Salut . E adevarat ca , cu Gigi in frunte , Steaua a ajuns pana in semifinalele cupei UEFA , dar ...... cred ca ar fi nevoie de o schimbare . Pacat , stiti cu cine imi seamana Gigi ? Cu regimul Ceausescu , care , cand a venit , a facut din Romania una dintre cele mai prospere tari , egalitate intre oameni , etc. etc. , dar, i s-a urcat puterea la cap , si , i s-a dat cu puterea in cap ( la propriu
) . Asa a facut si Gigi , cand a venit , il vedeam destul de rar. Apoi , dupa ce Steaua a ajuns in grupele cupei UEFA , s-a urcat pe Maybach , in piata universitatii , cu suporterii ... Apoi in ferentari , cu , vino Gigi si plateste lumina , alte episoade . Apoi , a inceput sa apara din ce in ce mai des , iar, dupa episodul Middlesbrough , a ajuns chiar la culmea nesimtirii , la fiecare editie speciala tvsport , hop si Gigi . Apoi a venit Hagi , care , din respect , pentru Gigi , nu l-a luat in plin , pentru ca , putea , putea sa il atace la televizor , sa il faca praf pe Gigi , si , nu doar stelistii , ci toti romanii ar fi fost de partea lu Hagi contra lu Gigi . Si poate ii blocau iesirea de la stadion ... dar Hagi , om cu bun simt , n-a avut curaj , si l-a costat . l-a atacat pe Gigi , dar , era prea tarziu . Pacat , apoi a venit Lacatus , care , mai avea ceva "sange in el " si l-a luat putin pe Gigi , dar , s-a conformat pana la urma..... Asta e trista poveste a CSA Steaua , pentru ca , FCSB este CSA Steaua . ... P
PS : Apropo de Fc Steaua , stema ar trebui sa fie , forma stemei Stelei , dar , in loc de Steaua sa scrie Becali ; si jos , in loc de stea , sa fie o cruce si sa zica : Cu Dumnezeu inainte . Cum ziceau si popii de azi de la miting , credinta nu se arata la TV . Bafta .... 


