Eu nu cred cã s-ar schimba cu ceva dacã ar veni la Steaua un alt finanțator "mai bun". Am citit pe un blog cã Becali se laudã "cã nu-i doar bogat si cu tupeu". Oare ce-o mai avea Gigi în afarã de tupeu și de bogãție? Blogul pe care am citit:
Asa cum am vazut, cineva mai devreme dadea un exemplu cu cat de mult a investit Becali si cat a investit Pascani de la CFR!!!! Deci cu siguranta pot veni finantatori care intradevar vor sa se implice prin aducerea de jucatori de valoare si asa mai departe... Si sa fim cinstiti, Gigi are gura prea bogata si a nenorocit imaginea Stelei .... nu se poate.. si-a batut joc destul... sa plece..
Imi pare rau pentru ca observ atitudinea unor suporteri care o tin intr-o gluma permanenta... poate de aceea nu o sa reusim sa facem ceva sa scapam de el... pentru ca nu suntem uniti sau tratam problema ca pe o gluma... pacat..![]()
