))

 

Vreau sa-l salvez pe ionutz. :innocent: ..Adica sa fie depunctat gogo :whistle:

Si ma supara ca a iesit. Vroiam scorul campionatului...Faceam 10-12 la 1 ca popa :biggrin:

blindica29.08.2008 13:26

bravo blady rol fular-campionii

new1gogo29.08.2008 13:53

Doamne cat sufera unii dupa jocu asta !! .. vaisamar !!

Sergyu1629.08.2008 14:25

Nu stiu cat sufar eu , dar cred ca tu suferi mai mult ca oricine..>Daca te bucurai de fifa , nu ieseai din joc la 7-1...jucai in continuare pana in minutul 90...Dar asa e :sufar mult de tot... :rolleyes:

bubutza29.08.2008 15:19

asta e sarea si piperul :))

 

sergiule, bafta la baraj.

yamasha , inca un sezon in B din pacate pt tine.

crist3a29.08.2008 15:36
asta e sarea si piperul :))

 

sergiule, bafta la baraj.

yamasha , inca un sezon in B din pacate pt tine.

 

ca sa promovez eu trebuie sa se inventeze un premiu fair-play sa primesc un loc ca si Manchester city:)))....eu sunt facut pentru B....cred ca si daca m-as clasa pentru un loc de A, as primi o depunctare pentru un scandal de coruptie sau mi s-ar taia netul si as fi obligat sa renuntz:))

Sergyu1629.08.2008 15:49

Sper sa promovez si eu...Oricum cei din A sunt in urma ,abia pe la etapa 25 , deci imi e frica sa nu ies din mana :biggrin: ...sper sa neinalnim in A bubutza :beer2:

bubutza29.08.2008 16:33

Art. 12 Cheat-uri, bug-uri, interdictii

 

a) Este interzisa iesirea voita din joc prin apasarea tastelor ALT+TAB, tastei de windows sau orice alta actiune care intrerupe voit meciul.

ATENTIE: Iesirea voita din joc se sanctioneaza cu penalizare de 5 puncte, in cazul in care se aduc dovezile necesare.

 

34:s3rgyu_adriano_13 v new1gogo 7-1 si o penalizare de 5 puncte lui gogo.

 

sergiule si eu sper sa ne vedem in A. daca 'legenda' nu bate in ultimele 2 meciuri cred ca prinzi locul 4.

 

cat despre iesitul din forma... trecem la 09 de sezonul viitor?

new1gogo29.08.2008 17:43

marsh ma.. am crezut ca s-or mai schimbat treburile !! dar tot pe interes ... Cand vad copii ratoni ca tine ce fifa sa mai joc mah?? cand jucam eu fifa aici tu nici nu stiai ce-i ala mouse !!

Sergyu1629.08.2008 20:49

Parca ai avea 70 de ani asa vorbesti...Cine e ala stresat de fifa?? :whistle:

bubutza30.08.2008 07:21

va rog incetati. Jigniti-va in alta parte.

Sergyu1630.08.2008 10:35

Inca nu l-am jignit , cum a facut el...Oricum de dragul acestui forum , incetez...

«115161718»