FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Il vrei pe Gigi la Steaua?

«1151617181922»
MoWeed08.07.2009 12:05
Astea sunt motivele voastre, ca l-a dat afara pe Neaga si l-a adus pe Oli. Tu nici macar nu-ti dai seama ca la toate echipele se schimba jucatori, daca nu iti convin mutarile lui nu inseamna ca el greseste si tu ai dreptate, ca fiecare are parerea lui. dc erai tu conducator la Steaua si faceai nush ce transferuri s-ar fi gasit destui care sa te injure. 

Dar cand l-a vandut pe Thereau ca era adus de MM? Cand l-a batjocorit pe Rada pentru ca era adus de Hagi? Cand l-a vandut pe Elton pentru ca se plangeau "vedetele" ca nu-i mai aclama lumea pe ei?

 

Normal, asta e bine pentru ca a facut-o sefu Becali, cel mai mare specialist in materie de fotbal din istoria omenirii...

 

 

Ce sa faci, dc voi sunteti influentati de TV prea mult, in loc sa vedeti ca ceea ce face Becali la TV nu influenteaza activitatea echipei, dc el apare in scandaluri e treaba lui, atata timp cat se ocupa de echipa si baga bani mai multi deat oricine din Liga I, dar voi nu vedeti decat partile rele. 

Deci voi becalistii sunteti mai prosti ca noaptea ma jur. De cate ori a iesit insusi stapanul vostru la televizor sa declare ca el nu mai baga bani?

Eu vad CFR, Vaslui, AEK Timisoara, Unirea Urziceni cum iau jucatori adevarati. Noi luam pe principiul "liber de contract si cu salariul mic". Asta denota ca el baga bani putini comparativ cu contracandidatii nostri

 

Iar acum se cearta cu Adi Ilie dar oamenii se cearta tot timpul, nu inseamna ca daca Adi Ilie e stelist trebuie sa-l pupe in fund. daca e nevoie sa apere interesele Stelei in privinta transferurilor e foarte bine. 

 

Ar fi o idee sa nu mai pui botul la tot ceea ce se zice in "cutiuta magica" numita televizor si sa te mai apuci sa gandesti si tu cu mintea ta. Pai Tiago ar fi venit inapoi in Ghencea sa-l umileasca jegul de Becali si pe un salariu mai mic? Tu chiar crezi ca suntem tampiti sa credem asa ceva?

 

 

dangeor08.07.2009 12:14
Astea sunt motivele voastre, ca l-a dat afara pe Neaga si l-a adus pe Oli. Tu nici macar nu-ti dai seama ca la toate echipele se schimba jucatori, daca nu iti convin mutarile lui nu inseamna ca el greseste si tu ai dreptate, ca fiecare are parerea lui. dc erai tu conducator la Steaua si faceai nush ce transferuri s-ar fi gasit destui care sa te injure.

 

 

Ce sa faci, dc voi sunteti influentati de TV prea mult, in loc sa vedeti ca ceea ce face Becali la TV nu influenteaza activitatea echipei, dc el apare in scandaluri e treaba lui, atata timp cat se ocupa de echipa si baga bani mai multi deat oricine din Liga I, dar voi nu vedeti decat partile rele.

 

Iar acum se cearta cu Adi Ilie dar oamenii se cearta tot timpul, nu inseamna ca daca Adi Ilie e stelist trebuie sa-l pupe in fund. daca e nevoie sa apere interesele Stelei in privinta transferurilor e foarte bine.

 

daca o sa cautati cu lumanarea o sa gasiti motive pentru orice. dar prea putine dintre acestea tin.

 

Amice, esti becalist cu acte-n regula, cred!

mircea_1008.07.2009 12:22

@masterboy, esti irecuperabil...

 

cum mama draq sa bage ciobanu bani la Steaua...ce-i mai multi bani din Liga 1...pfff...ce bani a bagat mah sezonu asta? i-a adus pe Grzelak si pe Bibiskov (unu imprumut si unu liber de contract) , s-a zgarciat mai ceva decat Copos sa-i ia pe bozovici si Tiago...si asta doar din cele aparute in presa...sunt sigur ca mai sunt si alte transferuri ratate din cauza zgarceniei babuinului...

masterboy08.07.2009 15:04
Dar cand l-a vandut pe Thereau ca era adus de MM? Cand l-a batjocorit pe Rada pentru ca era adus de Hagi? Cand l-a vandut pe Elton pentru ca se plangeau "vedetele" ca nu-i mai aclama lumea pe ei?

 

Normal, asta e bine pentru ca a facut-o sefu Becali, cel mai mare specialist in materie de fotbal din istoria omenirii...

 

 

 

Deci voi becalistii sunteti mai prosti ca noaptea ma jur. De cate ori a iesit insusi stapanul vostru la televizor sa declare ca el nu mai baga bani?

Eu vad CFR, Vaslui, AEK Timisoara, Unirea Urziceni cum iau jucatori adevarati. Noi luam pe principiul "liber de contract si cu salariul mic". Asta denota ca el baga bani putini comparativ cu contracandidatii nostri

 

 

 

Ar fi o idee sa nu mai pui botul la tot ceea ce se zice in "cutiuta magica" numita televizor si sa te mai apuci sa gandesti si tu cu mintea ta. Pai Tiago ar fi venit inapoi in Ghencea sa-l umileasca jegul de Becali si pe un salariu mai mic? Tu chiar crezi ca suntem tampiti sa credem asa ceva?

 

pe ce planeta traiesti? Dayro Moreno a fost cel mai scump transfer din Liga I si tu spui ca Becali n-a bagat bani, e bine nu mai baga acum dar tot mai transfera comparativ cu ceilalti, si e foarte bine ca nu aduce pe bani multi, decat sa intre in faliment. dar tu nu pricepi iti inchipui ca bugetul se scoate asa din cur dar cd o sa treci si tu de 12-13 ani o sa iti mai vina mintea la cap. Eu zic sa nu te mai uiti tu la cutiuta magica numita televizor pentru ca ti-a spalat creierii, si nush cine te-a facut pe tine asa mare expert in transferuri de-l plangi pe Thereau.

 

 

 

Parerea mea e ca ar trebui mentinut pe prima pagina a site-ului articolul cu motivele pentru care se doreste indepartarea lui Gigi sau sa fie facuta o sectiune speciala pe forum.

In fiecare zi apare cate unul nou caruia trebuie sa-i fie explicat separat de ce face Gigi rau clubului, ies certuri, jigniri, ban-uri.

Astfel, avand acea sectiune, s-ar mai documenta si nu ar mai acuza in nestire.

 

Nu sunteti in stare sa motivati voi, va treziti cu explicatii cum a dat Adrian ala mai sus, ca Becali e infractor jeg sau mai stiu eu cum. Nu sunteti in stare sa aduceti nici un argument si nici sa pricepeti vreunul.

Adrian08.07.2009 15:09

Pe Dayro a dat 2 mil de DOLARI pentru 80% din drepturile federative. Alea 2 mil $ sunt pe undeva pe la 1,5 mil euro.

 

Se compara oare cu Parreira, jucator pe care cefereul a dat 2,5 mil de euro?

 

Prietene, iti dovedesti din nou prostia si becalismul extremist. Steaua a castigat din transferurile facute in afara si participarile in CL mai mult ca orice alta echipa in ultimii ani. Ar trebui sa aibe fara probleme cel mai mare buget. Dar nu il are. In loc sa cumpere jucatori valorosi, cumpara jucatori liberi de contract. De ce?

 

Oare pentru ca becalii baga in buzunar tot ce vine la Steaua?

 

Pentru cei care nu stiu, cel mai scump transfer al Stelei in era becalii ca costat 1,5 mil euro. Aici ii putem pune pe Szekely si Tatarusanu. Atat!

 

 

Nu sunteti in stare sa motivati voi, va treziti cu explicatii cum a dat Adrian ala mai sus, ca Becali e infractor jeg sau mai stiu eu cum. Nu sunteti in stare sa aduceti nici un argument si nici sa pricepeti vreunul.

 

Eu cred despre masterbator asta ca e orb si ca posteaza folosind o tastatura braille dar fara sa stie ce scrie pe aici. Daca a ajuns sa spuna ca nu a adus nimeni nici un argument care sa sustina afirmatia ca becalii face rau Stelei, e grav! E foarte grav.

Probabil ca omul trebuie trimis la un spital sa se verifice la cap. E foarte indragostit de becalii. Poate e gay!

 

p.s.

becalii chiar e un jeg si un infractor. Aia care l-au bagat la puscarie au zis asta, nu eu.

masterboy08.07.2009 15:15
masterbator iti demonstrezi din nou prostia becaliana.

 

 

 

Se schimba ba! Da. Dar nu sunt dati afara jucatori buni ca sa faca loc unor jucatori despre care zic verii ca vor fi buni.

Se fac transferuri dar in locul celor dati sunt adusi jucatori cel putin la fel de buni.

 

Pe Neaga l-a dat afara in vremea lui Zenga si i-a adus pe Litu si Simion, doi jucatori care impreuna nu au facut nici macar 10% cat Neaga. Pe Thereau l-a vandut la prima oferta si ce a adus in schimb? Pe Zaharia! Pe care l-a mai si dat afara dupa 3 luni ca sa faca loc la dracu mai stie cine.

 

E impresionant cum toti becalistii se trezesc sa pupe in fund oierul sef. Impresionant!

 

Ce tot o tragi cu Neaga cand Becali l-a tinut atata timp dar n-a dat randament deloc, ba la un moment dat l-a adus de la echipa a doua special pt un antrenor (nu-mi amintesc cine era in momentul repectiv). dar ce poti tu sa-ti amintesti cd tu tii cu Steaua de vrun an doi, suporter de moment si te-apuci sa jignesti oamenii pe forum.

 

Pe Dayro a dat 2 mil de DOLARI pentru 80% din drepturile federative. Alea 2 mil $ sunt pe undeva pe la 1,5 mil euro.

 

Se compara oare cu Parreira, jucator pe care cefereul a dat 2,5 mil de euro?

 

Prietene, iti dovedesti din nou prostia si becalismul extremist. Steaua a castigat din transferurile facute in afara si participarile in CL mai mult ca orice alta echipa in ultimii ani. Ar trebui sa aibe fara probleme cel mai mare buget. Dar nu il are. In loc sa cumpere jucatori valorosi, cumpara jucatori liberi de contract. De ce?

 

Oare pentru ca becalii baga in buzunar tot ce vine la Steaua?

 

Pentru cei care nu stiu, cel mai scump transfer al Stelei in era becalii ca costat 1,5 mil euro. Aici ii putem pune pe Szekely si Tatarusanu. Atat!

 

 

 

 

Eu cred despre masterbator asta ca e orb si ca posteaza folosind o tastatura braille dar fara sa stie ce scrie pe aici. Daca a ajuns sa spuna ca nu a adus nimeni nici un argument care sa sustina afirmatia ca becalii face rau Stelei, e grav! E foarte grav.

Probabil ca omul trebuie trimis la un spital sa se verifice la cap. E foarte indragostit de becalii. Poate e gay!

 

p.s.

becalii chiar e un jeg si un infractor. Aia care l-au bagat la puscarie au zis asta, nu eu.

 

Dute si tine cu Unirea Urziceni dc nu-ti place politica de transferuri a Stelei iar dc asa infractor e Becali du-te la politie si reclamal. ma apuca rasul cd vad ce trancanesti acolo cu drepturile federative. un lucru e clar, Becali a bagat o groaza de bani la Steaua asa ca nu mai face bulbuci la gura pe aici si dute la vreo parada dinaia anti-Becali.

Adrian08.07.2009 15:16
Ce tot o tragi cu Neaga cand Becali l-a tinut atata timp dar n-a dat randament deloc, ba la un moment dat l-a adus de la echipa a doua special pt un antrenor (nu-mi amintesc cine era in momentul repectiv). dar ce poti tu sa-ti amintesti cd tu tii cu Steaua de vrun an doi, suporter de moment si te-apuci sa jignesti oamenii pe forum.

 

Ce vorbesti mah?

Aaaa...ca l-a adus dobitocul inapoi cand nu mai juca nimic?... Pai asta e alta dovada a maiestriei manageriale a jegului pe care il pupi in fund. L-a dat afara pe pistari(500 de mii - 1 milion euro - cand Neaga era cel mai bun atacant al Stelei) si l-a adus inapoi cand nu mai juca nimic.

 

Pai ce vina are Neaga in cazul asta?!

 

Intr-adevar, eu tin cu Steaua de un an sau doi. De aia sunt inregistrat pe siteul asta de 4 ani si tu doar de cateva luni. Nu ma compar cu tine. Eu sunt suporter de rezultat. De aia ma enervez asa de tare cand becalii isi baga **** in Steaua, ca sunt suporter pe care il intereseaza doar rezultatul.

Esti foarte inteligent.

 

p.s. Nu ar strica sa lasi limbajul de mesager altundeva si sa postezi in limba Romana. Daca se poate. Dar probabil ca voi, becalistii, nu aveti destule clase ca sa puteti scrie corect.

masterboy08.07.2009 15:20
Ce vorbesti mah?

Aaaa...ca l-a adus dobitocul inapoi cand nu mai juca nimic?... Pai asta e alta dovada a maiestriei manageriale a jegului pe care il pupi in fund. L-a dat afara pe pistari(500 de mii - 1 milion euro - cand Neaga era cel mai bun atacant al Stelei) si l-a adus inapoi cand nu mai juca nimic.

 

Pai ce vina are Neaga in cazul asta?!

 

Intr-adevar, eu tin cu Steaua de un an sau doi. De aia sunt inregistrat pe siteul asta de 4 ani si tu doar de cateva luni. Nu ma compar cu tine. Eu sunt suporter de rezultat. De aia ma enervez asa de tare cand becalii isi baga **** in Steaua, ca sunt suporter pe care il intereseaza doar rezultatul.

Esti foarte inteligent.

 

p.s. Nu ar strica sa lasi limbajul de mesager altundeva si sa postezi in limba Romana. Daca se poate. Dar probabil ca voi, becalistii, nu aveti destule clase ca sa puteti scrie corect.

 

ce pretentii caraghioase de la cineva cu limbaj de australopitec in calduri, ai gasit tu marea problema ca fac prescurtari de mess.

Adrian08.07.2009 15:27

Bai masterbator

 

La tine nu e problema ca postezi mesagerizat. La tine problema e ca postezi vrute si nevrute. Adu taticule niste argument solide care sa il sustina pe becalii. Tu nu faci altceva decat sa postezi ce vrei tu si gata. Fara argumente, fara nimic. Ai postat si gata. Asa trebuie sa fie. Ca ai postat tu.

 

Si apoi mai bagi si faze de genul "nu ati adus nici un argument impotriva lui". Asta avand in vedere ca in 20 de pagini in acest topic au fost o groaza de oameni care au postat mai mult decat destule argumente. Dar nah...vedem doar ce vrem. In cazul asta, nimic.

 

Tu esti becalistul perfect. Esti ca becalii. Faci doar ce vrei. Nu asculti de nimeni, nu iti pasa de nimeni si de nimic. Doar ce zici tu e adevarat. Tu esti alesul Lui Dumnezeu pe pamant, tu esti Neo, tu esti ursul, razboinicul luminii, etc.

 

Lasa, tu sustine-l pe becalii. Ca poate o sa iti arunce si tie o hartiuta de 100 de euroi.

masterboy08.07.2009 15:28

Voi sunteti suparati ca nu sunt rezultate, prostiile astea cu Becali a transferat ba na transferat nu tin. O sa va treaca mania cd o sa apara rezultate. Va uitati la gsptv ala vedeti tot felul de certuri si nu sunteti in stare sa deosebiti intre Becali omul care nu intereseaza decat pe scandalagii ca voi si Becali patronul care a facut si lucruri bune chiar daca a si gresit de multe ori. 

Adrian08.07.2009 15:30

Pai zi bai desteptule ce lucruri bune a facut!!!

 

Nu e destul doar sa mentionezi asta. Te rog sa si enumeri lucrurile bune facute de marele becalii.

 

Voi sunteti suparati ca nu sunt rezultate

 

Tu esti prea batut in cap pentru binele tau. Asta e. Nu are rost sa mai discutam. Daca, dupa tot ce au scris aici ceilalti utilzatori, tu crezi ca aia e motivul principal, e clar cat te duce capul.

 

Free Gigi, nu?

masterboy08.07.2009 15:34
Bai masterbator

 

La tine nu e problema ca postezi mesagerizat. La tine problema e ca postezi vrute si nevrute. Adu taticule niste argument solide care sa il sustina pe becalii. Tu nu faci altceva decat sa postezi ce vrei tu si gata. Fara argumente, fara nimic. Ai postat si gata. Asa trebuie sa fie. Ca ai postat tu.

 

Si apoi mai bagi si faze de genul "nu ati adus nici un argument impotriva lui". Asta avand in vedere ca in 20 de pagini in acest topic au fost o groaza de oameni care au postat mai mult decat destule argumente. Dar nah...vedem doar ce vrem. In cazul asta, nimic.

 

Tu esti becalistul perfect. Esti ca becalii. Faci doar ce vrei. Nu asculti de nimeni, nu iti pasa de nimeni si de nimic. Doar ce zici tu e adevarat. Tu esti alesul Lui Dumnezeu pe pamant, tu esti Neo, tu esti ursul, razboinicul luminii, etc.

 

Lasa, tu sustine-l pe becalii. Ca poate o sa iti arunce si tie o hartiuta de 100 de euroi.

 

 

 

 

E clar ca nu intelegi nimic: eu nu trebuie sa aduc argumente pentru Becali pentru ca nu ma intereseaza sincer sa ramana el la echipa sau sa vina altul. Din partea mea sa vina altul mai bun. Dar voi care vreti sa plece, si tot scrieti pe-aici 62 ne vrem clubul inapoi, voi trebuie sa aduceti argumente pentru pozitia voastra. Eu doar v-am contracarat pseudo-argumentele.

 

 

 

 

 

Free Gigi, nu?

 

Lasa ironiile astea, trebuie sa fii de o josnicie remarcabila sa ii doresti cuiva puscaria doar pt ca a prins niste hoti de masini. daca tii partea unor hoti atunci inseamna ca de teapa lor esti.

 

 

Adrian08.07.2009 15:34
E clar ca nu intelegi nimic: eu nu trebuie sa aduc argumente pentru Becali pentru ca nu ma intereseaza sincer sa ramana el la echipa sau sa vina altul. Din partea mea sa vina altul mai bun. Dar voi care vreti sa plece, si tot scrieti pe-aici 62 ne vrem clubul inapoi, voi trebuie sa aduceti argumente pentru pozitia voastra. Eu doar v-am contracarat pseudo-argumentele.

 

Enumera si pseudo-argumentele. Te rog.

 

p.s. Si nu ar strica sa citesti toate postarile din acest topic. Asta ca sa nu iti scapa vreun "pseudo-argument" anti becalii.

 

Dar e clar ce fel de stelist esti tu daca nu ti-ai dat seama pana acum de ce ar trebui Gigi dat afara in suturi din tara, nu numai de la Steaua.

Lasa ironiile astea, trebuie sa fii de o josnicie remarcabila sa ii doresti cuiva puscaria doar pt ca a prins niste hoti de masini. daca tii partea unor hoti atunci inseamna ca de teapa lor esti.

 

Alta tampenie preluata cu copy/paste de la Gigi.

 

Bah! Ala a sechestrat oameni!!! Ala a furat statul. Ala nu isi plateste datoriile la Stat. Ala e un jeg care s-a bagat in politica doar pentru a obtine imunitatea. Si, datorita celor ca tine, care l-au votat, a obtinut-o.

 

Daca esti asa de smecher si om bun, respecta legile. Daca ai prins hotii, du-i la puscarie. Nu sta tu cu ei la tocmeala ca sa le dai mai apoi drumul.

Bai, tu te-ai gandit ca el a dat drumul unor hoti de masini? El le-a dat drumul ca aia sa poata fura si pe altii. Asta se numeste complicitate. Ai auzit de ea?

 

Marele sfant becalii. Asa de de sfant incat le-a dat la hoti drumul ca sa mai fure.

masterboy08.07.2009 15:46
Enumera si pseudo-argumentele. Te rog.

 

p.s. Si nu ar strica sa citesti toate postarile din acest topic. Asta ca sa nu iti scapa vreun "pseudo-argument" anti becalii.

 

Dar e clar ce fel de stelist esti tu daca nu ti-ai dat seama pana acum de ce ar trebui Gigi dat afara in suturi din tara, nu numai de la Steaua.

 

 

Alta tampenie preluata cu copy/paste de la Gigi.

 

Bah! Ala a sechestrat oameni!!! Ala a furat statul. Ala nu isi plateste datoriile la Stat. Ala e un jeg care s-a bagat in politica doar pentru a obtine imunitatea. Si, datorita celor ca tine, care l-au votat, a obtinut-o.

 

Daca esti asa de smecher si om bun, respecta legile. Daca ai prins hotii, du-i la puscarie. Nu sta tu cu ei la tocmeala ca sa le dai mai apoi drumul.

Bai, tu te-ai gandit ca el a dat drumul unor hoti de masini? El le-a dat drumul ca aia sa poata fura si pe altii. Asta se numeste complicitate. Ai auzit de ea?

 

Marele sfant becalii. Asa de de sfant incat le-a dat la hoti drumul ca sa mai fure.

 

Aoleu, capul meu. Aia nu e complicitate la furt, pentru ca era vorba de masina lui personala. Nu poate fi complice la furtul propriei masini. pricepi? hai ca m-ai facut sa rad, ca de multe ori de cand ma cert cu tine. pur si simplu i-a iertat. iar asta cu dusul la politie nu avea nici un sens pentru ca masina era recuperata si hotii nu ar fi patit nimic. nu poti pleca de la premisa ca hotii vor fura si pe altii.

 

 

Iar dc a furat statul lasa omule justitia sa spuna cuvantul, eu n-am nimic sa-l apar pe el, dc e gasit vinovat din partea mea sa-l aresteze pe viata, dar pana atunci..

 

 

 

si stai linistit cu pseudoargumentele ca nu mai pierd timpul cu asa ceva. citeste-le tu

fredysteaua08.07.2009 15:47

gresesti ma :)) le-a dat drumu si ia pus sa jure ca numai fura

iti dai seama ca aia numai pune mana pe nimic acu` =)))))))))))))))))) hahahahahahhahahaa ce om bun e Becali !

Adrian08.07.2009 15:54
Aoleu, capul meu. Aia nu e complicitate la furt, pentru ca era vorba de masina lui personala. Nu poate fi complice la furtul propriei masini. pricepi? hai ca m-ai facut sa rad, de multe ori de cand ma cert cu tine. pur si simplu i-a iertat. iar asta cu dusul la politie nu avea nici un sens pentru ca masina era recuperata si hotii nu ar fi patit nimic. nupoti pleca de la premisa ca hotii o sa fure si pe altii.

 

 

Iar dc a furat statul lasa omule justitia sa spuna cuvantul, eu n-am nimic sa-l apar pe el, dc e gasit vinovat din partea mea sa-l aresteze pe viata, dar pana atunci..

 

Vai de capul meu!

Tu nu ai auzit bah ca aia faceau parte din ceva retea de hoti de masini? Nu pricepi ca aia i-au adus masina inapoi pentru ca el are legaturi cu mafia bucuresteana?

 

Cum sa nu mergi pe presupuneri ca aia vor mai fura si pe altii? Ce? Nu le sta in fire? Crezi ca atunci au furat prima data?!

 

Nici macar nu mai esti amuzant. Esti de-a dreptul penibil. Explicatiile tale seamana cu cele aduse de un adolescent. Ti-o spun asta cu cea mai mare seriozitate, fara urma de ironie.

Sunt curios ce experienta de viata ai pana acum.

MoWeed08.07.2009 16:13

@masterboy

 

Bah oaie, dupa cum scrii tu, am mai multi ani de scoala decat ai tu varsta. Bah baiatule, daca scrii ca un analfabet cum te astepti sa te ia cineva in serios?

 

Bugetul Stelei ar trebui sa fie in sezonul asta vreo 15 milioane de euro. Asta pentru ca stapanul tau a incasat vreo 25 de milioane sezonul trecut si a declarat chiar el ca da 600.000 de euro pe luna la Steaua. Asta inseamna ca a cheltuit 7 milioane 200 de mii de euro intr-un an. Daca stapanul tau e asa stelist si da atat de multi bani la club, unde au disparut restul banilor?

 

Argumente am adus de sute de ori. Ti-am zis sa citesti articolele alea, ti-am dat si link. Ai acolo toate argumentele. Dar probabil datorita lungimii unui articol nu esti capabil sa-l citesti de la un cap la altul fara sa te ia durerea de cap...

piticujul08.07.2009 16:37

bah sa fim seriosi ....o fi Becali cum o fi .....dar marka banu nu mai ziceti voi ca sio loat bani din Liga ....ca o investit in copii si juniori de 2 ori cat o loat ...atata stiti sa va bateti joc ...sa faceti skandal ....alcv ce mai stiti ? va zik o echipa ca Steaua nu merita niste prosty ca uni dintre voi ......pai ba cum p*** mea sa dai cu tortze in germania numa sa nu mai joace Steaua in cupele europene, poate aveti cv cu Becali dar cu Steaua ce aveti ?

Mergeti la meciuri si hiduitzi atata stiti sa faceti ...amintitiva ce galerie avea Steaua cu valencia ....eram remarkati peste tot in europa pt cea mai frumoasa galerie erau toti pt Steaua aku ce faceti stiti sa ziceti numa huaaa si suge ala si ala .....am putea loa exemplu de la Liverpool care canta toti pt echipa nu care zik hua la fiecare atingere de balon si la fotbalisti le tremura si floci pe ei

 

1 o iubesc pe mama

2 e Steaua !!!

 

as incepe o campanie anti prosti dar nam cu cn sa is cam multi pe aici !!

post-64081-1247071008_thumb.jpg

Adrian08.07.2009 16:44
bah sa fim seriosi ....o fi Becali cum o fi .....dar marka banu nu mai ziceti voi ca sio loat bani din Liga ....ca o investit in copii si juniori de 2 ori cat o loat ...atata stiti sa va bateti joc ...sa faceti skandal ....alcv ce mai stiti ? va zik o echipa ca Steaua nu merita niste prosty ca uni dintre voi ......pai ba cum p*** mea sa dai cu tortze in germania numa sa nu mai joace Steaua in cupele europene, poate aveti cv cu Becali dar cu Steaua ce aveti ?

Mergeti la meciuri si hiduitzi atata stiti sa faceti ...amintitiva ce galerie avea Steaua cu valencia ....eram remarkati peste tot in europa pt cea mai frumoasa galerie erau toti pt Steaua aku ce faceti stiti sa ziceti numa huaaa si suge ala si ala .....am putea loa exemplu de la Liverpool care canta toti pt echipa nu care zik hua la fiecare atingere de balon si la fotbalisti le tremura si floci pe ei

 

1 o iubesc pe mama

2 e Steaua !!!

 

as incepe o campanie anti prosti dar nam cu cn sa is cam multi pe aici !!

 

 

Genial! Un nou exemplu de becalist extremist! Free Gigi!!!

MoWeed08.07.2009 16:48

Ma gandeam sa corectez postarea aia, dar mai bine o las asa. Sa vada lumea ce fel de oameni il adora pe Jiji...

clausblaus08.07.2009 17:06

Incep sa apara din ce in ce mai multi MASTURBATORI!!!

Nu va mai chinuiti sa le explicati lucruri pe care ei nu le vor intelege niciodata in viata lor.....de stelisti de conjuctura.

Pierdere de vreme!

:steag_cruce_invers:

lbj08.07.2009 19:25

@Masterboy,

1. pe Dayro a dat 1,5 milioane de euro, si l-a dat pe moka...de fapt nu l-a dat, s-a dat ala la fund si a disparut…ce afacere, ca multe altele de altfel

Concluzia punctului 1:degeaba baga bani, daca ii baga prost. E ca si cum ti-ai cumpara o dacie pe care ai da 20 000 de euro in loc de 3 000 cat costa. Asta e prostie, management prost, nicidecum un argument cum ca becali baga bani la Steaua

2. chestia cu Steaua 2 e o absurditate. Steaua 2 este alta echipa, iar jucatorul ala are contract cu Steaua, nu cu Steaua 2. deci, daca are contract cu Steaua, beneficiaza de toate drepturile la fel ca orice alt jucator de la Steaua. Numai in Romania exista tampenia asta cu trimisul la echipa a 2-a cand nu ne convine noua ceva, si din cauza asta au si ajuns toti jucatorii sa se teama si sa nu mai aiba pic de personalitate, niciun cuvant de spus in fata patronului.

 

Lari08.07.2009 20:04
Incep sa apara din ce in ce mai multi MASTURBATORI!!!

Nu va mai chinuiti sa le explicati lucruri pe care ei nu le vor intelege niciodata in viata lor.....de stelisti de conjuctura.

Pierdere de vreme!

 

Nu e deloc o pierdere de vreme, dupa parerea mea.

 

Raspunzand punctual unor astfel de ineptii, aratam ca protestele au o logica, nu sunt facute de niste distrusi care sunt platiti sa-l faca pe nea Gigi.

 

RESPECT baietilor care "pierd vremea" astfel!

 

puyol08.07.2009 20:18
bah sa fim seriosi ....o fi Becali cum o fi .....dar marka banu nu mai ziceti voi ca sio loat bani din Liga ....ca o investit in copii si juniori de 2 ori cat o loat ...atata stiti sa va bateti joc ...sa faceti skandal ....alcv ce mai stiti ? va zik o echipa ca Steaua nu merita niste prosty ca uni dintre voi ......pai ba cum p*** mea sa dai cu tortze in germania numa sa nu mai joace Steaua in cupele europene, poate aveti cv cu Becali dar cu Steaua ce aveti ?

Mergeti la meciuri si hiduitzi atata stiti sa faceti ...amintitiva ce galerie avea Steaua cu valencia ....eram remarkati peste tot in europa pt cea mai frumoasa galerie erau toti pt Steaua aku ce faceti stiti sa ziceti numa huaaa si suge ala si ala .....am putea loa exemplu de la Liverpool care canta toti pt echipa nu care zik hua la fiecare atingere de balon si la fotbalisti le tremura si floci pe ei

 

1 o iubesc pe mama

2 e Steaua !!!

 

as incepe o campanie anti prosti dar nam cu cn sa is cam multi pe aici !!

 

cel mai tare post de pe forumul asta :)))

piticujul08.07.2009 21:40

.....

«1151617181922»