Astea sunt motivele voastre, ca l-a dat afara pe Neaga si l-a adus pe Oli. Tu nici macar nu-ti dai seama ca la toate echipele se schimba jucatori, daca nu iti convin mutarile lui nu inseamna ca el greseste si tu ai dreptate, ca fiecare are parerea lui. dc erai tu conducator la Steaua si faceai nush ce transferuri s-ar fi gasit destui care sa te injure.
Dar cand l-a vandut pe Thereau ca era adus de MM? Cand l-a batjocorit pe Rada pentru ca era adus de Hagi? Cand l-a vandut pe Elton pentru ca se plangeau "vedetele" ca nu-i mai aclama lumea pe ei?
Normal, asta e bine pentru ca a facut-o sefu Becali, cel mai mare specialist in materie de fotbal din istoria omenirii...
Ce sa faci, dc voi sunteti influentati de TV prea mult, in loc sa vedeti ca ceea ce face Becali la TV nu influenteaza activitatea echipei, dc el apare in scandaluri e treaba lui, atata timp cat se ocupa de echipa si baga bani mai multi deat oricine din Liga I, dar voi nu vedeti decat partile rele.
Deci voi becalistii sunteti mai prosti ca noaptea ma jur. De cate ori a iesit insusi stapanul vostru la televizor sa declare ca el nu mai baga bani?
Eu vad CFR, Vaslui, AEK Timisoara, Unirea Urziceni cum iau jucatori adevarati. Noi luam pe principiul "liber de contract si cu salariul mic". Asta denota ca el baga bani putini comparativ cu contracandidatii nostri
Iar acum se cearta cu Adi Ilie dar oamenii se cearta tot timpul, nu inseamna ca daca Adi Ilie e stelist trebuie sa-l pupe in fund. daca e nevoie sa apere interesele Stelei in privinta transferurilor e foarte bine.
Ar fi o idee sa nu mai pui botul la tot ceea ce se zice in "cutiuta magica" numita televizor si sa te mai apuci sa gandesti si tu cu mintea ta. Pai Tiago ar fi venit inapoi in Ghencea sa-l umileasca jegul de Becali si pe un salariu mai mic? Tu chiar crezi ca suntem tampiti sa credem asa ceva?
